Komentáře


« Předchozí 1 5 9 12 13 14 15 16 Další »

CK Premium je pro nás bezkonkurečně nejlepší cestovní kancelář. Už jsme s nimi byli 3x a vždy to byl perfektně připravený zájezd - doprava, kvalitní prověřené hotely, průvodci a v neposlední řadě i perfektně připravený atraktivní program. Prostě když pohodová dovolená tak s jedině CK Premium.

Pokorní, 18.05.2014


Stále plni dojmu a okouzleni z dovolené na Sri Lance děkujeme CK Premium za úžasnou dovolenou. Byli jsme s nimi poprvé a po dovolené s CK Eso Travel v Thajsku před několika lety si mysleli, že už víc nebude. Bylo. Ze všech úhlů pohledu jsme se kochali jak ostrovem, tak organizačním zajištěním, ale i výběrem míst, hotely, kvalitou bydlení i stravy. Nezaznamenali jsme žádnou vadu na kráse, vše navazovalo a synchronizovalo. Skvělý byl i výběr průvodkyně Majky i místních vůdců. Děkujeme.

Josef a Bronislava Slámovi, 18.05.2014


Dovolená s CK Premium pro mě nebyla dovolenou pvní. Pobyt - tentokráte na ostrově Srí Lanka -ničím nezaostal za dovolenými předešlými. Jako vždy se dokonale prolínal do posledních detailů promyšlený program se skvělým ubytováním, úžasnou stravou, skvělým servisem. Pokud je toto vše posazeno do tak nádherné destinace, jakou Srí Lanka je, nemůže se dovolená stát ničím jiným, než nezapomenutelným zážitkem. Naprosto dokonalý servis jsem mohla ocenit také při mém soukromém treku v horách, pár dní před příletem hlavní skupiny, který celkový prožitek jen umocnil. Děkuji také průvodkyni Majce, i jejím dvěma srílanským kolegům. Byli skvělí. Vám nemohu nic jiného než doporučit, mně přeji těšení se zase na nějaké příště. Margita Bučková, 15.05.2014

Margit Bučková, 15.05.2014


Chtěli bychom vám touto cestou moc poděkovat a říci Vám, že naše dovolená s vámi se nám moc líbila a my byli maximálně spokojeni. Víme, že hodně dělá to jakou si člověk dovolenou sám udělá, takovou ji má. Hodně záleží na počasí. Ale celou náladu a atmosféru ještě umocní to, když po organizační stránce vše vyjde. Speciální poděkování patří organizátorům zájezdu, kteří vyhověly našemu přání navštívit Adamovu horu, i když to bylo nad rámec programu zájezdu. Mnohokrát děkujeme a těšíme se na další akce. SRÍ LANKA - to nejlepší + DUBAJ

Stáňa a Dušan Večeřovi, Frýdlant nad Ostravicí, 15.05.2014


Byla to nádherná dovolená na překrásném ostrově Srí Lanka, na kterou díky CK Premium nikdy nezapomeneme. Skvělý program nám nezkazila ani mírná nepřízeň počasí, všechno bylo připraveno precizně a jeden zážitek stíhal druhý. Úžasná byla taky průvodkyně Majka. Snad ještě někdy někam s vaší společností vyrazíme a bude to stejně krásné.

Marta Rychtářová, 14.05.2014


Plně se ztotožňujeme s p. Muzikantovou, celý zájezd byl výborně zajištěn a děkujeme skvělému průvodci Tomášovi za nadstandardní informace a služby. Chudárkovi

janachudarkova@ready.cz, 14.05.2014


Poznávačka na Sri Lance s CK Premium byla skvělá a vřele doporučuji. Překrásná místa, skvělý výběr hotelů a kvalitní průvodce co víc si přát! Posledních pár dní u moře v resortu VIVANTA by TAJ RESORT v Bentotě bylo třešničkou na dortu. Moc děkujeme za úžasné zážitky a určitě se s Vámi vydáme za dalším poznáváním.

Šárka Muzikantová, 14.05.2014


Děkuji CK Premium za přípravu naší dovolené do Vietnamu a Kambodži. Všechno odpovídalo našim požadavkům - vynikající průvodci, kvalitní ubytování, individuální transfery, veškeré výlety ... Díky moc a těšíme se na příští dovolenou - opět s Vámi.

Karel Vůjtek, 12.02.2014


Chci tímto poděkovat za perfektně připravenou a zorganizovanou dovolenou na Maledivách. Po dvou cestách s jinými cestovními kancelářemi jsme si tentokrát užili opravdový klid a pohodu, přesně tak, jak to CK Premium uváděla v nabídce. Byli jsme opravdu nadmíru spokojeni a příště pojedeme určitě opět s vaší cestovní kanceláří. Ještě jednou velké díky.

Fořt Mirek - Ostrava, 16.12.2013


« Předchozí 1 5 9 12 13 14 15 16 Další »