Komentáře


Keňa, Tanzánie , Zanzibar - výtečná dovolená. Ostatně jako vždy s CK Premium.

Venuše a Pavel Brožovi, 11.12.2017


Keňa a Tanzanie- naprosto dokonalé s velkou pochvalou pro Tomáše Poskočila.

Radomír Buček a Marie., 08.12.2017


S CK Prémium jezdím již několik let na skupinové i soukromé zájezdy. Vždy byly velmi dobře organizovány. Doufám, že ještě několik let budu s CK Prémium jezdit a setkávat se s přáteli, kteří mají s touto CK stejné zkušenosti. Tímto chci také poděkovat Markétce, Jirkovi a průvodci Tomášovi za jejich snahu, připravit vždy to nejlepší co v dané oblasti lze vidět.

Ivan Chmelíček, 08.12.2017


Poznávací zájezd KeTaZan byl prosně nepopsatelný a perfektní (6.-19.11.2017). Profík průvodce Tomáš Poskočil,krásné ubytování,nevšední zážitky a v neposlední řadě spousta zvířat viděná z blízka. Velký dík Markétě a Jirkovi Trčkovým.

L.S.a G. Zahradníkovi, 08.12.2017


Zájezd do Keni, Tanzanie a Zanzibaru (6. –19. 11. 2017) byl to nejlepší, co jsme zatím kdy na zájezdech o dovolené zažili. Nádherná, neskutečná flora i fauna, perfektní organizace zájezdu, výborný průvodce Tomáš Poskočil... Děkujeme za úžasné zážitky!

Chocholovi, 07.12.2017


Zájezd byl skvělý, všechno bylo bezvadné - program, stravování, ubytování, a především reálií znalý a ochotný průvodce. Děkuji za krásný zážitek i za zaslanou fotografii.

Škrbelová Ludmila, 07.12.2017


Před pár dny jsme se vrátili z úžasné dovolené z "KeTanZanu" a opět potvrzujeme skvěle zaměřenou a dokonale organizovanou akci, na kterou nezapomeneme. Akci perfektně doprovázel průvodce Tomáš Poskočil, pod dohledem Markéty s Jirkou. Děkujeme

Slámovi, 30.11.2017


S CK Premium jsme realizovali jiz nekolik cest do Asie. V letosnim roce jsme absolvovali cestu po Barme a Singapuru. Zvolili jsme narocnejsi program na cestovani a prelety. Navzdory skupine 45 lidi bylo vse perfektne pripravene a zorganizovane. Vcetne letenek, transferu, luxusniho ubytovani atd... Opravdu se neobjevil jediny zadrhel. A to i diky vybornemu pruvodci panu Poskocilovi. Nadstandardni vykon v kazdem ohledu. Jak jsem psal, s CK Premium jsme absolvovali jiz nekolik cest a vzdy to bylo perfektne pripravene a dostali jsme vse i vice vs. pripraveny program. Velke podekovani do CK ...

milan sysel, ford, 31.10.2017


Naprosto fantastická dovolená v hotelu Shangri-la Hambantota na Srí Lance. Díky CK PREMIUM za skvělý servis i nabídku tak krásného místa na Zemi. Všem můžeme doporučit!

Marek, 30.10.2017