SEYCHELY - neskutečná krása přírody


Nezávazná rezervace

 

 Speciální nabídka  -  atraktivní destinace


.            SEYCHELY             .

   neskutečná krása přírody                                Zemi jsme osobně navštívili a ve spolupráci s našimi seychelskými partnery a hoteliéry se nám pro podařilo připravit velmi zajímavou a atraktivní nabídku. V průběhu akce navštívíte tři kouzelné seychelské ostrovy.Termín :   1. - 11.5.2019  

 

 

  Nezávazná rezervace  

 

 

 CK Premium nabízí : 

  

1/   doprava:  
Na tuto akci je pro vás zajištěna doprava s jednou z nejlepších leteckých společností na světě - Emirates

2/   program:  
Ve spolupráci s našim seychelským partnerem jsme do porgramu zařadili nejatraktivnější výlet "Vallée de Mai".

3/   ubytování:
Na této speciální akci je pro vás zajištěno ubytování na 3 ostrovech, ve velice kvalitních resortech kategorie 4* a 5*. 

4/   stravování:
Po celou dobu je pro vás zajištěna polopenze. 

5/   český zástupce:
Na Seychelách máme českého zástupce.     Seychelské ostrovy patří mezi nejkrásnější (ale také mezi dražší) turistické ráje na zemi (i díky omezenému počtu klientů, které si místní úřady pečlivě hlídají). Největší atrakcí je bezpochyby zdejší fauna a pláže s bělostným pískem omývané blankytně modrou vodou Indického oceánu, lemované horami s bujnou exotickou vegetací a poseté obřími balvany žulového původu.
    Seychely leží jen 4 hodiny letu od Dubaje, mimo zónu cyklónů a jsou vhodné k cestování téměř po celý rok. Už samotný název v nás vyvolává představu tropického ráje. Ale ani při nejlepší vůli si nedokážete představit krásu těchto ostrovů, které se rozprostírají na ploše více než 400.000 čtverečních kilometrů, jen 4 stupně pod rovníkem. Skládají se ze 115 malých ostrůvků, z nichž největší je ostrov Mahe s hlavním městem Victorií, nejmenším hlavním městem v Africe a jedním z nejmenších hlavních měst na světě.

   Všechny ostrovy jsou vyhlášeny přírodními rezervacemi, protože se zde nachází a žije mnoho vzácných druhů rostlin a ptáků. Na každém ostrově můžete nalézt jiné zajímavosti, za nejkrásnější jsou považovány čtyři ostrovy: Mahe, Praslin, Silhouette a La Dique, které jsou tvořeny masivními žulovými kameny a které jsou pro Seychelské ostrovy tak typické.
   Jedno je jisté - na ostrovech najdete tolik exotické fauny a flóry, jako snad nikde jinde na zemi. Seychely jsou naprosto ideálním místem na dovolenou. Najdete zde kilometry dlouhé pláže s bílým pískem, průzračně čisté a tyrkysově zbarvené moře, palmové háje i vzácné papoušky Black parrot. Pláže obklopují každý ostrov jako obrovský náhrdelník, přerušovaný balvany a skalisky z červeno-žlutočerné žuly, spolehlivého poznávacího znamení zdejšího pobřeží.

 

 

 

Program akce:


1.den       1.května 2019      
PRAHA – DUBAJ

Odlet z letiště Václava Havla Praha do Dubaje s leteckou společností EMIRATES - největším dopravním letadlem, dvoupatrovým Airbusem A380.

            

 

2.den      2.května 2019          
DUBAJ – MAHE - PRASLIN

Odlet z Dubaje je brzy ráno v cca 2.20 hodin. Přílet na mezinárodní letiště v Mahé je plánován v cca 6:45 hodin. Po přivítání bude následovat transfer do přístavu a cesta lodí na ostrov Praslin (cca 1 hodina jízdy rychlým katamaranem). Po příjezdu lodí do přístavu, následuje transfer do hotelu. 
Ubytování v resortu Le Domiane 4* nejdříve ve 14.00 hodin. 
Volný program, odpočinek. Večeře v resortu.


