Nezapomenutelná dovolená v zemi úsměvů – v Thajsku

12.06.2014

     Ideální „dovolenkovou“ destinací, kde si to své najde určitě každý, je Thajsko. Dovolená v této zemi bude pro všechny nevšedním zážitkem... 


     Ideální „dovolenkovou“ destinací, kde si to své najde určitě každý, je Thajsko. Dovolená v této zemi bude pro všechny nevšedním zážitkem. Ať už se jedná o příznivce historických památek, dobrodruhy, co se rádi toulají v divoké a nedotčené přírodě nebo turisty, kteří vyhledávají noční zábavu. Thajsko je známé svou nádhernou přírodou, příjemným klimatem, chutnou místní kuchyní a rušným nočním životem. 

     Ať už se jedná o příznivce historických památek, dobrodruhy, co se rádi toulají v divoké a nedotčené přírodě nebo turisty, kteří vyhledávají noční zábavu. Thajsko je známé svou nádhernou přírodou, příjemným klimatem, chutnou místní kuchyní a rušným nočním životem.

Je to země mnoha kontrastů, kde najdete horské kmeny na severu země, rybářské komunity na jihu, starodávné paláce, úchvatné tropické ostrovy či laguny s nádhernými plážemi. Všude Vás budou provázet příjemní a přátelští lidé. Je to způsobeno nejen vlivem buddhismu, ale i tradic, v nichž hraje velkou roli tolerance a bezstarostný přístup k životu.

     Navštivte například ostrov Koh Samui – krásné nekonečné pláže s jemným bílým pískem, zelené kopce porostlé kokosovými palmami a tropickou flóru. Ostrov byl objeven turisty z celého světa teprve nedávno. Nebo objevujte Phuket - největší ostrov v Thajsku – jenž nabízí příjemně koupání v čistém moři s azurově modrou barvou, nádherné pláže, malé i velké zátoky, které uspokojí skutečně každého návštěvníka. Na západě ostrova se nachází letovisko Patong, které je centrem zábavy a nočního života na ostrově.

     Ostrov Phuket nabízí množství poznávacích výletů, například motýlí farmu, jízdu na slonech, výlety do okolí nebo výlety lodí, z nichž je nejkrásnější výlet na souostroví Phi Phi nebo výlet do oblasti Kabi a Phan Nga, která je známá svými vápencovými útvary. Pokud hledáte romantiku, navštivte ostrov Koh Chang s nedotčenou přírodou a krásnými scenériemi.

    Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv destinaci Thajska, ať budete bydlet v bungalovu přímo u moře či o sebe necháte pečovat v některém z luxusních hotelů Thajska - věřte, že dovolená zde bude velikým zážitkem.