Komentáře


« Předchozí 1 5 9 13 14 15 16 17 Další »

Chtěli bychom vám touto cestou moc poděkovat a říci Vám, že naše dovolená s vámi se nám moc líbila a my byli maximálně spokojeni. Víme, že hodně dělá to jakou si člověk dovolenou sám udělá, takovou ji má. Hodně záleží na počasí. Ale celou náladu a atmosféru ještě umocní to, když po organizační stránce vše vyjde. Speciální poděkování patří organizátorům zájezdu, kteří vyhověly našemu přání navštívit Adamovu horu, i když to bylo nad rámec programu zájezdu. Mnohokrát děkujeme a těšíme se na další akce. SRÍ LANKA - to nejlepší + DUBAJ

Stáňa a Dušan Večeřovi, Frýdlant nad Ostravicí, 15.05.2014


Byla to nádherná dovolená na překrásném ostrově Srí Lanka, na kterou díky CK Premium nikdy nezapomeneme. Skvělý program nám nezkazila ani mírná nepřízeň počasí, všechno bylo připraveno precizně a jeden zážitek stíhal druhý. Úžasná byla taky průvodkyně Majka. Snad ještě někdy někam s vaší společností vyrazíme a bude to stejně krásné.

Marta Rychtářová, 14.05.2014


Plně se ztotožňujeme s p. Muzikantovou, celý zájezd byl výborně zajištěn a děkujeme skvělému průvodci Tomášovi za nadstandardní informace a služby. Chudárkovi

janachudarkova@ready.cz, 14.05.2014


Poznávačka na Sri Lance s CK Premium byla skvělá a vřele doporučuji. Překrásná místa, skvělý výběr hotelů a kvalitní průvodce co víc si přát! Posledních pár dní u moře v resortu VIVANTA by TAJ RESORT v Bentotě bylo třešničkou na dortu. Moc děkujeme za úžasné zážitky a určitě se s Vámi vydáme za dalším poznáváním.

Šárka Muzikantová, 14.05.2014


Děkuji CK Premium za přípravu naší dovolené do Vietnamu a Kambodži. Všechno odpovídalo našim požadavkům - vynikající průvodci, kvalitní ubytování, individuální transfery, veškeré výlety ... Díky moc a těšíme se na příští dovolenou - opět s Vámi.

Karel Vůjtek, 12.02.2014


Chci tímto poděkovat za perfektně připravenou a zorganizovanou dovolenou na Maledivách. Po dvou cestách s jinými cestovními kancelářemi jsme si tentokrát užili opravdový klid a pohodu, přesně tak, jak to CK Premium uváděla v nabídce. Byli jsme opravdu nadmíru spokojeni a příště pojedeme určitě opět s vaší cestovní kanceláří. Ještě jednou velké díky.

Fořt Mirek - Ostrava, 16.12.2013


S CK Premium jsme byli na dovolené již 5x a vždy to bylo perfektní. Ubytování, doprava, program, organizace, návaznosti, průvodce (obzvlášť Dr. Kalivoda), přístup zástupců CK - vše absolutně skvělé. Múžeme všem vřele doporučit !!!

Pavel Brož, 14.11.2013


Před časem jsme s manželkou byli s CK Premium na Maledivách, kde jsme prožili krásných deset dní, navíc ve společnosti Michala Davida, Pavla Vítka a dalších, kteří nám zpestřili zájezd svojí produkcí. Vzhledem k tomu, že jsme byli velice spokojeni s veškerými službami CK Premium, nechali jsme si od této CK připravit zájezd na míru do Thajska . Náš zájezd byl vysoce profesionálně zajištěn. Měli jsme několik destinací, tři dny Bangkok, týden Pattaya, týden Koh Samet a při návratu tři dny v Dubaji. Všude na nás v den přesunu čekal delegát na letišti, odvezli nás do hotelů, postarali se nám o výlety a ubytování. V Dubaji dokonce pro nás přijely dvě limuzíny, a to jsme byli pouze čtyři osoby. Za celé tři neděle jsme neměli jediný problém a výtku. Dodnes na tuto dovolenou vzpomínáme, jako na nejlépe organizovanou, a to jezdíme často, několikrát ročně.

Pavel Černý, 13.11.2013


Před třemi týdny jsme se vrátili z nádherného resortu Zitahli na Maledivách, které nám zajistila CK Premium. Služby této CK byly stoprocentní a přestože jsme jeli sami, vše bylo zajištěno tak, abychom se nemuseli sami o nic starat. Po celou dobu nádherné dovolené nedošlo k nejmenšímu zádrhelu. S touto CK už jsme cestovali čtyřikrát a určitě ne naposledy. Moc děkujeme.

Květa Kožíšková, 03.11.2013


« Předchozí 1 5 9 13 14 15 16 17 Další »