"KOUZELNÁ ČÍNA" - vysoká kvalita služeb a ubytování


Nezávazná rezervace

 

        Speciální akce            "KOUZELNÁ ČÍNA" 

 

 

 

Termín:    16.4. - 28.4.2019  (13 dnů / 10 nocí )  

 

 

  Nezávazná rezervace 

 


 Atraktivní program, vysoká kvalita služeb a ubytování. 


Cestovní kancelář Premium preferuje vysokou kvalitu služeb. 

   

 

1/   doprava   -  dálkovou leteckou přepravu zajišťuje velmi kvalitní
                              letecká společnost Emirates
, s kvalitním servisem na palubách.

2/   program  -  program je stejně, jako při každé akci pečlivě připraven. 
                             Lokality a místa jsou vybírány ve spolupráci s našimi
                             zahraničními partnery tak, aby zahrnovali to nejlepší
                             a nejatraktivnější, co může destinace nabídnout.
 

3/   ubytování - stejně jako u jiných speciálních akcí je zajištěno velice
                             kvalitní ubytování v resortech/hotelech kategorie 4*- 5* 


4/   stravování - po dobu poznávací části - plná penze                          
                              pouze v den relaxu u moře - se snídaní


5/   průvodce -  kvalitní český průvodce, po celou dobu akce 

 

 

 videoukázka


   Při této speciální akci navštívíme nejatraktivnější místa, jako jsou Peking, Xian, Šanghaj, Suszhau, či ostrov Sanya (čínská Havaj).


   V Pekingu navštívíme nejzajímavější místa, věhlasné náměstí Tiananmen, náměstí Nebeského klidu, Bránu nebeského klidu, Zakázané město, dále navštívíme chrám Nebes a chybět samozřejmě nemůže Velká čínská zeď, která se nachází cca 60 km severovýchodně od Pekingu. Tato zeď původně sloužila k obranným účelům proti invazi barbarů. Další zastávkou bude návštěva Letního paláce, letního sídla císařů ležícího v podhůří Západních hor na břehu jezera Kunming.

  V Xianu vás, kromě jiného, čeká jedno z nejvetších archeologických lákadel v Číně - Terakotova armáda.

   Šanghaj leží na soutoku řeky Huangpu Jiang a známé Dlouhé řeky, jen kousek od Jihočínského moře. V Šanghaji navštívíme zahradu Yuyuan, která je známá a vyhledávána pro její typickou a famózní zahradu. Následovat bude plavba po řece Huangpu. Z výletní lodi uvidíte mnoho budov, postavených v západním stylu, z koloniálních časů v Šanghaji, v kontrastu s řadou mrakodrapů. Poté navštívíme oblast Bund, s vyhlášenou starou ulici v Šanghaji.  Při pobytu v Šanghaji nesmíme zapomenout návštívit muzeum, vystavující staré umění - bronzové nádobí, porcelán, kaligrafie a malbu. Další zastávkou bude chrám jadeitového Buddhy, se  třemi vzácnými sochami Buddhy, s plastikami s buddhistickými motivy. Rovněž navštívíme slavnou oblast  Xin Tian Di, která patří mezi vyhledávaná místa v Šanghaji. Když přijde večer, z této oblasti se stává zářící hvězda v centru města.

   Další zastávkou bude Suzhou – přezdívané čínskými Benátkami - starobylé město při Velkém císařském kanálu. Zde vás čeká procházka nádhernými čínskými zahradami, které se nacházející v klidné krajině s rybníky, pavilony, kláštery... Dále zde navštívíme Antickou architekturu dynastie Yuan - Pan Gate. 

   Po dnech poznávání, kdy budeme navštěvovat nejhezčí místa Číny se letecky přesuneme úplně na jih, na ostrov Hainai (přezdívaný čínskou Havají), což je absolutně nejhezčí místo u moře v Číně. Zde na Vás čeká relaxační část, tedy klid a pohoda, kterou strávíte v nádherném prostředí krásného pětihvězdičkového resortu - v Sanyy, nacházející se v jižní části ostrova.


