Komentáře


« Předchozí 1 4 6 7 8 9 10 11 12 14 Další »

Čína je velice krásná a zajímavá země. Jako taková se mi moc líbila. Čínští průvodci byli velice milí a ochotní. Česká průvodkyně, ale byla neochotná a názory ostatních ji nezajímali.

Mgr. Straňava, 24.04.2017


Zájezd do Číny, se nám moc líbil, vše bylo perfektně zorganizováno, stihli jsme i něco navíc. Průvodkyně Maruška je velice milá, ochotná a příjemná. Zrovna tak obě čínské průvodkyně byly velice milé a měly vše dokonale připraveno. Škoda, že se cesta na letiště nemohla uskutečnit Maglevem, protože rychlostí přes 400km jezdí pouze v určitých časech.

Motyčkovi, 22.04.2017


Pobyt ve Vietnamu byl velice příjemný, splnil očekávání a to nejen díky perfektně připravenému programu, počasí, ale i profesionálnímu přístupu našeho průvodce Tomáše.

Jakoubkovi, 21.04.2017


Ďakujem veľmi pekne za krase , občas až veľmi ostré a určite nezabudnuteľne zážitky, Vietnam nezanecháva nikoho ľahostajným, je to nádherná a veľmi kontrastná krajina... A už s osvedčeným sprievodcom p.Tomášom Poskočilem by som sa nebála nikam isť , je kompetentný , poskytuje dostatočne množstvo informácii, je veľmi zodpovedný a mimoriadne trpezlivý . Ešte ráz ďakujem celému kolektívu CK Premium.

Liana Weincziller, 20.04.2017


Letošní "Kouzlo Vietnamu" - díky komentářům průvodce pana Tomáše jsme změnili názor na Vietnam a Vietnamce. Program zájezdu byl pečlivě připraven, včetně načasování naší účasti na velkolepých srazech motorkářů v Hanoji i v Saigonu ... :-) Přijdeme zase.

Eva a Aleš Sobotkovi, Patokryje, 19.04.2017


Malajsie a Singapur- nádherná dovolená,díky CK Premium perfektní organizace a skvostný průvodce Tomáš. Velké díky a těšíme se na další destinace.

Simona a Mirek Chochola, 15.11.2016


Manželům Trčkovým a průvodci Tomášovi moc děkujeme za nezapomenutelnou poznávací dovolenou v Malajsii a Singapuru . Vše bylo bezchybně zorganizované, parta lidí úžasná, Tomáš byl skvěle připravený zodpovědět jakékoli naše dotazy. Byl to náš první poznávací výlet vůbec a první zkušenost s ck Premium, ale jsme si jisti, že už bychom nikdy neměnili, vždy bychom se k manželům Trčkovým a Tomovi vrátili, protože jsme si připadali, jako když necestujeme s neznámými lidmi, ale s rodinou. Opravdu úžasná dovolená, moc celému týmu děkujme a budeme se zase v budoucnu těšit.

Bára Damborská a Petr Jirásek, 14.11.2016


Jako obvykle byl zájezd naprosto úžasný, všechno dokonale připravené, v našem soukromém žebříčku zaujímá teď Malajsie první místo. Díky moc.

Marta a Dušan Rychtářovi, 08.11.2016


Prožili jsme velice zajímavé a krásné dny v Malajsii a Singapuru. Výborně připravený program+adrenalinové zážitky, na které se nedá zapomenout. Byli jsme moc spokojeni. Děkujeme manželům Trčkovým a průvodci Tomášovi a už nyní se těšíme na další akci s CK Premium - do Barmy.

SILVA A LUBOŠ ZAHRADNÍKOVI, 08.11.2016


« Předchozí 1 4 6 7 8 9 10 11 12 14 Další »