Komentáře


« Předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17 Další »

Touto cestou děkujeme za úžasný individuální zájezd do Vietnamu. Naše březnová cesta bude patřit k nejlepším dovoleným v našem životě. Nejen, že Vietnam je nádherná země, ale organizace, hotely, přelety, místní průvodce, transfery, vše bylo naprosto bez problémů a se vším jste nám vyšli vstříc. Přenocování na lodi v Halong Bay byla neskutečná třešinka na dortu. Ještě jednou děkujeme za zařízení všech nezbytností, díky Vám byla naše dovolená naprosto bez stresu.

Kristýna Homolková, 29.05.2024


S Ck premium jsem byla na dovolené poprvé a to na Filipínách a mohu jen doporučit dál. Super organizace, náš průvodce Pavel ale i ty místní filipinští byli perfektní a vždy ochotní poradit nebo pomoci. Ubytování nádherné a strava jedna báseň. Podle mě se sešla i dobrá parta lidi a byla legrace. Zkrátka mám mnoho krásných zážitků. Díky

Květa Stolariková, 26.05.2024


Děkujeme touto cestou CK Premium za nádherné zážitky z okruhu v Peru, obzvlášť neskutečně krásná Amazonie. Díky moc a těšíme se na další cesty do exotických destinací s vaší CK.

Novotná Naďa, 21.05.2024


Zájezd s CK Premium na Filipíny byl úžasný. Výborná organizace, výborný průvodce! Rájem na Zemi pak byl pobyt v El Nido Resortu ( Miniloc Island, El Nido, Palawan). Můžeme jen doporučit !!!

Chocholovi, 19.05.2024


S CK Premium jsme se v listopadu zúčastnily zájezdu do JAR, Zambie, Zimbabwe a Botswany. Zájezd to byl úžasný a jedinečný. I více než tři týdny po návratu v nás zůstávají krásné vzpomínky i nezapomenutelné zážitky. Za to patří náš dík CK Premium za perfektně připravený program i péči o nás. Dík patří i skvělému průvodci Pavlovi za spoustu informací, jeho vtip i ochotu každému z nás pomoci či poradit.

Pavla Malá a Hana Skalická, 19.12.2023


Děkujeme CK Premium za opravdu skvělou dovolenou-JAR,Botswana,Zimbabwe.Opět perfektní organizace skvělá Renata Ponczová,jejíž profesionalita,znalosti historie a regionu,navíc i obětavost ještě naše zážitky umocnily. Těšíme se na další zážitky. Helena a Petr Fouskovi

Helena a Petr Fouskovi, 03.12.2023


Poznávací zájezd JAR-Zambie-Zimbabve-Botswana 16.-29.11.23: Jako vždy v minulosti, i tentokrát to pro nás byl opravdu zážitek a to nejen díky perfektní připravenosti a organizaci ze strany CK Premium, ale i zásluhou vynikajícího průvodce Pavla. Jeho profesionalita, znalosti a empatie byly opravdu na vysoké úrovni. Právem jim patří za to vše naše poděkování.

Lada a Ruda Nevoralovi, 01.12.2023


V říjnu jsme byli s vaší CK na safari v Keni a byl to pro nás úžasný zážitek. Nastavili jste nám laťku teda hodně vysoko :-)) Vidět zvířata v jejich přirozeném prostředí, v tom množství, neuvěřitelné.....nádherná příroda, každý park svým způsobem jinak krásný, opravdu nezapomenutelné... Organizace zájezdu vynikající, ubytování, strava, spousta navštívených míst, člověk má pocit, že toho viděl a zažil hrozně moc, že se to snad do těch devíti dnů nemohlo ani vejít. Sešla se i moc fajn parta lidí, také jim patří poděkování. A průvodce Martin? Velmi příjemný a sympatický člověk, jehož profesionalita, vystupování, přístup a znalosti to už byla vysloveně ta třešnička na dortu. Opravdu člověk na svém místě. Děkujeme moc!! Katka BIlanová a Petr Sněhota

Katka, 26.11.2023


Děkujeme CK Premium za poznávací zájezd do Jihoafrické republiky, Zimbabwe a Botswany. Vše bylo bezvadně organizované. Velký dík také skvělé průvodkyni Renatě Ponzové. Vše proběhlo tak , jak cestovka slibovala a zájezd tak splnil naše představy..cestovní kancelář můžeme jen doporučit...Irena Blailová a Honza Hák.

Irena Blailová a Honza Hák, 18.11.2023


« Předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17 Další »