Perlička navíc: 

1/   Pro přepravu z Pekingu do Xianu a ze Xianu do Šanghaje jsme pro vás připravili opravdovou perličku a to cestu vysokorych­lostním vlakem. Čína vyrábí super rychlé vlaky schopné jet rychlostí až 380 kilometrů za hodinu. Vlak je vyroben z plastů, vyztužených uhlíkovými vlákny a je navržen tak, aby se podobal starověkému čínskému meči.  Cesta tímto vysokorychlostním vlakem je opravdovým zážitkem. 

   Věříme, že obě cesty vysokorychlostním vlakem, spojené s atraktivním programem ve vás zanechají velký dojem. 

 
 

    A ještě něco.  
    Při této akci je většinou klientům ještě nabídnuta návštěva vyhlášené restaurace v Pekingu, s nabídkou místní gurmánské pochoutky „pravé Pekingské kachny“, kterou může restaurace nabízet pouze s platnou licencí.
   V Šanghaji, při odjezdu na letiště, je zase možné využít jízdu „Maglevem“ – speciální rychlovlak jezdící na vzduchových polštářích rychlostí až 440km/hod.- což je neskutečný zážitek.
 

  Tato akce nabízí velké množství zážitků.Podrobný program speciální akce:


1 den     16.4.2019       odlet Praha 
      Odlet z pražského letiště Václava Havla do Dubaje je s leteckou společností Emirates, ve 21:35 hod.


    .

2 den     17.4.2019       Dubaj - Peking                 
   
Po příletu do Dubaje (cca v 05:30 ráno) následuje přestup na letadlo do Pekingu a dopoledne odlet.  Po přistání na mezinárodní letiště v Pekingu (později večer místního času), následuje transfer do hotelu Howard Johnson 4* a ubytování. 


 

3 den      18.4.2019          Peking          (snídaně / oběd / večeře)     

   Po snídani v hotelu odjezd k jednomu z největších divů světa, majestátní „Velké čínské zdi“ (Great Wall at Badaling). Zhruba 60 km severovýchodně od Pekingu se u pevnosti Badaling nachází nejnavštěvovanější úsek proslulé Velké čínské zdi, jež se rozepíná v délce více než 6.000 km. Tato zeď původně sloužila k obranným účelům proti invazi barbarů. Říká se, že ten, kdo nenavštíví toto majestátní místo, jakoby v zemi vůbec nebyl. Oběd v místní restauraci.
  V odpoledních hodinách navštívíme „Letní palác“ (Summer Palace), ležící v podhůří Západních hor na břehu jezera Kunming s nesčetnými altány a pavilony, a unikátní stavbu „Zahradu Ctnosti a harmonie“. Letní palác byl postaven před 260 roky a je zde císařský dvůr, který slouží k dočasnému bydlení v paláci. Večeře v místní restauraci. 
  Návrat do hotelu a přenocování.4 den     19.4.2019       Peking  - Xian         (snídaně / oběd / ---- )       
    Po snídani v hotelu povede naše první cesta na největší městské centrální náměstí Nebeského klidu (Tiananmen Square) , což je místo, kde se koná mnoho významných historických a slavnostních událostí. Nachází se přímo v centru města a s rozlohou 44 hektarů, patří mezi největší náměstí na světě. Na severním konci náměstí leží nejznámější pekingský symbol - rudá brána nebeského klidu, kterou se vchází do Zakázaného města. K němu se přesunete přes zlatý vodní most (Golden Water Bridge). "Zakázané město" (Forbidder City) je největší a nejzachovalejší císařský palácový komplex. Město je neobyčejně rozlehlé, obehnané vysokou zdí se strážními věžemi a vodním příkopem. V tomto rozlehlém císařském komplexu vládlo 24 panovníků a nachází se zde nesrovnatelné architektonické umění a vzácné kulturní památky, ale také to ukazuje, jak dávní císařové spravovali zami a jak žili po více než 500 let v celé Čínské říši. Během vlády všech císařů bylo toto místo veřejnosti nepřístupné. 
   Poté ještě navštívíte „Chrám nebes“ (Temple of Heaven) postavený již v roce 1420. V tomto rozlehlém chrámu panovníci dynastie Ming a Čching pořádali modlitební obřady a rituály.
   Po obědě následuje přesun na vlakové nádraží a přejezd z Pekingu do Xianu. Připravili jsme pro vás atraktivní formu této přepravy a to jízdu vysokorychlostním vlakem (High-Speed Train). Po příjezdu rychlovlaku do Xianu následuje transfer do hotelu Titan Times 5* a ubytování.    


