PERU - přes Amazónii a Machu Picchu


Nezávazná rezervace

 

Další velice atraktivní propagační akce PERU - PŘES AMAZÓNII A MACHU PICCHU* atraktivní propagační akce se závěrečným pobytem u moře *
    Peru, třetí největší stát jižní Ameriky. Má rozlohu 1 285 220 km² a žije zde více než 30 milionů obyvatel. Peru je pestrou zemí s mnoha extrémy a zvláštnostmi.  Název Peru znamená v kečuánštině dostatek, protože ještě před necelými pěti stoletími představovalo území Peru centrum bohaté a slavné říše Inků, o jejíž zánik se přičinili španělští dobyvatelé. Potomci Inků nadále žijí v Andách tradičním způsobem života a tvoří polovinu peruánské populace. Země leží v tropickém pásu, ale její charakter se mění od pobřežních pouští, přes zasněžené šestitisícové vrcholky And až po pralesy Amazónie. Zachovalo se zde mnoho památek z inckého období, ale i jiných přírodních a kulturních zajímavostí. Poznejte to nejlepší z této nádherné země, od kouzelné oblasti Amazónie až po dechberoucí pohledy na fascinující Machu Picchu. 

    Abychom při návštěvě Peru neztráceli čas a navštívili co nejvíce nejatraktivnějších míst, zařadili jsme do programu pět vnitrostátních přeletů.
Po poznávací části jsme pro vás na závěr této akce připravili, stejně jako u většiny předchozích akcí, relax v krásném čtyř
hvězdičkovém resortu u moře.

 

 


Termín: 15. - 27.4.2019  (13 dnů / 11 nocí)  Nezávazná rezervace  
Program zájezdu:


1.den:   15.4.2019         Praha – Amsterdam - Lima       
                                                                                                ( ----- / ------ / večeře )

   Odlet z letiště Václava Havla Praha do Amsterdamu, kde přestoupíme na návazný let do Limy. Odlet s leteckou společností KLM z Prahy je v 10:30 hod.
Po příletu do hlavního města Peru - Limy, po odbavení a přivítání transfer do hotelu La Hacienda 4* (více obrázků zde) a ubytování. Večeře v hotelu.2 den:    16.4.2019     Lima - Puerto Moldonado (Amazónie)     
                                                                                              ( snídaně / oběd / večeře )                                                                            
 

   Po snídani v hotelu transfer na letiště a přelet do Puerto Maldonado, ležícího v jihovýchodní části Peru na břehu řeky Madre de Dios, v Amazonském deštném pralese, kousek od hranic s Bolívií. V Puerto Maldonadu žije asi 75tis lidí. Město leží na soutoku řek Tambopata a Madre de Dios. V okolí města se nachází několik přírodních rezervací a národních parků, které zahrnují některé z nejzachovalejších původních pralesů na světě.  Po příletu bude následovat transfer do Wasaí Maldonado Ecolodge, kde se osvěžíte nápojem. Poté pojedeme lodí cca 3 a půl hodiny po řece Tambopata do rezervace deštného pralesa. Již z lodi budete mít možnost spatřit místní komunity a některá zvířata podél břehů řeky. Pozdněji odpoledne přijedeme do Wasai Tambopata Lodge 3* (více obrázků zde).
  (Při výběru ubytování v Amazónii jsme se rozhodli pro tuto lodge, která sice není na tak vysoké úrovni, jako některé lodge blíže civilizaci, ale protože do Amazónie cestujeme za zážitky a že chceme vidět co nejvíce. Wasai Tambopata Lodge se nachází hluboko v džungli (nejdále od civilizace), kde budete mít mnohem větší možnost vidět to nejlepší z místní fauny a flory a téměř nedotčenou přírodu. Lodge je přizpůsobena tak, aby co nejméně zasahovala do života džungle.)
  Po ubytování a krátkém občerstvení půjdeme na krátkou večerní procházku do džungle, kde budete mít možnost vidět některou noční zvěř.
  Poté návrat zpět do lodge, večeře a přenocování.

