"Malajsie - to nejlepší" - speciální akce se závěrečným pobytem u moře


Nezávazná rezervace

 

                           Velká speciální akce 

 

*  Malajsie - to nejlepší  *

 


Nový termín:  28.5. - 8.6.2019     (12dnů - 9 nocí) 


 

  Nezávazná rezervace  

 

 

Atraktivní program a vysoká kvalita služeb a ubytování.

  

 

Cestovní kancelář Premium preferuje vysokou kvalitu služeb. 

 

1/   doprava   -   dálkovou leteckou přepravu zajišťuje jedna z kvalitních a
                         oceňovaných leteckých společností - Emirates, s velmi kvalitním
                         servisem na palubách.


2/   program  -   program je stejně, jako při každé akci pečlivě připraven. Lokality a
                         místa jsou vybírány ve spolupráci s našimi zahraničními partnery
                         tak, aby zahrnovali to nejlepší a nejatraktivnější, co může destinace
                         nabídnout.

  

3/   ubytování -  stejně jako u jiných speciálních akcí je zajištěno velice kvalitní 
                         ubytování v resortech/hotelech kategorie 4- 5* 

 

4/   stravování - po dobu poznávací části - plná penze      
                                                pouze v den relaxu u moře - se snídaní 


5/   průvodce -   kvalitní český průvodce, po celou dobu akce  


Vážení přátelé cestování.

    Po úspěšné speciální akci do Malajsie, kde jste měli možnost vidět z Malajsie to nejlepší, rozhodli jsme se opakovat tuto akci i pro další zájemce.

 

 

 

 Informace o zemi:

    Malajsie se nachází v samém srdci Asie a spojuje moderní vyspělou ekonomiku jihovýchodní Asie se staletou kulturní historií a náboženstvím. Naleznete zde pestrou krajinu kontrastů, od unikátních deštných pralesů, přes pobřeží s pohádkovými ostrovy, působivé hory až po supermoderní velkoměsto Kuala Lumpur. 

   Program v Malajsii je opět rozdělen na tři částí, ve kterých rovněž navštívíte ta nejzajímavější a nejatraktivnější místa této kouzelné země.   

   V první části Vás čekají návštěvy starobylého města Melaka a velkoměsta Kuala Lumpur. Melaka byla v roce 2008 zapsána do světového dědictví UNESCO. Zde je připraven program s návštěvami St. Paul´s Hill, Melaka Sultanate Palace, hlavního náměstí, promenády Waterfront, či pevnosti Porta de Santiago. V supermoderním městě Kuala Lumpur, kromě jiného navštívíte i jeho dominanty - světoznámé Petronas Twin Towers (donedávna nejvyšší budovy na světě), i televizní věž. 
   Dobrodružná pak bude druhá část této speciální akce, kdy navštívíme největší džungli v jihovýchodní Asii, Taman Negara. Již cesta úzkou lodí do resortu, který se nachází uvnitř džungle je velkým zážitkem. Po cestě spatříte nádhernou faunu a flóru. Neskutečné přírodní scenérie, divokou zvěř, např. divoké buvoli, opice, nejrůznější druhy ptáků a další. Pokud budete mít jen trochu štěstí, spatříte ve vodě velké hlavy. Nejsou to však krokodýli, ale obrovské anakondy, které se v řece chladí. Zde vás čeká večerní i denní procházka džunglí a další atraktivní výlety
   Na poslední, třetí část se přesunete na vyhlášený ostrov Langkawi.  Jistě není bez zajímavosti, že ostrov Langkawi je zároveň i bezcelní zónou, takže je zde levnější nakupování, návštěvy restaurací, barů a podobně, což jistě uvítají všichni zájemci tohoto stylu života. I na Langkawi je pro vás připraven atraktivní program a v závěru také lenošení a relax u moře (možnost dalších fakultativních výletů). 

   Pokud jste tedy tuto kouzelnou zemi ještě nenavštívili, pak neváhejte a přesvědčte se o její kráse i Vy. 
 

 
 

   


Program speciální akce: 

1.den   28.5.2019 
PRAHA – DUBAJ  

 

Odlet z letiště Václava Havla Praha do Dubaje s leteckou společností Emirates ve 21:35 hod.

 

 


 

2.den   29.5.2019                      
DUBAJ  -  KUALA LUMPUR  -  MELAKA
 

Po ranním příletu do Dubaje přestup na let do Kuala Lumpur.
Po přistání na mezinárodním letišti v Kuala Lumpur (později večer místního času) a přivítání následuje transfer do hotelu Ramada Plaza 5*
(nebo podobný).

