Ochutnejte exotickou dovolenou

12.06.2014

Toužíte po nevšedním zážitku exotické dovolené? Tyrkysově zbarvené moře, nekonečné pláže s jemným bílým pískem a kokosovými palmami.... 


     Toužíte po nevšedním zážitku exotické dovolené? Tyrkysově zbarvené moře, nekonečné pláže s jemným bílým pískem a kokosovými palmami, nádherná příroda, míchané nápoje a netradiční kuchyně. To vše nabízí pravá exotická dovolená, která je mezi lidmi stále více populární. 

     Exotická dovolená přestává být nerealizovatelným snem a mnoho Čechů se každým rokem rozhodne vyrazit na dovolenou do vzdálenějších končin než k Jadranu. Dovolená v exotice totiž přináší vždy mnohem intenzivnější zážitky než obyčejná dovolená. Exotické zájezdy, exotická dovolená, nebo pokud chcete, dovolená v exotických zemích se stává dostupnou a lákavou možností, jak si užít život. Daleká Asie, Karibik, Oceánie, Jižní Amerika a další nevšední turistické destinace vám zaručí jedinečné a neopakovatelné zážitky, které vám již nikdo nevezme.

     Cestování do exotických lokalit nabízí turistům nejen potřebnou relaxaci a nabrání nových sil, ale i bohaté kulturní zážitky. Není se tedy čemu divit, že zájem o exotické dovolené stále roste. Zatímco před několika lety se za exotickou zemi považovalo Turecko, Tunisko či Egypt, v současnosti jsou tyto země běžnými turistickými cíli a za exotické dovolené se považují spíše místa v Karibiku či jihovýchodní Asii.

     Seychely, Srí lanka, Mauricius, Maledivy, Bali, Dubaj, Thajsko, Čína, Keňa, Peru, Indonésie, Filipíny, Vietnam, Kambodža, Taiwan, Bahamy a další – to vše jsou vyhledávané a oblíbené destinace pro exotickou dovolenou. Tyto země lákají svou dechberoucí přírodní krásou, historickými a kulturními památkami, netradiční kuchyní, přátelskými obyvateli apod.

     Zkuste opravdu mimořádnou dovolenou, poznávejte lákavé exotické lokality a zažijte neskutečný relax na exotických plážích!