 
 
 


3. den:    17.4.2019      Amazónie                                        ( snídaně, oběd, večeře)  

   Ráno se budete probouzet v překrásné přírodě deštného pralesa za zpěvu Oropendola písečného a jiných druhů exotických ptáků. Ten, kdo se probudí brzy, může při čerstvě filtrované kávě pozorovat okolní kouzelnou krajinu a udělat si několik úžasných snímků. Po snídani přejedete lodí řeku Tambopata a zahájíte pěší prohlídku po jedné z vycházkových stezek v přírodní rezervaci.
   Při troše štěstí můžete na cestě sledovat některé savce (opice, huangany a další.). Tento výlet využijete ke krátkému rybolovu (například piraně) a také navštívíte některé místní plantáže. Kolem 11.00 hodiny se vrátíte do lodge. Ten, kdo bude mít zájem, se může ještě před obědem projet po řece na kajaku, jiní zase mohou rybařit v řece, kde se nachází více než 250 druhů ryb. 

  Poté se všichni vrátí do lodge, kde pro vás bude připraven oběd.

  Po obědě nastoupíte na loď a pojedete do Národního parku Bahuaja Sonene. Během cesty budete procházet krásnou a nedotčenou krajinou s malou, nebo žádnou přítomností člověka. Jedná se o místo určené výhradně k ochraně přírody, což nám dává jedinečnou příležitost pozorovat ptáky a zvířata, jako jsou capibary, jaguáry, želvy, kajmany a další.

  K večeru půjdete na krátkou procházku, při které navštívíte Mammal Claylick, kde budete moci pozorovat některé noční savce, kteří navštěvují Collpa, aby se živili jílem, nebo zde lovili potravu.
  Poté návrat do lodge, večeře a přenocování.
4. den:    18.4.2019      Amazónie                                        (snídaně, oběd, večeře) 

   Za úsvitu budete probouzeni zvuky hukotových opic a brzy se k nim připojí i zvuky jiných zvířat, které se probouzejí, včetně ptáků, létajících po ranní červené obloze. Dáte si lehkou kávu a začnete vaši 25 minutovou jízdu po řece směrem k El Chuncho Great Macaw Claylick, která se nachází uvnitř Národního parku Bahuaja Sonene. Zde budete mít příležitost užít si nádherné scenérie jednoho z nejvíce nedotčených lesů na světě a dívat se na divokou faunu u řeky Banks, jako jsou capybary, říční žáby, kajmani a další.

   Po příjezdu na místo budete mít možnost, v případě příznivých povětrnostních podmínek, vidět jedno z nejúžasnějších představení volně žijících živočichů. Stovky různě barevných papoušků se sem slétají, aby se živili jílem. Je to naprostá show barev a zvuků. Unikátní zážitek, na který nezapomenete!

  Poté se vrátíte po proudu řeky Tambopata do lodge, kde bude připravena snídaně. Čas do oběda bude volný, případní zájemci si mohou zaplavat, nebo si můžete dopřát dobrodružné aktivity (zip-line, triline, plovoucí lana).

  Po obědě se uskuteční etnobotanická procházka, kde se dozvíte něco o léčebných rostlinách regionu. Prohlédneme si zajímavé palmy, obří lupuny a mnoho dalších druhů flóry.

  Po setmění pojedete lodí a budete hledat kajmany u břehů řeky Tambopata, kde je budete mít možnost vidět zblízka (průvodce se pokusí některé menší kajmany chytnou do ruky, aby vám je ukázal).

  Poté návrat do lodge, večeře a přenocování.

 5. den:     19.4.2019      Amazónie        
                                                                                             (snídaně, oběd, večeře)

   Po snídani se vydáte zpátky po řece Tambopata do Puerto Maldonado. Přijedeme na oběd do Wasai Maldonado Ecolodge.
 
   Odpoledne budete cestovat po řece Madre de Dios a odtud půjdete džunglí ke klidnému a krásnému jezeru Sandoval. Po jezeře pojedete v dřevěných kánoích, abyste měli možnost spatřit obří vydry a ptáky jako Hoatzin a Anhinga a další. Později odpoledne se ještě naposledy projdete džunglí, abyste se podívali na některá noční zvířata. 

   Poté se vrátíme do lodge Wasai Maldonado Ecolodge 4* (více obrázků zde) na poslední večeři a poslední noc v Amazónii.

