Komentáře


Bylo to krásných 11 dní.. Barma je nádherná, plná překvapení a velmi půvabných bohužel i chudých lidí. Mají však na tváři stálý úsměv a to i pro nás, cizince. Dnes vzácnost. Manželé Trčkovi měli vše perfektně zabezpečené, od přepravy, zajištění zavazadel, špičkové hotely až po skvělého a fundovaného průvodce Tomáša.. Byli jsme moc spokojeni. Děkujem.. Kopci....

Zbyněk a Eva Kopečkovi, 06.11.2018


Zrovna jsme se vrátili ze zájezdu do Barmy, a opět to byl super výlet, včetně výborného průvodce a ubytování.

Vláďa, 06.11.2018


Říjen 2018 Myanmar (Barma) - krásně dovolená, země nás příjemně překvapila. Zájezd byl zorganizován na vysoké úrovni a do posledních detailů. Barma je krásná země a určitě stojí za to ji vidět. Poděkování patří nejen Ck Premium, ale i průvodci Tomáši Poskočilovi za perfektní služby. Lada a Ruda N.

Lada a Ruda, 06.11.2018


Náš letošní výlet do Vietnamu (říjen 2018) byl ve správně zvoleném termínu. Dobré počasí jak na severu, tak na jihu. Byl to náš druhý poznávací výlet s CK Premium. Ubytování opět výborné, stejně jako Seychely. Program od rána do večera. Můžu jenom doporučit.

Jiří, 05.11.2018


Dovolená na Bahamách byla naše druhá dovolená s CK Premium a opět jsme byli nadšeni. Vrátili jsme se domů plní zážitků. Organizace zájezdu, přístup manželů Trčkových a profesionalita průvodce Tomáše byla jako vždy na jedničku. Chceme všem moc poděkovat za krásné bahamské dny a moc se těšíme na příště.

Bára a Petr z Chrudimi, 03.05.2018


Děkujeme moc Markétě a Jirkovi za opravdu zajímavé, exotikou a žraločími zuby nasycené zážitky na Bahamách. Moc se nám tam líbilo, organizace výborně zvládnutá, průvodce Tomáš byl skvělý a přejeme Vám do dalších destinaci co nejvíce spokojených cestovatelů.

Jakub, Lucie, Kryštof a Kristýna, 01.05.2018


I když jsme na Bahamských ostrovech byli už dříve několikrát sami, zaujal nás velice bohatý program připravený CK Premium. Všechny 3 resorty - Breezes a Mélia v Nassau Beach a Viva Wyndham na Grand Bahama byly nadstandardně vybavené. Luxusní Mélia v přímém sousedství opravdu luxusního mezinárodního kasina. Praktický system "all included" nás příjemně překvapil svou hojností výběru i kvalitou. Mezi největší zážitky ale patřilo krmení žraloků a rejnoků ( z ruky) a snad nejlepší bylo hraní si s delfíny. Včetně polibku delfínu na tvář! O vzrušení se postarala hodinová cesta rychlými čluny rozbouřeným mořem v dešti do krásné azurově modré laguny prozářené sluncem za šnorchlováním. A hodně jsme se o Bahamách dozvěděli od skvěle připraveného průvodce Tomáše Pospíšila. No a než jsme se nadáli byli jsme zpátky na letišti v Nassau, kde jsme se rozloučili s nově získanými přáteli a odletěli domu do Atlanty. Děkujeme manželům Trčkovým za krásnou dovolenou!” Opravdu děkujeme za vaší péči se kterou tyto akce připravujete! Srdečně zdraví George a Jana Novak

George a Jana Novak, 26.04.2018


Děkujeme za krásný zájezd do Číny ve dnech 2.3.2018 - 14.3.2018 a ještě úžasnější výklad průvodce Tomáše!!

Naďa, 19.03.2018


Opět krásná dovolená. Vše naprosto perfektní jako vždy. DOPORUČUJI.

Alena a Jana, 08.02.2018