 


5 den     20.4.2019       Xian    (snídaně / oběd / večeře)     
    
Po snídani v hotelu začne tento den návštěvou jednoho z největších archeologických lákadel v Číně - Terakotové armády z období dynastie Čchin, která stojí ve své bojové formaci asi 30 kilometrů východně od Xianu, v muzeu terakotových bojovníků a koní (Čchin-š’-chuang Ping-ma-jung Po-wu-kuan). Pěšáci, lukostřelci, důstojníci a jejich koně v životní velikosti střeží hrobku prvního císaře dynastie Čching.
   Následuje prohlídka městských hradeb a muslimského trhu. Poté návrat do hotelu.


 

    
   

6 den    21.4.2019       Xian - Šanghaj       (snídaně / --- / večeře)        
   Po snídani v hotelu vás čeká transfer na nádraží a druhá cesta vysokorychlostním vlakem, tentokrát z Xianu do Šanghaje. (High-Speed Train) 
   Šanghaj leží na soutoku řeky Huangpu Jiang a známé Dlouhé řeky, jen kousek od Jihočínského moře. Po příjezdu do Šanghaje (v odpoledních hodinách) návštěva do oblasti Bund a krátká plavba na řece Huangpu River.  Z výletní lodi uvidíte mnoho budov, postavených v západním stylu, z koloniálních časů v Šanghaji v oblasti Puxi. V oblasti Pudong spatříte zase řady mrakodrapů. A tyto naprosto odlišné budovy jsou nejlepší záznamy o rozvoji tohoto velkoměsta.  Návštěva nábřeží Bund (the Bund) se starou ulici v Šanghaji.
   K večeru transfer do Ocean hotel 4* a ubytování.
7 den    22.4.2019      Šanghaj - Suzhou - Šanghaj       (snídaně / oběd / večeře)        
    Po snídani následuje cesta do Suzhou – čínské Benátky, starobylého města při Velkém císařském kanálu. Cílem bude největší klasická zahradní krajina v Suzhou. (Humble Administrator's Garden). Procházka nádhernými čínskými zahradami (posezení v nejmalebnější zahradě Mistra rybářských sítí), které plně využívají omezeného prostoru, nacházející se v klidné a tiché krajině s osvěžujícími rybníky, pavilony, okrasných perforovaných oken, klášterů, kopců, starých stromů, travnatých ploch i barevných květin.
   Poté navštívíte další zajímavost v této oblasti, kterou je Antická architektura dynastie Yuan - brána Pan (the Pan Gate). Oběd v místní restauraci.
   Následuje zpáteční cesta do hotelu a přenocování.
  

 


8 den     23.4.2019      Šanghaj    (snídaně / oběd / večeře)      
   Po snídani v hotelu návštěva „Yuyuan“ (Yuyuan Garden), která je známá a vyhledávána pro její typickou a famózní zahradu v tomto jižním regionu. Překrásné scenérie a klidná atmosféra se nachází přímo v rušné Šanghaji. Následuje navštěva „Šanghajského muzea“  (Shanghai Museum).  To je velké muzeum, které vystavuje staré umění a zároveň představuje bronzové nádobí, porcelán, kaligrafie a malbu. Další zastávkou bude "Jade Budha Temple". Jak již název napovídá, nachází se zde tři vzácné sochy Jade Budhy, s plastikami s budhistickými motivy. Oběd v místní restauraci.
   Poté navštívíte slavnou oblast "Xin Tian Di", v části East meets West, která patří mezi vyhledávaná místa na nákupy, stravování, či noční život v Šanghaji. Když přijde večer, z oblasti Xin Tian Di se stává zářící hvězda v centru města. Zde můžete využít čas a prohlédnout si tuto oblíbenou část, navštívit bary, nebo využít času k nákupům v módních obchodech. Různé styly vás zcela jistě uspokojí a obohatí Váš noční život. Večeře v místní restauraci.
   Následuje zpáteční cesta do hotelu a přenocování.

