Kouzlo karibských ostrovů


Nezávazná rezervace

   Připravili jsme pro vás velice atraktivní nabídku.


          Exkluzivní propagační akci 


  "Kouzlo karibských ostrovů"


Navštíme tři kouzelné karibské ostrovy: Martinik, Dominica a Guadalupe.


   Tentokrát jsme pro Vás připravili exkluzivní nabídku – putování po několika kouzelných ostrovech Malých Antil v Karibském moři. Tato exkluzivní akce bude rozdělena do tří částí.
V první části navštívíme ostrov Guadaloupe, ve druhé části ostrov Dominica a ve třetí části ostrov Martinik.
   Ostrov Guadeloupe je nejzápadnějším územím Evropské unie a zároveň departmentem Francie, kde se platí eurem. Ostrov je součástí Závětrných ostrovů Malých Antil. Guadeloupe tvoří vlastně dva ostrovy spojené úzkou šíjí Basse-Terre (848 km²) a Grande-Terre (588 km²). Na Guadaloupe se nachází sopka Soufrière (1467 m n. m.), národní park Forêt départementalo-domaniale s několika řekami a vodopády, útes Pointe de la Grande Vigie a další zajímavosti.
   V prostřední části naší extra propagační akce se přesuneme trajektem na sousední ostrov Dominica, oficiální název Dominické společenství, který leží mezi Guadaloupe (50 km) a Martinikem (60 km). Od roku 1978 je Doninické společenství samostatným státem. Ostrov byl v roce 2017 velmi poškozen hurikánem Maria. Místní obyvatelé nelenili a téměř celý ostrov již dali do pořádku. Povrch ostrova je velmi hornatý, což souvisí se sopečným původem. Nejvyšším vrcholem je Morne Diablotins (1447 m n. m.). Na ostrově se vyskytují četné projevy postvulkanické činnosti – termální prameny, jezero sopečného původu Boiling Lake a členité vnitrozemí je převážně pokryto tropickým deštným pralesem. Na jihu ostrova se rozkládá národní park Morne Trois Pitons zapsaný do seznamu Světového dědictví UNESCO a na ostrově naleznete řadu dalších zajímavých míst.
   Poté se trajektem přesuneme do naší poslední částí, na ostrov Martinik. Jde o další zámořský department Francie v Karibském moři. Nachází se mezi ostrovy Dominica a St. Lucia. Hlavním městem ostrova je Fort-de-France. Ostrov má rozlohu 1128 km² a zásadně jej ovlivnila přírodní katastrofa z roku 1902, kdy výbuch sopky Mont Pelée zničil celé hlavní město Saint Pierre. Krátce na to byl hlavním městem uznán přístav Fort-de-France. Atraktivními místy tohoto ostrova jsou krásné útesy a pláže, sopka, místní vyhlášená palírna skvělého rumu a další perly karibské oblasti.

 

     Opět vás čeká kvalitní ubytování, zajištěné stravování a samozřejmostí je kvalitní český průvodce, který skupinu doprovází již při odletu z Prahy.

 

Upozornění:  Tuto akci není možné opakovat a limitovaný počet míst je pouze 20 !!!

 

Prodejní katalogová cena. 149.780,-Kč

Výrazná sleva (pouze pro limitovaný počet míst) : až 25.000,-Kč/os


Speciálně snížená cena: již od 124.780,-Kč/os

 

      O podrobný program, veškeré další informace, obrázky, hotely, ve kterých
bude skupina ubytována atd. si napište níže, v kolonce
"Nezávazná rezervace"

     Následně obržíte mailem kompletní nabídku.

 

Vaše 

Cestovní kancelář Premium


e-mail:           ckpremium@volny.cz
                      exotika@ckpremium.cz
                      info@ckpremium.cz

tel:                 222 96 70 60 
                      603 10 92 44


 

Nezávazná rezervace

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Název akce: Kouzlo karibských ostrovů
Termín:
Strava: - dle programu
Přeprava
Způsob: Letecky