PRASLIN:
 Druhý největší ostrov, obývaný cca 8.000 obyvateli, se nachází na dohled (za příznivého počasí) severovýchodne od ostrova Mahé. Jeho velikost je 10 km a 3,7 km. Autem jej možno projet za cca hodinu. Uprostřed ostrova  najdete proslulé Vallée de Mai, jedno ze dvou míst na Seychelách zapsaných do seznamu Světového dědictví UNESCO. 
Na ostrově najdete opravdu nádherné pláže, jako třeba Anse Lazio, Anse Georgette a celou řadu malých pláží, ukrytých před očima dalších turistů. Většinu ostrova obkloují mličké ostrůvky a korálové útesy, což vytváří ideální podmínky pro potápění a šnorchlování.
Ostrov Praslin je skutečnou oázou klidu a tak i možnosti zábavy a větších nákupů jsou zde pochopitelně omezené.

 

 

3.den      3.května 2019     
PRASLIN

Snídaně v resortu - volný den
V tento volný den doporučujeme fakultativní výlet na nedaleký ostrov La Dique.
Večeře a noc v resortu Le Domiane 4* 
 

 
 

4.den     4.května 2019       
PRASLIN

Po snídani odjezd z resortu na polodenní výlet do Národního parku „Vallée de Mai“.

 Vallée de Mai je jedno ze dvou míst na Seychelách zapsaných v seznamu Světového dědictví UNESCO a jediné místo na světě, kde roste endimická palma "Coco de Mere", rodící největší kokosový ořech na světě, vážící až 40 kg.
Tento zvláštní dvojitý ořech byl vzhledem ke své neuvěřitelné podobě ke tvaru ženského klína obklopen mýty po celé generace. Kdysi se věřilo, že právě tady se původně nacházela Zahrada ráje. Ve Vallée de Mai můžete spatřit 6 druhů palem, které jsou k nalezení jenom na Seychelách.

Po prohlídce následuje návrat do resortu.
Odpoledne volno:  relax - koupání - odpočinek.

Večeře a n noc v resortu Le Domaine 4*

 


5.den      5.května 2019       
PRASLIN – MAHE - SILHOUETTE

Po snídani a odhlášení se z pokojů následuje transfer do přístavu na ostrově Praslin.  Odjezd lodí na ostrov Mahé. Po příjezdu do Mahé transfer do přístavu hotelu Hilton Labriz a odjezd lodí na ostrov Silhouette. 

SILHOUETTE:  Ostrov Silhouette je od Mahé vzdálen cca 30 km a svojí rozlohou (20 km 2) je třetím největším seychelským ostrovem. Počet místních obyvatel se pohybuje kolem 130. Bydlí v dřevěných domech v historické vesnici „La Pasee“, nedaleko jediného resortu na ostrově, 5* Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa 5*.
   Ostrov Silhouette je od roku 1987 vyhlášen největším mořským národním parkem. Je obklopen korálovým útesem, takže jeho vody jsou ideálním místem pro šnorchlování, potápění i rybaření. Na ostrově nejsou žádné silnice, pouze chodníčky, po kterých jezdí elektrické vozíky, které vás po příjezdu lodí odvezou z přístavu přímo k vaší vilce. 
   Ostrov je hornatý, nejvyšším bodem je Dauban, který měří 740 m a je obklopen bohatou panenskou přírodou deštného pralesa, plného botanických pokladů a rozmanitosti různých druhů živočichů a planě rostoucích rostlin, mezi které patří např. orchideje. Ostrov je vhodný pro pěší výpravy. Jsou zde vybudovány dvě trasy, napříč rovníkovými lesy, La Passe a Grande Barbe. Cesta trvá celý den.
Místní fauna se skládá z kadidlovníků a santálových stromů. Jsou zde dvě krásné pláže, „Anse la Plasse“, která je určená pouze pro návštěvníky hotelu Hilton a „Anse Lascars“, která je veřejná.

