Komentáře


S CK Premium jsme byli poprvé a celkově zájezd předčil naše očekávání. Organizace celé akce byla precizní, průvodce Tomáš byl milý, ochotný, odborně zdatný, prostě profesionál. Oceňujeme také malý počet účastníků. Děkujeme za úžasný zážitek.

Staňkovi, 14.04.2016


Kouzelná Čína byla opravdu kouzelná. Navštívili jsme úžasná místa za doprovodu skvělého průvodce Tomáše a i počasí nám přálo. Opravdu jsme si to moc užili a těšíme se na další cesty s CK Premium :-).

Šárka Muzikantová, 14.04.2016


Kouzelná Čína předčila naše očekávání. Program, ubytování, nové zážitky zprostředkované velice schopným průvodcem Tomášem. Děkujeme.

Raddovi, 09.04.2016


Akce "Fascinující Kostarika" byla skvělá. Perfektně zorganizovaná, vše na sebe krásně navazovalo, žádné zbytečné prostoje. Prostě moc fajn.

Robert Vintrych, 18.12.2015


Skvělý zájezd, organizačně bezchybný, dokonale připravený, úžasně obohacen o výklad Tomáš a Alexe, vyvážený mezi adrenalin a poznávačku. Děkujeme CK Premium.

Slámovi, 16.12.2015


Milá CK Premium, Děkujeme za výborně připravenou dovolenou. Byl to výborný zážitek. Spolu s dobrou partou z České Republiky jsme prožili 10 dni výborně připravené programy v poznávání bohaté přírody Kostariky. Prvotřídní přeprava pohodlným autobusem, luxusní ubytování a poznávání místní kuchyně byly výborným pozadím hlavního programu. Neúnavný a výborně připravený průvodce Tomáš Poskočil a jeho místní kolega Alex byli skvělí! Děkujeme tímto manželům Trčkovým za vzorně připravený zájezd. Už se těšíme na další cestu s CK Premium. Jiří a Jana Novakovi, Atlanta, Georgia, USA"

Novákovi - Atlanta, USA, 07.12.2015


Díky CK Premium jsme prožili 2 týdny nezapomenutelné dovolené na Kostarice. Skvěle zvolený program, ubytování, průvodce - nic nemělo chybu. Byla to naše pátá dovolená s touto CK a už se těšíme na další!

Pokorní, 07.12.2015


Nemůžeme si vzpomenout, kolik cest jsme s CK Premium absolvovali. Vždy jsme museli uznat, že všechny služby kanceláře nás plně uspokojily. Byli schopni zajistit i poněkud neobvyklá přání (let nadzvukovým Concordem, ubytování snů na exotických ostrovech aj.) a umožnili nám neskutečné zážitky. Zatím poslední cestu jsme absolvovali na podzim 2015 do Kostariky . Ve všech ohledech jsme byli maximálně spokojeni. Náročný program byl nádherný, ubytování skvostné. Chtěli bychom vyzdvihnout milý přístup, snahu, vzdělanost a profesionalitu průvodce Tomáše Poskočila . V jeho péči jsme už byli dříve a opět bylo vše v naprosté pohodě. CK Premium jsme doporučili řadě přátel, kteří cestovali s námi nebo samostatně, ale všichni byli maximálně spokojeni.

Gottwaldová Marie, Buček Radomír, 06.12.2015


Děkujeme CK Premium za dokonalou dovolenou. Perfektní organizace umožnila skloubit adrenalin i romantiku, poznání i odpočinek. Užili jsme si nádhernou přírodu, úžasné hotely, výbornou společnost.

Pavla a Zdeněk Šmerdovi, 06.12.2015