Melaka je historické město vzdálené cca 150 km od Kuala Lumpur, patří mezi jedno z nejkrásnějších malajských měst se zajímavým mixem portugalského, čínského, holandského a britského vlivu. Je to nejdůležitější historická lokalita Malajsie. V Melace se tvořila historie země. Navštívit lze portugalskou pevnost A’Famosa a zajímavá muzea, Sultánský palác, Námořní muzeum umístěné v portugalské lodi. Na pobřeží jsou hezké pláže, v okolí motýlí a krokodýlí farma.


    


 

3.den    30.5.2019                           (snídaně - oběd – večeře)
MALAKA – KUALA LUMPUR

   Po snídani v hotelu začne prohlídka Melaky, která byla založena v roce 1403 a je nejstarším městem v Malajsii. V roce 2008 bylo město zapsáno do světového dědictví UNESCO. Zde si prohlédnete historické části Melaky jako zříceninu kostela sv. Pavla, Sultánský palác, hlavní náměstí s historickými domy a krásnou kašnou, městskou radnici Stadthuys, známou jako červená budova, promenádu Waterfront, či portugalskou bránu Porta de Santiago, kterou zde v roce 1512 postavili Portugalci. Melaka je také rodištěm čínských a malajských potomků „Paranankan“. 
  V průběhu dne oběd v místní restauraci.
Po prohlídce Melaky následuje transfer do Kuala Lumpur.
Ubytování v hotelu Maya 5*
(nebo podobném).

 

 

 

 

4.den    31.5.2019                       (snídaně - oběd – večeře)
KUALA LUMPUR

   Po snídani v hotelu prohlídka města Kuala Lumpur. Navštíte ta nejzajímavější místa, jako je palác sultána Abdula Samada, náměstí Merdeka, sídla malajského krále a samozřejmě nesmí chybět dominanty města, televizní věž a donedávna nejvyšší budovy světa, proslulé mrakodrapy firmy Petronas  „Petronas Twin Towers“. V Kuala Lumpur naleznete luxusní ulice, které jsou v kontrastu s koloniální architekturou.

    Oběd v místní restauraci. 

   Po obědě Vás čeká návštěva Batu Caves, vápencové kopce s jeskynními chrámy, hinduistická svatyně Lorda Murugana, kterou každý rok při festivalu Thaipusam navštíví více než milion lidí.
   Navštívíte také slavnou továrnu Royal Selangor Pewter Facory. Po prohlídce následuje návrat do hotelu a volno. Ubytování v hotelu Maya 5* (nebo podobném).

 

 

 

 

 

 

5.den    1.6.2019                       (snídaně - oběd – večeře)
KUALA LUMPUR – TAMAN NEGARA
 

    Po snídani a odhlášení se z pokojů následuje cesta do jednoho z největších deštných pralesů na světě „Taman Negara“, který je dle odhadů starý 130 miliónů let. Cesta povede do Kampung Kuala Tehan, kde se nalodíte na čluny, které vám převezou na druhou stranu řeky, kde se nachází resort Mutiara Taman Negara 4*.

 

    Národní park Taman Negara je nejstarším tropickým pralesem na světě. Nepropustná kypící džungle protkaná horskými hřebeny, průzračnými bystřinami a horskými prameny. Kompletně chráněná oblast o rozloze 4343 km2 se nachází zhruba uprostřed poloostrova. Rozmanitost fauny a flory této původní džungle je výsledkem nepřetržitého vývoje po 130 milionů let. V parku se nachází nejvyšší hora na poloostrově Gunung Tahan (2187 m). Vstupní branou do parku je Kuala Tahan, kde začínají treky pěšky nebo na lodích. V Taman Negara můžete pozorovat nespočet druhů ptactva a pestrobarevných motýlů. Kromě treků můžete vyzkoušet rafting v džungli.

   Po příjezdu a uvítání Vás čeká ubytování v resortu Mutiara Taman Negara 4* (nebo podobném) a po večeři v resortu už vás čeká noční návštěva džungle, což je pro mnohé neopakovatelný zážitek.

 

 

 

 

 

6.den    2.6.2019                       (snídaně - oběd – večeře)
TAMAN NEGARA

   Po snídani se vydáte opět do deštného pralesa. Navštívíme místo, Teresek Hill, odkud budete mít panoramatický výhled na Gunung Tahan. Projdete se po 530 m dlouhých visutých lávkách, zavěšených vysoko v korunách stromů.  V některých místech budete až 50 m nad zemí.

   Po návratu do resortu Vás čeká oběd.

   Odpoledne je připraven další výlet, tentokrát to bude cesta lodí po řece Lata   Berkoh k přírodnímu vodopádu. Po cestě budete obdivovat krásy přírody a na místě si můžete užít koupání v Gunung Tahan nebo přírodních vířivkách řeky. Poté návrat do resortu Mutiara Taman Negara 4* (nebo podobném).
 

