Komentáře


Vždy, když cestujeme s CK Premium, říkáme si, že lepší už to být nemůže. Kostarika zatím překonala všechno. Na skvělou organizaci, výborné průvodce (tentokrát Tomáš Poskočil), úžasné ubytování a dobré jídlo jsme si už zvykli. Ale tady byl navíc adrenalin v podobě raftů a jízdy na ocelových lanech v neuvěřitelné výšce nad pralesem. Bylo to super. Ještě si přidejte společnost bezva přátel, nádhernou přírodu plnou exotických rostlin a zvířat a máte dovolenou snů. Díky za ni. Dušan a Marta Rychtářovi

Marta Rychtářová, 06.12.2015


Absolvovali jsme v minulých dvou týdnech s CK Premium úžasný zájezd do Kostariky, kdy emoce z přírody a adrenalinových sportů byly umocněny bezchybnou organizací zájezdu na vysoké profesionální úrovni a skvělými průvodci. Děkujeme.

Alena Slivková, 03.12.2015


„Fascinující Kostarika“ byla opravdu fascinující dovolená perfektně organizovaná CK Premium. Uchvatná a opravdu fascinující flora i fauna této překrásné země, perfektní ubytování, úžasný průvodce Tomáš Poskočil……škoda jen, že to tak rychle uteklo! Tak zase v roce 2016 s CK Premium!

Chocholovi, 02.12.2015


Absolvoval jsem poznávací zájezd do Kostariky, s přídavným jménem "FASCINUJÍCÍ" Rád bych toto opravil, bylo to FAMÓZNÍ !!! Užil jsem si krásné dny, plné úchvatné přírody, doplněné skvělými zážitky (raft, canopying), dobrou společností, obohacené degustací výborného rumu. Bezvadný průvodce Tomáš Poskočil. Celkové zajištění přepravy, ubytování, služeb, vše v nadstandardu a bez jediné výtky. Není co dodat, vřele doporučuji cestování s CK PREMIUM.

Jindřich Svojanovský, 02.12.2015


Děkujeme CK Premium za krásně strávené 2 týdny dovolené na Kostarice. Ocenili jsme hlavně dobře promyšlený a bohatý program poznávací části, kvalitní ubytování, dokonale připraveného průvodce a individuální přístup CK ke všem účastníkům zájezdu. Vřele doporučujeme všem vášnivým cestovatelům a těšíme se na některou z dalších speciálních akcí.

Malíkovi, 02.12.2015


S CK Premium jsme již cestovali po osmé. Kdyby to nebylo vždy skvělé, tak proč? Každý, kdo budete chtít reference, tak zavolejte na 731 620 620. Rád Vám o nadstandardním cestování povyprávím.

Pavel Brož, 02.12.2015


Poděkování za Kouzelnou Čínu. Preciznost a dokonalá organizace, tím se vyznačují všechny akce CK Premium. V kombinaci s vynikajícím průvodcem Tomášem dovolená neměla chybu.

Zdena Jakubová, 11.05.2015


Od 1. do 12.4.2015 jsem se zúčastnil zájezdu do Číny, bylo to nádherné. Vnímat zážitky a vzpomínat budu hodně dlouho.

Miloš Roule, 16.04.2015


12.5.2015 jsme se vrátili ze zájezdu Kouzelná Čína, chtěla bych moc poděkovat, během cesty jsme hodně viděli a dá se říct, to důležité, vše kvalitně zajištěno a velké poděkování našemu průvodci p. Tomášovi Poskočilovi, který byl úžasný nejen svými exelentními znalostmi, který nás informoval i nad rámec svých úkolů a dobře se o nás staral. Takového průvodce jsme ještě nepoznali. Děkujeme

Anna Kissová, 16.04.2015