 

 


6. den:    20.4.2019     Amazónie (Puerto Moldonado) -  Cuzco           
                                                                                                  (snídaně, oběd, večeře)

   Snídaně v lodge, poté transfer lodí na letiště Puerto Maldonado a odlet do Cusco. Po příletu v cca 14.45 hodin následuje transfer do hotelu Xima 4* (více obrázků zde) cca v 15.15 hodin bude pozdní oběd.  Po obědě ubytování a odpočinek.  

   K večeru transfer na večeři do místní restaurace a poté návrat do hotelu.

 

 


7. den:      21.4.2019     Cuzco - Sacret Valley - Cuzco               
                                                                                                      (snídaně, oběd, večeře)

  Po snídani v hotelu odjezd na prohlídku. Návštěva vyhlášeného trhu Pisaq a pevnosti Ollantaytambo.

  Oběd je zajištěn formou bufetu v místní restauraci.

  Po večeři v místní restauraci se vrátíme do hotelu.      

 8. den:      22.4.2019     Cuzco - Poroy - Machu Picchu - Poroy - Cuzco          
                                                                                                     (snídaně, oběd , večeře)

   Po brzské snídani v hotelu odjezd v 6.00 hodin na vlakovou stanici Poroy odkud budete dále pokračovat vlakem “Expedice” (doba jízdy do Aguas Calientes cca 1.30 hodin).

   Po příjezdu vlakem do Aquas Calientes budete dále pokračovat autobusem (cca hodinu) do archeologického komplexu na prohlídku Machu Picchu.

   Oběd bude podáván po návratu do Aguas Calientes v místní restauraci  cca ve 14 hodin). Po obědě volný čas.

   V cca 18.20 hodin odjezd vlakem “Expedice” zpět do Poroy (dle času). Po příjezdu vlaku do Poroy, pokračování busem do hotelu v Cusco (cca 30 min). Pozdní večeře v hotelu a přenocování.
(Do vlaku je možnost  si vzít pouze příruční zavazadlo (1 batoh) o hmotnosti nejvýše 5 kg a maximální velikosti 157 cm (délka + výška + šířka). Vše ostatní si ponecháte v hotelu.)

 9 den:       23.4.2019   Cuzco - Lima - Tumbes (Zorritos)          
                                                                                                    (snídaně, ----, večeře)

   Po brzké snídani v hotelu následuje transfer na letiště a odlet do Tumbes (přes Limu).

   Po příletu transfer do hotelu Casa Andina Select Zorittos Tumbes 4* (více obrázků zde) a ubytování. Zbytek dne volno.

   Večeře v hotelu.   

 


10 den:      24.4.2019     Zorritos             
                                                                                                 (snídaně, oběd, večeře)

  Po snídani v resortu je volný den a relax, který si jistě užijete po svém.


 

11 den:    25.4.2019     Zorritos             
                                                                                                (snídaně, oběd, večeře)

   Po snídani v resortu je volný den a relax, který si jistě užijete po svém.

 

 

12 den:    26.4.2019     Zorritos - Tumbes - Lima               
                                                                                                (snídaně, ---- / ----)

  Snídaně v resortu.

  Dopoledne odhlášení z pokojů a transfer na letiště v Tumbes a odlet do Limy.
Zde přestup na let do Amsterdamu. Odlet s leteckou společností KLM cca ve 21:00 hodin.

 

13. den:      27.4.2019      Amsterdam - Praha   

   Po příletu do Amsterdamu v cca 15.30 hodin přestup na let do Prahy.

Odlet v 16.20 hod. Přílet na letiště Václava Havla je plánován cca na 17.45 hodin.

 


                                                                                                               * změna programu vyhrazena.  Nezávazná rezervace  **********************************************************************************

 

Cena :

 

Běžná prodejní cena:  143.980,-Kč/os   
 (124.530,-Kč + 19.450,-Kč ( veškeré let.poplatky, včetně 5ti vnitrostátních přeletů !!!) Pro omezený počet speciálně snížená akční cena.Propagační cena (pro stálé a VIP klienty)


.                 118.980,-Kč/os             .
(99.530,-Kč + 19.450,-Kč
- veškeré let.poplatky, včetně 5ti vnitrostátních přeletů !*  Snížená propagační a akční cena platí při uzavření smlouvy a složení zálohy
     ve výši 50% do vyprodání litovaných míst, nejpozději však do 30.9.2018 !     