 

 

 

 

 

7.den    3.6.2019                      (snídaně - oběd – večeře)
TAMAN NEGARA – KUALA LUMPUR - LANGKAWI
 

   Po snídani a odhlášení se z hotelu odjezd čluny přes řeku do Kuala Tehan, přestup na autobus/ minibus. Cesta pokračuje na letiště v Kuala Lumpur a poté následuje přelet na ostrov Langkawi, největšího a nejhezčího turistického střediska v Malajsii. Oběd v průběhu cesty.

  Po přistání a přivítání na Langkawi bude následovat transfer do resortu Berjaya Langkawi 5* (nebo podobném) a ubytování.  Večeře v resortu.

   Ostrov Langkawi je obklopen stovkou menších ostrovů a ostrůvků. Na Langkawi se nachází několik menších starých chrámů, krokodýlí farma, krásné vodopády, mořské akvárium a další. Oblíbené jsou výlety na okolní ostrůvky. Na Langkawi jsou nejoblíbenějšími místy „Canopy treky“ v džungli a hlavně Sky Bridge, který nelze vynechat. Lanovka Vás vyveze k technické senzaci, k mostu Langkawi Sky Bridge, což je 1,8 metrů široká a 125 metrů dlouhá zakřivená lávka, visící nad 650 metrů hlubokou propastí. Budete-li mít štěstí na počasí, naskytne se vám úžasný výhled nejen na celé souostroví, ale i na nedaleké thajské ostrovy. Ostrov má krásnou přírodu, pláže a navíc status bezcelní zóny, čehož hojně využívají návštěvníci obchodů, nákupních center, či návštěvníci místních restaurací a barů.

 

 

 


 

8. den    4.6.2019                     (snídaně - oběd – večeře)
LANGKAWI

   Po snídani v resortu Vás čeká celodenní výlet. Nejprve se skupina vydá na řeku Kilim River mezi mangrovníky, kde uvidíte kromě ledňáčků, volavek, leguánů, krabů, divokých opic i krmení mořských orlů. Poté navštívíte chov okrasných ryb (murény, krabi, krevety atd.). Výlet bude pokračovat návštěvou jeskyně Bats Cave s fascinujícími krápníkovými útvary, kterou obývají stovky kaloňů, či průjezd lodí krokodýlí jeskyní (pouze při odlivu) a další zajímavosti tohoto ostrova.

   Odpoledne návštěva místní vyhlášené atrakce - Sky Bridge.   

   Večeře v místní restauraci a návrat do resortu Berjaya Langkawi 5* (nebo podobném).

 

  

9. den    5.6.2019                              (snídaně)
LANGKAWI
    

Snídaně v resortu a volný den na relaxaci.  Možnost fakultativních výletů.
např. fakultativní výlet: Langkawi Canopy Adventures - (cca 2 hodiny)
20m poštovního mostu * 10m stoupání pavoukovým šípem * 30 m smíšený most * stoupání stromu 4 m * 60m zipline * 10m slaňování * 30m rapelling
 

Poté návrat do hotelu.

Nocleh v hotelu Berjaya Langkawi 5* (nebo podobném).


    

 

 

 

10. den    6.6.2019                              (snídaně)
LANGKAWI    

Snídaně v resortu a volný den na relaxaci.  Možnost fakultativních výletů.

Nocleh v hotelu Berjaya Langkawi 5* (nebo podobném).

  
11.den   7.6.2019 

    LANGKAWI – KUALA LUMPUR                  (snídaně )   

Po snídani v hotelu je nutné odhlášení z pokojů cca do 11 hodin.
    Zavazadla je možné ponechat v místnosti na zavazadla a dále můžete relaxovat na pláži.

Transfer z hotelu na letiště v Langkawi v odpoledních hodinách. Po příjezdu na letiště přelet do Kuala Lumpur, následuje přestup na let do Dubaje.

 

             

 

     

 

12.den     8.6.2019                      
DUBAJ - PRAHA
 

Po příletu do Dubaje přestup na let do Prahy. Letadlo: dvoupatrový Airbus A 380.

Přílet na letiště Václava Havla v Praze je plánován na cca 13:30 hod.

 

 

 

                                                                                                    *   změna programu vyhrazena


 

  Nezávazná rezervace  

 

******************************************************************************

 

 

 CENA :
 

Běžná prodejní cena :   91.870,-Kč/os 
                                     ( 81.890,-Kč + 9.980,-Kč (veškeré letištní poplatky) 

 

 

Speciální akční cena  78.870,-Kč/os 
                                         
 ( 68.890,-Kč + 9.980,-Kč  (veškeré letištní poplatky) 

 

Akční cena snížena o 13.000,-Kč/os !!!

