Komentáře


Seychely jsou pohádkové. Děkujeme CK Premium za zcela mimořádný zážitek.

Pavla a Zdeněk Šmerdovi, 24.05.2017


Seychelské ostrovy jsou nádherné a pobyt byl perfektní relaxace pro tělo i duši. To vše díky skvělému servisu, příjemné atmosféře a dobré partě lidí.

Martin, 15.05.2017


Seychelské ostrovy byly krásné, ale celkový dojem z dovolené kazily autobusové transfery mezi hotely, které zajišťovala místní cestovní kancelář a které neodpovídaly vynikající úrovni hotelů.

Blanka Kosová, 11.05.2017


Děkuji CK Premium i průvodci Tomášovi za krásný zážitek na poznávacím zájezdu do Vietnamu. Zajímavá země, milí lidé a dobře připravený program.

Eva Nováková, 10.05.2017


Dobrý den, zúčastnila jsem se akce do Vietnamu a kromě programu jsem byla velmi spokojena s průvodcem, panem Poskočilem. Byl velmi ochotný a vstřícný. Děkuji Charamzová

Charamzová, 10.05.2017


Kouzlo čtyř Seychelských ostrovů je samo o sobě nádherné, díky překrásné přírodě, vůni exotiky a krásných pláží, ale dotvořit ono kouzlo k poznání je jenom díky vám Markéto a Jirko a za to vám patří neskutečný dík. Bylo to moc fajn a jsme rádi, ze přitom jsme poznali spoustu nových příjemných lidi s kterými nám bylo opravdu dobře. Jakub a Lucie.

Jakub a Lucie, 09.05.2017


Jsme doma sotva pár dnů a stále vzpomínáme na tu nádheru, ten klid a pohodu, na přátelskou atmosféru, která nás provázela celým pobytem na ostrovech Seychely. Ty samy o sobě jsou překrásné, ale vše bylo umocněno dokonalou přípravou a péčí cestovní kanceláře. Byla to dokonalá, fantastická dovolená. Děkujeme z celého srdce za tento skvělý zážitek.

Marta a Dušan Rychtářovi, 09.05.2017


Čína je velice krásná a zajímavá země. Jako taková se mi moc líbila. Čínští průvodci byli velice milí a ochotní. Česká průvodkyně, ale byla neochotná a názory ostatních ji nezajímali.

Mgr. Straňava, 24.04.2017


Zájezd do Číny, se nám moc líbil, vše bylo perfektně zorganizováno, stihli jsme i něco navíc. Průvodkyně Maruška je velice milá, ochotná a příjemná. Zrovna tak obě čínské průvodkyně byly velice milé a měly vše dokonale připraveno. Škoda, že se cesta na letiště nemohla uskutečnit Maglevem, protože rychlostí přes 400km jezdí pouze v určitých časech.

Motyčkovi, 22.04.2017