Kdy bude možné opět cestovat za exotikou ?

02.06.2020


Vážení přátelé cestování,

    zdravíme Vás a věříme, že vám konečně přinášíme optimistické informace.

    Naši partneři po celém světě nás pravidelně informují o aktuální situaci v jejich destinacích a dle informací se ve většině těchto exotických destinací začíná vše pomalu vracet k normálu.
    I když je aktuálně horší situace v naší republice, potažmo v celé v Evropě, i zde se již blýská na lepší časy a dle odhadů odborníků by měla být situace na přelomu roku již mnohem stabilnější (a to nejen díky větší promořenosti, ale také díky vakcíně, která by měla být (dle posledních informací) k dispozici již na přelomu roku, příp. na samém začátku příštího roku. 

    Po nedobrovolném omezení cestování, způsobené Covid 19, se tedy zdá, že se situace ve světě začíná konečně uklidňovat a opět bude možné cestovat a pokračovat v našich velmi atraktivních propagačních a speciálních akcí do vybraných exotických destinací.
 

 

    Proto Vás s radostí informujeme, že jsme pro Vás, na březen a duben 2021 připravili dvě velmi atraktivní velké propagační akce - do Vietnamu a do Mexika. 
    A kromě výše uvedených propagačních akcí jsme pro vás na první polovinu roku 2021 připravili i opakování našich nejúspěšnější speciální akcí:  Keňa, Japonsko, Peru, Barma, Seychely, Mauritius, Bahamy, Malajsie a další exotické destinace.

  Dále si můžete vybírat ze stovek hotelů a resotů po celém světě, které vám pro vaše individuální cesty zajistíme a připravíme dle vašich konkrétních požadavků.

 

    Speciální a propagační akce naleznete na našich nových webových stránkách - destinace jsou zde rozdělené dle kontinentu.

Aktuální nabídky na kontinentu Asie naleznete
na naší nové web.stránce:  www.objevteasii.cz   

Aktuální nabídky na kontinentu Afrika naleznete
na naší nové web.stránce:  www.objevteafriku.cz

Aktuální nabídky na kontinentu Amerika naleznete
na naší nové web.stránce: www.objevtejizniameriku.cz

 

 

Informace o jednotlivých hotelech/resortech naleznete
na této web.stránce:  www.ckpremium.cz

 

 

Těšíme se na Vás

                                                                                                            Vaše CK Premium

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500