Po příjezdu na ostrov Silhouette transfer elektrickými vozíky do Vaší vilky (s možností orientační prohlídky resortu).

Po ubytování volno. Relax – koupání. Večeře v resortu.

Noc v krásném luxusním resortu Hilton Seychelles Labriz & Spa 5*

 

 

6.den        6.května 2019    
SILHOUETTE 

Po snídani v hotelu volný den na relaxaci.
Noc v resortu Hilton Seychelles Labriz & Spa 5*.
   


 

7.den       7.května 2019      
SILHOUETTE 

Po snídani v hotelu volný den na relaxaci.
Noc v resortu Hilton Seychelles Labriz & Spa 5*.   

   

 

8. den      8.května 2019       
SILHOUETTE

Po snídani v hotelu volný den na relaxaci.
Noc v resortu Hilton Seychelles Labriz & Spa 5*.   

 

 

9. den      9.května 2019  
SILHOUETTE - MAHE    


Po snídani a odhlášení se, odjezd do přístavu a transfer lodí do Mahé.

MAHÉ: Tento největší seychelský ostrov o rozměrech cca 35 x 9 km a také kulturním a ekonomické centrem Vnitřních ostrovů. Je mezinárodní branou do Seychel, nachází se zde mezinárodní letiště a také hlavní město, Victorie, která patří mezi nejmenší hlavní města na světě. Středem pozornosti v centru města je zmenšená replika věže s hodinami z londýnského mostu Vauxhall, které na Seychely byla přivezena v roce 1903. Po pravé straně hodinové věže se nachází hlavní promenáda. Další zajímavostí je přírodovědné muzeum, botanická zahrada, obchody, restaurace, přístav. Ten je výchozím bodem pro lodní výlety na ostatní ostrovy, z nichž nejbližší je souostroví tvořící Národní mořský park St. Anne. Pobřeží ostrova je velmi členité, naleznete zde dlouhé písečné pláže i malá malebná zákoutí mezi žulovými masivy. Nejznámější pláže jsou na severozápadě, Beau Vallon Bay a na jihozápadě Anse Boileau, Anse Takamaka a Baie Lazare, střed ostrova je hornatý s bohatou tropickou vegetací, nejvyšší horou ostrova a tedy i Seychel je Morne Seychelois (905m). 
 

Z přístavu pokračuje transfer do resortu Savoy Seycheles & Spa 5* a ubytování. Zbytek dne volno. Relax a koupání.
Večeře a noc v resortu Savoy Seychelles & Spa 5*

 

  

10. den     10.května 2019          
MAHE

Po snídani v hotelu volný den na relaxaci.

Doporučujeme návštěvu hlavního města "Victorie", které patří mezi nejmenší hlavní města na světě. Zde můžete navštívit např. rybí, zeleninový, nebo ovocný trh, uvidíte hodiny, které věnovala královna Alžběta tomuto městu a další zajímavosti tohoho podiměsta. 

Večeře a noc v resortu Savoy Seychelles & Spa 5*.

 

  

11. den     11.května 2019         
MAHE 

Brzský odjezd z hotelu na letiště. Odlet ze Seychel v 8:15 hod. místního času.
Po příletu do Dubaje přestup na let do Prahy. Odlet z Dubaje v 15:30 hod místního času.
Předpokládaný přílet na letiště Václava Havla  v Praze je v 19:55 hod. 

 

 

                                                      * změna ubytování vyhrazena   

 

 

  Nezávazná rezervace  

 

 

**************************************************************************************

 

           

Vysoká kvalita - speciální cena !!!

 

 

   
Běžná prodejní cena - dle tarifů:    99.750,-Kč 
                       ( 89.770,-Kč + veškeré let.poplatky – 9.980,-Kč )   

 

 

                                                                                                                                                                             

Speciální akční cena:   89.650,-Kč/os
       ( 79.680,-Kč + veškeré let. poplatky 9.980,-Kč )  
 
  

Výrazná sleva proti běžné prodejní ceně :  10.100,-Kč/os !!!