 

Speciální akční cena platí do vyprodání míst, nejpozděi však do 30.12.2018 !

 

 

Cena zahrnuje:

- veškerou mezinárodní leteckou přepravu (dálkové lety s Emirates)
- veškeré vnitrostátní přelety 
- veškeré letištní poplatky (9.980,-Kč)
- ubytování: 9 nocí v kvalitních resortech/hotelech kategorie 4-5*
   (v národním parku Taman Negara ubytování v resortu 4*  
                                                          (nejkvalitnější resort v džungli) 

- stravování:  po dobu poznávací části - plná penze 
                                     (při závěrečném pobytu u moře - se snídaní)
- program - dle itineráře 
- veškeré transfery – dle itineráře
- český průvodce po celou dobu akce    (od odletu z ČR do příletu)
- pojištění CK proti úpadku 

 

 

Cena nezahrnuje:
- cestovní pojištění a pojištění pro případ storno poplatků zájezdu
- tipy

 

Možnost dalších fakultativních výletů:
- Bamboo rafting with Tube (rafting na bambusovýchg tyčích) - Taman Negara

- Canopy Advenure - zavěšené lávky se Zip line - Langkawi

                                                                                                  a další ... 

 

 
  Nezávazná rezervace  


 

 -  pokud si chcete přečíst více informací o Malajsii, klikněte na:  Malajsie
 

 -  chcete-li se podívat na další nabízené resorty v této destinaci, klikněte níže na: 

                                                                                                           MALAJSIE

 

 ******************************************************************

Akce se uskuteční při naplnění minimálního počtu - 16ti osob.Další informace:
 

Napsali o nás. Pro komentáře od klientů klikněte  ZDE 
                         Pro komentáře umělců klikněte   
ZDE


 

 

*******************************************************************

 


Další nabídky speciálních akcí 2018 - 2019:


  -  "Peru - přes Amazónii a Machu Picchu" -  atraktivní akce do kouzelného Peru   
  -  "Kouzelná Čína" -  okruh Čínou - Peking, Terakotova rmáda, Šanghaj, Suzhou, Sanya - závěrečný pobyt u moře   
  -  "Kouzlo Vietnamu" -  cesta Vietnamem od Hanoje po Saigon, s návštěvamí těch nejatraktivnějších míst a krásné přírody    
  -  "Seychely - neskutečná krása přírody"  - pobyt na 3 ostrovech, velmi kvalitní ubytování, včetně výletů ..
  -  "Keňa - to nejlepší" -  atraktivní okruh národními parky, program závěrečný pobytem u moře 

  -  "Myanmar (Barma) - best of - Exclusive" -  neskutečně krásná a téměř nedotčená země 
  -  "Kouzlo Srí Lanky "- opakování úspěšné akce - velký okruh Srí Lankou, zakončený pobytem u moře
 
  -  "Krásná Indonésie"  -  poznávací okruh ostrovy Bali a Lombok se zakončením u moře
  -  "Fascinující Kostarika"  -  atraktivní okruh Kostarikou - od Karibiku k Pacifiku - se zakončením u moře
  -  "Japonsko - země úsměvů a vycházejícího slunce"  -  připravujeme další velkou propagační akci
  -  "Bahamy - opravdový ráj na zemi"  - neskutečně krásná příroda, kvalitní ubytování, All inclusive

  

U nabízených speciálních akcí se můžete těšit na atraktivní a bohatý program, který v závěru vystřídá relax u moře.
(vyjma akcí na Bahamy a Seychely, které jsou specifické)


---------------------------------------------------------------------

 

   -  pokud si chcete prolistovat nejnovější katalog, klikněte na: 
                                                                            CK PREMIUM - EXOTIKA  
(v případě zájmu o tištěný katalog pošlete adresu, na kterou jej chcete poslat) 

 

 

 

V případě zájmu, či jakýchkoliv informací nás kontaktujte :

e-mail:          ckpremium@volny.cz
                      exotika@ckpremium.cz
                      info@ckpremium.cz
                      travelagencypremium@gmail.com

telefon:           222 96 70 60 
                      603 10 92 44 

skype:           ck premium


 


Těšíme se na Vás.

                                                     Vaše
                                                                          cestovní kancelář PREMIUM

 

 

 

Nezávazná rezervace

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Název akce: "Malajsie - to nejlepší" - speciální akce se závěrečným pobytem u moře
Termín: 28. 5. - 8. 6. 2019
Strava: - dle programu
Přeprava
Způsob: Letecky