Komentáře


Nezapomenutelná dovolená v Japonsku. Trochu jiný svět. Atraktivní program, vynikající stravování - gastronomické zážitky, velmi kvalitní ubytování a perfektní průvodkyně, s dokonalou znalostí Japonska a k tomu ještě fakt vtipná! Děkujeme moc!!!

Vašek a Gitka Vlčkovi, 12.11.2019


Váš zájezd nás vrátil do časů výletů školních tříd. Po pravdě řečeno tak velké skupiny 30 lidí jsme se dost obávali. Skutečnost rozptýlila naše obavy a i díky pečlivému a pohodovému průvodci Tomášovi a Vámi zvolenému časovému scénáři a " výběru cestovatelů " jsme prožili příjemných 14 dnů. Osobně preferujeme období listopad až únor a až 3 týdenní období a tam by se naše cesty mohly opět protnout . Jiřka a Mirek

Jiřka a Mirek Novotných, 12.05.2019


Nádherný zájezd do PERU s vyvrcholením na Machu Picchu s vynikajícím průvodcem Tomášem !!! Stal se z nás už skoro nutný inventář zájezdů s CK Premium, takže příště musíme zase. A těšíme se!!!

Chocholovi, 11.05.2019


Při cestování obecně platí, že je jedno kde jste, ale důležité s kým jste. Při poznávání Peru, to platilo dvojnásobně. Velké díky patří Markétě a Jirkovi, skvělému a výbornému Tomášovi, všem těm, díky kterým, jsme mohli navštívit neskutečná exotická místa na která se opravdu nedá zapomenout, no prostě řečeno, s CK Premium zažijete opravdu nevšední cestovatelské zážitky. ,

Jakub a Lucka, 10.05.2019


Je to skoro neuvěřitelné, ale Peru byla naše devátá společná poznávací dovolená s CK Premium. Organizace byla perfektní a CK (manželé Trčkovi) se, ostatně jako vždy, snaží nabídnou v rámci časového rámce, co nejvíce. Opravdu se na dovolené nedá nudit. Průvodce Tomáš Poskočil je nedílnou součástí bez které by to "nebylo ono". Za nás bychom považovali za nejhezčí část dovolené v Cuscu a zlatý hřeb, kterým bylo celodenní Machu Pichu.

Venuše a Pavel Brožovi, 09.05.2019


S CK Premium jsme byly již 5x a pokud by nám to dovolil čas, tak bychom jely vždy, když pořádají novou akci. Perfektní organizace, perfektní průvodce Tomáš Poskočil. Opět krásný zájezd.

Alena a Jana, 09.05.2019


Naše třetí poznávačka s CK Premium a nenahraditelným průvodcem Tomášem Poskočilem do Peru byla prostě špica. Zoncna rumplovala, déchání v Cuscu stávkovalo, ale koka nás udržela při životě. Zkrátka samé plusy (až na holínky, nesnáším je !!!) Moc děkujeme za výbornou organizaci Jirkovi a Markétě Trčkovým.

Luboš a Silva Zahradníkovi, 09.05.2019


V sobotu 27.4. jsme se vrátili z nádherné dovolené z Peru. Perfektní organizace a skvostný Tomáš Poskočil. Opět se potvrdila kvalita služeb CK Premium. Jen škoda (podle mne), že se do programu nevešla prohlídka Limy (alespoň centra). Jinak díky M. a J. Trčkovým jsme plni nádherných zážitků.

Slámovi, 01.05.2019


Děkujeme CK Premium za pěknou dovolenou a perfektně připravenou organizaci zájezdu. Také průvodci Tomášovi za perfektní zažitky. Rádi s CK Premium cestujeme a vřele doporučujeme.

Věra a Mirek Nedvědovi, 22.11.2018