Komentáře


« Předchozí 1 5 9 13 14 15 16 17 Další »

Před časem jsme s manželkou byli s CK Premium na Maledivách, kde jsme prožili krásných deset dní, navíc ve společnosti Michala Davida, Pavla Vítka a dalších, kteří nám zpestřili zájezd svojí produkcí. Vzhledem k tomu, že jsme byli velice spokojeni s veškerými službami CK Premium, nechali jsme si od této CK připravit zájezd na míru do Thajska . Náš zájezd byl vysoce profesionálně zajištěn. Měli jsme několik destinací, tři dny Bangkok, týden Pattaya, týden Koh Samet a při návratu tři dny v Dubaji. Všude na nás v den přesunu čekal delegát na letišti, odvezli nás do hotelů, postarali se nám o výlety a ubytování. V Dubaji dokonce pro nás přijely dvě limuzíny, a to jsme byli pouze čtyři osoby. Za celé tři neděle jsme neměli jediný problém a výtku. Dodnes na tuto dovolenou vzpomínáme, jako na nejlépe organizovanou, a to jezdíme často, několikrát ročně.

Pavel Černý, 13.11.2013


Před třemi týdny jsme se vrátili z nádherného resortu Zitahli na Maledivách, které nám zajistila CK Premium. Služby této CK byly stoprocentní a přestože jsme jeli sami, vše bylo zajištěno tak, abychom se nemuseli sami o nic starat. Po celou dobu nádherné dovolené nedošlo k nejmenšímu zádrhelu. S touto CK už jsme cestovali čtyřikrát a určitě ne naposledy. Moc děkujeme.

Květa Kožíšková, 03.11.2013


Byl jsem s cestovní kanceláří Premium v Indonésii a můžu říci, že služby této cestovní kanceláře prostě nemají chybu. Děkuji vám a těším se na další cestu do exotiky s vaší cestovní kanceláří.

Václav Novák, 25.10.2013


« Předchozí 1 5 9 13 14 15 16 17 Další »