Komentáře


S CK Premium jsme realizovali jiz nekolik cest do Asie. V letosnim roce jsme absolvovali cestu po Barme a Singapuru. Zvolili jsme narocnejsi program na cestovani a prelety. Navzdory skupine 45 lidi bylo vse perfektne pripravene a zorganizovane. Vcetne letenek, transferu, luxusniho ubytovani atd... Opravdu se neobjevil jediny zadrhel. A to i diky vybornemu pruvodci panu Poskocilovi. Nadstandardni vykon v kazdem ohledu. Jak jsem psal, s CK Premium jsme absolvovali jiz nekolik cest a vzdy to bylo perfektne pripravene a dostali jsme vse i vice vs. pripraveny program. Velke podekovani do CK ...

milan sysel, ford, 31.10.2017


Naprosto fantastická dovolená v hotelu Shangri-la Hambantota na Srí Lance. Díky CK PREMIUM za skvělý servis i nabídku tak krásného místa na Zemi. Všem můžeme doporučit!

Marek, 30.10.2017


Cestuji dost a trochu jsem se vyděsil,když jsem zjistil,že je nás 45 a pouze jeden průvodce... :-( Realita byla zcela jiná,i přes velkou náročnost a organizaci celého programu Tomáš Poskočil zvládal vše naprosto dokonale a perfektně s maximální mírou pochopení, klidem a úsměvem.Je to profík, jen tak něco jej jistě nezaskočí, znalost místopisu,historie,kultury je tak jaksi samo sebou, ale jeho ta práce jistě i baví. Děkuji za další nové zážitky a poznání i všem dalším účastníkům zájezdu, také jsme byli velmi vzorní :-)

Luboš Hartman-CARent Brno, 25.10.2017


Dobrý den, pan Poskočil je člověk na správném místě.Za mě úplná spokojenost,napadá mě jedna pochvala za druhou.Gratuluji vám k takovému zaměstnanci!!!Celý pobyt Barma-Singapur byl naplánován skvěle,včetně ubytování,stravy i programu,za mě má CKPremium plný počet bodů.

Marcela, 25.10.2017


Zájezd byl perfektně zorganizován a pan Poskočil je člověk na svém místě , má výborné znalosti a společně strávený čas s tímto pánem byl prostě super. VELKÉ PODĚKOVÁNÍ !!!!

Jiří Radovnický, 25.10.2017


Zájezd do Myanmaru a Singapuru úchvatný a ze strany CK PREMIUM opět skvěle zajištěn. Průvodce Tomáš velký profesionál, program velmi zajímavý, se právně zvoleným načasováním poznávací i odpočinkové části zájezdu. Vřele doporučuji !!

Martin, 24.10.2017


Zájezd do Barmy a Singapuru byl náročný vzhledem k mnoha přeletům do různých částí, ale stihli jsme toho za 10 opravdu hodně. Byl naprosto perfektně zorganizován. Průvodce byl vždy připraven, letenky rozdával jak lístky do kina, všechny transfery i odbavení probíhaly bez problémů. Ubytování bylo naprosto bez výhrad, ohledně stravování bych snad jen malinko zvolil větší pestrost místních jídel v Barmě. Osobně miluji přírodu, takže bych odebral jednu pagodu a dal bych ještě jeden výlet do místního prostředí. Projížďka po jezeře Inle byla famózní. Díky za super zážitky.

Milan, 24.10.2017


Seychelské ostrovy - to jsou nezapomenutelné zážitky - hlavně díky CK Premium!!

Zdenek a Vlasta, 01.06.2017


Se zájezdem na Seychely jsme byli naprosto spokojeni. O zajištění cesty CKPremium se nedá ani žertovat. Jako zatím to bylo vždy perfektní. Moc děkujeme.

Marie a Radek, 24.05.2017