 

 

Cena za 1 osobu zahrnuje:

- ubytování:  11 nocí (v double room) v hotelech/resortech/lodge kat. 4*
   ( 1x Lima,  4x Amazónie,  3x Cuzco - oblast Machu Picchu, na závěr 3x u moře)
   ( v Amazónii je ubytování (lodge) přizpůsobeno podmínkám džungle ) 
- plná penze    (z důvodu pozdějšího příletu k moři dne 20.4. není zajištěn oběd)

- mez. letecká doprava:  Praha – Amsterdam – Lima - Amsterdam - Praha
- 5x vnitrostátní letecká přeprava:     Lima – Puerto Moldonado,    
   Puerto Moldonado – Cusco, Cusco – Lima, Lima – Tumbes, Tumles - Lima

- veškeré letištní taxy, poplatky a palivový příplatek

- veškeré transfery - dle programu 
- veškeré vstupy - dle programu  
- kvalitní český průvodce - po celou dobu (od odletu z Prahy po přílet)
- pojištění CK ze zákona 159 

 

Cena nezahrnuje:

- cestovní pojištění do zahraničí, včetně pojištění Storno poplatku 
   zájezdu 
(na přání zajistíme)  
- spropitné 

 

 

  Nezávazná rezervace  

 

 

 

Akce vyprodána !!! 

Po vyprodání limitovaného počtu míst i navýšených

čtyř míst jsou další místa již pouze na vyžádání.

 **********************************************************************

 

Informace a obrázky k této atarktivní akci nalezenete také ZDE.


Více o destinaci naleznete ZDE.


****************************************************************************************************

 


Další nabídky speciálních akcí 2018 - 2019:


  -  "Kouzlo Vietnamu" -  cesta Vietnamem od Hanoje po Saigon, s návštěvamí těch nejatraktivnějších míst a krásné přírody    
  -  "Kouzelná Čína"  okruh Čínou - Peking, Terakotova rmáda, Šanghaj, Suzhou, Sanya - závěrečný pobyt u moře   
  -  "Keňa - to nejlepší" -  atraktivní okruh národními parky, program závěrečný pobytem u moře 
  -  "Seychely - neskutečná krása přírody"  - pobyt na 3 ostrovech, velmi kvalitní ubytování, včetně výletů ..
  -  "Myanmar (Barma) - best of - Exclusive" -  neskutečně krásná a téměř nedotčená země 
  -  "Kouzlo Srí Lanky "- opakování úspěšné akce - velký okruh Srí Lankou, zakončený pobytem u moře
 
  -  "Krásná Indonésie"  -  poznávací okruh ostrovy Bali a Lombok se zakončením u moře
  -  "Malajsie - to nejlepší"  -  opakování speckální akce - Kuala Lumpur, Taman Negara, Melaca, Langkawi - závěr u moře
  -  "Japonsko - země úsměvů a vycházejícího slunce"  -  připravujeme další velkou propagační akci
  -  "Bahamy - opravdový ráj na zemi"  - neskutečně krásná příroda, kvalitní ubytování, All inclusive
  -  "Fascinující Kostarika"  -  atraktivní okruh Kostarikou - od Karibiku k Pacifiku - se zakončením u moře

   

  

U nabízených speciálních akcí se můžete těšit na atraktivní a bohatý program, který v závěru vystřídá relax u moře.
(vyjma akcí na Bahamy a Seychely, které jsou specifické)

 

****************************************************************************

 

Další informace:

 

 

 

Napsali o nás.  pro komentáře od klientů klikněte  ZDE 
                           pro komentáře umělců klikněte   ZDE


-   pokud si chcete prolistovat katalog, 
                                                   klikněte na:  CK PREMIUM - EXOTIKA.  

                (pokud máte zájemo tištěný katalog, pošlete adresu, na kterou jej chcete poslat) 

 

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat :e-mail:          ckpremium@volny.cz
                      exotika@ckpremium.cz
                      info@ckpremium.cz
                      travelagencypremium@gmail.com

telefon:         222 96 70 60 
                      603 10 92 44 

skype:           ck premium

 

 

Těšíme se na Vás.

                                                     Vaše
                                                                          cestovní kancelář PREMIUM

 


Nezávazná rezervace

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Název akce: PERU - přes Amazónii a Machu Picchu
Termín: 15. - 27. 4. 2019
Strava: - dle programu
Přeprava
Způsob: Letecky