Komentáře


« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 9 13 17 Další »

S CK Premium jsme byli již potřetí. Opět bezchybná organizace, kvalitní ubytování i stravování. Zájezd splnil naše očekávání. Velký dík průvodci Liborovi i řidiči.

Blanka a Vláďa Staňkovi, 02.12.2019


S CK Premium jsme cestovali již potřetí, tentokrát do Keni. Chtěli jsme vidět zvířátka, a ty jsme viděli, kromě nosorožce, všechny, a několikrát. :-) A Kilimandžáro jsme fotili a fotili a fotili.... Jediné minus bylo moře, teplé, ale plné ježků a řas... ale pláž byla dlouhá, takže procházka byla :-) Děkujeme moc CK Premium a našemu skvělému průvodci Liborovi.

Vláďa, 01.12.2019


S CK Premium jsme cestovali již po čtvrté tentokrát do Keni, která nás opravdu očarovala s nádhernou krajinou , usměvavými domorodci a samozřejmě rozmanitou faunou ,ze které se nám tajil dech. Děkujeme moc CK Premium a našemu skvělému průvodci Liborovi.

Jakub, Lucka, Kryštof a Kristýnka, 30.11.2019


Cesta do Keni splnila naše očekávání. Program byl pečlivě a velmi zajímavě připraven, všechna místa pobytu byla velmi kvalitní jak z hlediska ubytování, tak i stravování. Vedoucí zájezdu organizaci cesty bez problému zvládal. Trochu jsme byli unaveni dlouhými přejezdy přes hrbolaté cesty - možná by bylo vhodné zvážit, zda zastávky na 2 noci na jednom místě by byly pohodlnější. Ale to závisí na programu. Určitě budeme sledovat další zajímavé nabídky CKpremium. Zdeněk a Helena

Zdeněk a Helena Bubníkovi, 28.11.2019


S CK Premium jsme byli podruhé a i v tomto případě jsme strávili na cestách příjemné okamžiky a i zde díky šťastné ruce ve výběru průvodce Libora, který velmi přispěl k tomu, že výprava do Keni splnila naše očekávání, budeme mít na co vzpomínat při prohlížení bohaté fauna dokumentace za asistence našich vnoučat. Jiřka a Mirek

Mirek a Jiřka Novotných, 27.11.2019


Keňa 2019 - skvěle připraveno + naprosto kompetentní a sympatický průvodce + řidič = parádní zájezd! Díky!

Robert & Marek Vintrychovi, 27.11.2019


Naše první zkušenost s vaší cestovní kanceláří Premium byla Keňa v listopadu 2019. Náš sen se splnil. Viděli jsme zvířata v jejich přirozeném prostředí. Zájezd splnil co jsme očekávali. Byl perfektně připraven, organizace našeho průvodce Libora byla bezchybná, patří mu náš dík.

Ilona a Jaroslav Chýlovi, 25.11.2019


Již šestá zkušenost s CK Prémium a zase bez chybičky. Souhlasíme se všemi komentáři níže. Byly jsme opravdu obě spokojené a moc jsme si to užily. K+K

Květa a Kačka Kožíškovi, 21.11.2019


Zájezd do Japonska byl pro nás příjemné překvapení. Oceňujeme bohatý program sestavený logicky s dostatkem času na odpočinek před každým dalším dnem. Ubytování ve velmi kvalitních hotelích, plnou penzi proloženou japonskými specialitami často formou bohatých bufetů. Ke kvalitě zájezdu přispěla rovněž průvodkyně Marie, která díky osobnímu životu spojeném s Japonskem poskytla informace o životě a historii. Doprava během zájezdu zajištěná autobusy pouze pro naši skupinu byla pohodlná a hlavně zkrátila čas mezi návštěvami památek. Příjemným zakončením pobytu byly poslední tři dny na ostrově Okinawa spojené s koupáním a individuální turistikou. Oceňujeme rovněž ochotu a profesionalitu CK Prémium při řešení změny letenek, těsně před naším odletem. Tak zase někdy někde s CK Prémium. Karel MR a Karel Jun.

Karel MR a Karel Jun, 18.11.2019


« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 9 13 17 Další »