*  Výše uvedená cena platí při uzavření smlouvy a složení zálohy 50% nejpozději do 30.12.2018, nebo do vyprodání míst.
Cena zahrnuje:

-  zpáteční leteckou přepravu Praha – Dubaj - Mahe s kvalitnÍ
   leteckou společností Emirates  (lPraha–Dubaj s dvoupatrovým
    Airbusem A 380)
-  veškeré letištní a bezpečnostních poplatky
-  ubytování na 9 nocí kvalitních v resortech kategorie 4-5* 
-  stravování: po celou dobu akce – polopenze
-  v ceně akce jsou zahrnuty dva atraktivní výlety: 
        *  návštěva národního parku "Valée de Mai" -  na Praslinu 
        *  city tour Victoria - na Mahe
-  veškeré lodní i pozemní transfery - dle itineráře 
-  anglicky hovořící průvodce na místě
-  pojištění CK dle zákona 159

   


Cena nezahrnuje:

-   pojištění (včetně pojištění proti stornu) – v případě zájmu
    zajistíme

 

  Nezávazná rezervace  

 

 

*  akce se uskuteční při minimálním počtu 16ti osob ! 

****************************************************************************************************

 


Další informace: 

 

-   pro informasce o zemi, klikněte na  SEYCHELY - INFORMACE   


-  pokud si chcete prolistovat katalog, 
klikněte na:
                                                                         CK Premium - Exotika 

        (pokud máte zájemo tištěný katalog, pošlete adresu, na kterou jej chcete poslat) 

 
****************************************************************************

 

Napsali o nás. Pro komentáře od klientů klikněte  ZDE 
                          Pro komentáře umělců klikněte   ZDE

 


****************************************************************************


Další nabídky speciálních akcí 2018 - 2019:


  -  "Peru - přes Amazónii a Machu Picchu" -  atraktivní akce do kouzelného Peru   
  -  "Kouzelná Čína" -  okruh Čínou - Peking, Terakotova rmáda, Šanghaj, Suzhou, Sanya - závěrečný pobyt u moře   
  -  "Kouzlo Vietnamu" -  cesta Vietnamem od Hanoje po Saigon, s návštěvamí těch nejatraktivnějších míst a krásné přírody    
  -  "Keňa - to nejlepší" -  atraktivní okruh národními parky, program závěrečný pobytem u moře 

  -  "Myanmar (Barma) - best of - Exclusive" -  neskutečně krásná a téměř nedotčená země 
  -  "Kouzlo Srí Lanky "- opakování úspěšné akce - velký okruh Srí Lankou, zakončený pobytem u moře
 
  -  "Krásná Indonésie"  -  poznávací okruh ostrovy Bali a Lombok se zakončením u moře
  -  "Malajsie - to nejlepší"  -  opakování speckální akce - Kuala Lumpur, Taman Negara, Melaca, Langkawi - závěr u moře
  -  "Japonsko - země úsměvů a vycházejícího slunce"  -  připravujeme další velkou propagační akci
  -  "Bahamy - opravdový ráj na zemi"  - neskutečně krásná příroda, kvalitní ubytování, All inclusive
  -  "Fascinující Kostarika"  -  atraktivní okruh Kostarikou - od Karibiku k Pacifiku - se zakončením u moře

   

  

U nabízených speciálních akcí se můžete těšit na atraktivní a bohatý program, který v závěru vystřídá relax u moře.
(vyjma akcí na Bahamy, které jsou specifické)

  

 

****************************************************************************

 

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat :e-mail:           ckpremium@volny.cz
                      exotika@ckpremium.cz
                      info@ckpremium.cz
                      travelagencypremium@gmail.com

telefon:          222 96 70 60 
                      603 10 92 44 

skype:           ck premium

 

 

Těšíme se na Vás.

                                        Vaše
                                                                 
                                                      cestovní kancelář PREMIUM

Nezávazná rezervace

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Název akce: SEYCHELY - neskutečná krása přírody
Termín: 1. - 11. 5. 2019
Strava: - dle programu
Přeprava
Způsob: Letecky