Komentáře


« Předchozí 1 2 3 4 8 11 14 Další »

Na organizované zájezdy jsem nikdy nejezdila a cesta do Japonska s CK Premium byla pro mě první zkušenost vůbec. Program byl nabitý úžasnými památkami jak historickými, tak přírodními, a nakonec jsme měli k dobru ještě pár dni odpočinku u moře. Pruvodkyne Maruška nám ten zájezd obohatila ještě více a to díky osobním zkušenostem ze života přímo tam. Její vtipné a pohotové poznámky si budu pamatovat celý život. Věřím, ze se s maminkou ještě na nějaký další zájezd dostaneme a už se moc těšíme! Děkujeme!

Nina Baťková, 19.12.2019


S CK Premium jsem byla poprvé a hned v tak zajímavé destinaci jako je Japonsko - krásné, překvapující, s dlouhou historií, zajímavými zvyky a stylem života. Jsme zpátky už skoro měsíc a jen při vyslovení slova Japonsko nebo vzpomínce na tento zájezd mám úsměv na rtech. Spojení skvělé organizace a skvělé průvodkyně Marie povýšilo tento zájezd na nezapomenutelný zážitek. Díky všem, kteří se na něm podíleli.

Pavla Malá, 04.12.2019


S CK Premium jsme byli již potřetí. Opět bezchybná organizace, kvalitní ubytování i stravování. Zájezd splnil naše očekávání. Velký dík průvodci Liborovi i řidiči.

Blanka a Vláďa Staňkovi, 02.12.2019


S CK Premium jsme cestovali již potřetí, tentokrát do Keni. Chtěli jsme vidět zvířátka, a ty jsme viděli, kromě nosorožce, všechny, a několikrát. :-) A Kilimandžáro jsme fotili a fotili a fotili.... Jediné minus bylo moře, teplé, ale plné ježků a řas... ale pláž byla dlouhá, takže procházka byla :-) Děkujeme moc CK Premium a našemu skvělému průvodci Liborovi.

Vláďa, 01.12.2019


S CK Premium jsme cestovali již po čtvrté tentokrát do Keni, která nás opravdu očarovala s nádhernou krajinou , usměvavými domorodci a samozřejmě rozmanitou faunou ,ze které se nám tajil dech. Děkujeme moc CK Premium a našemu skvělému průvodci Liborovi.

Jakub, Lucka, Kryštof a Kristýnka, 30.11.2019


Cesta do Keni splnila naše očekávání. Program byl pečlivě a velmi zajímavě připraven, všechna místa pobytu byla velmi kvalitní jak z hlediska ubytování, tak i stravování. Vedoucí zájezdu organizaci cesty bez problému zvládal. Trochu jsme byli unaveni dlouhými přejezdy přes hrbolaté cesty - možná by bylo vhodné zvážit, zda zastávky na 2 noci na jednom místě by byly pohodlnější. Ale to závisí na programu. Určitě budeme sledovat další zajímavé nabídky CKpremium. Zdeněk a Helena

Zdeněk a Helena Bubníkovi, 28.11.2019


S CK Premium jsme byli podruhé a i v tomto případě jsme strávili na cestách příjemné okamžiky a i zde díky šťastné ruce ve výběru průvodce Libora, který velmi přispěl k tomu, že výprava do Keni splnila naše očekávání, budeme mít na co vzpomínat při prohlížení bohaté fauna dokumentace za asistence našich vnoučat. Jiřka a Mirek

Mirek a Jiřka Novotných, 27.11.2019


Keňa 2019 - skvěle připraveno + naprosto kompetentní a sympatický průvodce + řidič = parádní zájezd! Díky!

Robert & Marek Vintrychovi, 27.11.2019


Naše první zkušenost s vaší cestovní kanceláří Premium byla Keňa v listopadu 2019. Náš sen se splnil. Viděli jsme zvířata v jejich přirozeném prostředí. Zájezd splnil co jsme očekávali. Byl perfektně připraven, organizace našeho průvodce Libora byla bezchybná, patří mu náš dík.

Ilona a Jaroslav Chýlovi, 25.11.2019


« Předchozí 1 2 3 4 8 11 14 Další »