Cestují s námi

Petra Černocká

Petra Černocká S CK Premium je nejen radost cestovat, ale třeba se i ženit. Syn mého manžela odjel přes tuto cestovní kancelář, se svou dívkou, do Thajska, a tam jim zařídili i krásnou svatbu. Fotky s nádhernou, přírodní scenérii, jsou chloubou jejich svatebního alba. Když jsme nedávno oslavili 10 let mého sňatku s Jiřím, zvolili jsme Mauricius. My sice moc nefotíme, ale o to intenzivněji si vzpomínky ukládáme do paměti. Pro nás, jako středoevropany, je samozřejmě každá exotická země okouzlující. CK Premium jich nabízí mnoho, a hlavně s dokonalým, pohodlným, servisem. Tak to zkuste i vy. Petra Černocká a Jiří Pracný.
Více informací

Michal David

Michal David Premium stačí mít ... Cestovat s agenturou "PREMIUM" by mohl i premiér, neboť jejich služby jsou více než vládní..... Za dobré zacházení děkuje Michal David.
Více informací

Jiří Krampol

Jiří Krampol Cestuje s námi rád. Cestuji rád s agenturou Premium. Jiří Krampol.
Více informací

Věra Martinová

Věra Martinová S CK Premium na nejkrásnější dovolené.
Více informací

Martin Maxa

Martin Maxa Vše je zkrátka OK. S CK Premium. Už ani muk!
Více informací

Peter Nagy

Peter Nagy Jezdí s agenturou PREMUIM po celém světě. S agenturou PREMIUM som bol v Tunise, na Kanárských ostrovoch aj v Thajsku. Bolo to vždy fajn. Váš Peter Nagy.
Více informací

Pavel Vítek

Pavel Vítek Cestuje s CK Premium.
Více informací

Helena Vondráčková

Helena Vondráčková Byla s agenturou PREMIUM v Thajsku. Byla jsem na krásné dovolené s agenturou PREMIUM v Thajsku. Helena Vondráčková
Více informací

Pavel Zedníček

Pavel Zedníček Cestuje s CK Premium.
Více informací

Jan Paulová

Jan Paulová Cestuje s CK Premium.
Více informací

Zuzana Norisová

Zuzana Norisová Cestuje s CK Premium.
Více informací

Bára Basiková

Bára Basiková Cestuje s CK Premium.
Více informací

Petr Kolář

Petr Kolář Na ostrov Mauritius jsem se vydal s CK Premium a musím opravdu říct, že nebylo co řešit. Krásně jsem si odpočinul a viděl věci nevídané. Zkrátka a dobře jedno velké leháro. Pokud máte rádi teplo a pohodu, jeďte také!
Více informací