Komentáře


Již posedmé jsme vyrazili s CK Premium, tentokrát do Japonska. Země zajímavá, odlišná, nikoli krásná, snad i kvůli tomu, že jsem nestihli "venkov". Organizačně bez chyby - ostatně jako vždy - místa, hotely super, strava úžasná a hlavně lokální. Průvodkyně Maruška nejlepší volba. Děkujeme CK Premium. PaB

Slámovi, 18.11.2019


Moje první zkušenost s CK Premium byla Barma, od které mě moje rodina odrazovala. Přes všechny strachy z této cesty jsem byla maximálně spokojená a proto jsem již s důvěrou absolvovala cestu s touto cestovkou do Japonska. Opět musím pouze chválit. Tento výlet se opravdu vydařil. Nejenom organizačně, ale přálo nám i počasí a díky průvodkyni jsme se blíže seznámili s japonskou kulturou a historii. Takže, jestliže mi bude sloužit zdraví, tak bych s CK Premium příští rok zase někam vyrazila.

Alena Fajtlová, 18.11.2019


Japonsko byl náš první zájezd s CK premium. Je to velmi zajímavá a od nás velmi odlišná země. Bylo co poznávat, jen škoda, že jsme na to měli tak málo času. I tak velký počet lidí nás překvapil. Velice mile nás překvapila průvodkyně Marie, která byla nejen nabitá vědomostmi, ale i sršela vtipem a byla velice příjemná. Výběr tradičního jídla i míst stravování byl velmi zajímavý. Jediné co nám chybělo byla "japonská zahrada" ta vymazlená z ukázek. Jinak velká spokojenost s organizací, místy, pohodová parta lidí a organizátorům velký dík. Tak někdy příště.

Zdeňka a Richard, 18.11.2019


Příjemný poznávací zájezd do Japonska.Kvalitní výběr míst, hotelů. Perfektní průvodkyně znalá Japonska, to vše splňovalo kritéria pěkné dovolené. Přestože bych se do Japonska už nevrátila, bylo dobré ho trošku poznat.

Ludmila Svobodová, 18.11.2019


Zájezd do Japonska byla naše druhá cesta s CK Premium a i tentokrát jsme byli maximálně spokojeni s programem i organizací celého zájezdu. Velký dík patří i průvodkyni Marii, která byla velmi vtipná a dobře znala japonské prostředí. Těšíme se na další zajímavou cestu s CK Premium.

Martina a Milan, 17.11.2019


Japonsko je tak jiné a zároveň velmi podobné … CK Premium společně s průvodkyní Marií, předvedla výborný výběr míst k poznání země a její kultury. Plný, avšak nepřeplněný a stále zajímavý program. Výtečné hotely s dostatkem prostoru a kvalitním vybavením. Plná penze s mixem tradičních japonských jídel. Příjemní ostatní „účastníci zájezdu“. Jen jejich počet na zájezdu byl dost vysoký. Vůbec si nedokážeme představit cestovat po Japonsku s jinou CK, než PREMIUM. A individuálně už vůbec ne. To bychom tam museli strávit 2x více času, abychom viděli a zažili to co s CK PREMIUM.

Venuše a Pavel Brožovi, 15.11.2019


Jako obvykle skvělé, skvělé všechno od ubytování, jídla a bezva veselou průvodkyni až po výběr památek a všeho, co jsme viděli. Japonsko je tak jiné, až to vyráží dech. Nezapomenutelná dovolená, další perla do naší skromné sbírky zážitků s CK Premium. Moc a moc děkujeme.

Marta a Dušan Rychtářovi, 14.11.2019


Japonsko je úplně jiná Asie, střídmější, čístější, architektonicky i gastronomicky zajímavá. Program, hotely, skvělá průvodkyně - vše dohromady tvořilo velmi příjemnou dovolenou. Oceňujeme především minimum mezinárodních bufetů a maximum různorodé japonské stravy.

Jakubovi, 13.11.2019


Nezapomenutelná dovolená v Japonsku. Trochu jiný svět. Atraktivní program, vynikající stravování - gastronomické zážitky, velmi kvalitní ubytování a perfektní průvodkyně, s dokonalou znalostí Japonska a k tomu ještě fakt vtipná! Děkujeme moc!!!

Vašek a Gitka Vlčkovi, 12.11.2019