 

 


9 den     24.4.2019      Šanghaj - Sanya    (snídaně / - / -)        
   Po snídani v hotelu následuje transfer na letiště a přelet do Sanye, která se nachází na ostrově Hainan. Sanya je považována za nejlepší přímořské letovisko v Číně (říká se jí čínská Havaj).
Po příletu do Sanye následuje transfer do resortu Intime Sanya 5* a ubytování. Dále volný den. 10 den     25.4.2019     Sanya     (snídaně / - / -)           
    Snídaně v hotelu, volný den – možnost fakultativních výletů11 den      26.4.2019     Sanya     (snídaně / - / -)          
   Snídaně v hotelu, volný den – možnost fakultativních výletů

 


12 den     27.4.2019      Sanya - Guanzhou     (snídaně / - / -)          
   
Snídaně v hotelu. Volný den k odpočinku. V dopoledních hodinách odhlášení z pokojů (zavazadla je možno uschovat v místnosti pro zavazadla). Odpoledne (čas bude upřesněn na místě) transfer na letiště a přelet do Guanzhou, kde přestoupíte na let do Dubaje. 

 

 

13 den       Guanzhou - Dubaj – Praha
   
   Odlet z Guanzhou je 15 minut po půlnoci. Po příletu do Dubaje přestu na let do Prahy. Přílet na letiště Václava Havla v Praze je plánován na 13:25 hod..

 

                                                                                                                                                                                                                  *  změna programu vyhrazena

 

 
 

*********************************************************************************************


 

  Nezávazná rezervace  

 

 

 Cena  :

 


Běžná prodejní cena :   96.780,-Kč/os  
( 86.810 + 9.970,-Kč - veškeré letištní poplatky (let a bezp taxy + pal.přípl)) 
                                        

Speciální vánoční a novoroční sleva: 10.000,-Kč/os !!!

 

 

Speciální cena :  86.780,-Kč/os
( 76.810 + 9.970,-Kč - veškeré letištní poplatky (let a bezp taxy + pal.přípl))
                                            

 

 

Cena zahrnuje:
-  10 x ubytování v kvalitních hotelech/resortech kat. 4 - 5*,
                            v double room (dle programu)

-  stravování  -    po dobu programu plná penze    (není-li uvedeno jinak)
                            při závěrečnném pobytu u moře se snídaní
-  mezinárodní leteckou přepravu s let. společností Emirates 
-  veškeré vstupy  -  dle programu 
-  veškeré transfery  -  dle programu
-  český průvodce po celou dobu akce
-  2x přejezd vysokorychlostním vlakem (Peking - Xian a Xian -Šanghaj) - 
                                                                                                                      2. třída

-  2x vnitrostátní přelet (Šanghaj – Sanya a Sanya - Guanzhou) -
                                                                                                       v economy class

-  veškeré letištní poplatky


Cena nezahrnuje:
-  vstupní vízum do Číny   (cca 2.500,-Kč/os) na přání zajistíme
-  pojištění, včetně možnosti pojištění proti stornu - na přání zajistíme
-  letištní poplatky (pokud již nejsou uvedeny v celkové ceně)
-  tipy

 

 

 

  Nezávazná rezervace  

 

 

 

Akce se uskuteční při naplnění minimálního počtu - 10ti osob.

 

 

   -  pokud si chcete přečíst informace o zemi, klikněte na:  
                                                                          Destinace:  Čína

  -  chcete-li se podívat na další nabízené resorty v této destinaci, klikněte zde********************************************************************************

 


Další nabídky speciálních akcí 2018 - 2019:


  "Peru - přes Amazónii a Machu Picchu" -  atraktivní akce do kouzelného Peru   
  -  "Kouzlo Vietnamu" -  cesta Vietnamem od Hanoje po Saigon, s návštěvamí těch nejatraktivnějších míst a krásné přírody   
  -  "Keňa - to nejlepší" -  atraktivní okruh národními parky, program závěrečný pobytem u moře 
  -  "Seychely - neskutečná krása přírody"  - pobyt na 3 ostrovech, velmi kvalitní ubytování, včetně výletů ..
  -  "Myanmar (Barma) - best of - Exclusive" -  neskutečně krásná a téměř nedotčená země 
  -  "Kouzlo Srí Lanky - opakování úspěšné akce - velký okruh Srí Lankou, zakončený pobytem u moře
 
  -  "Krásná Indonésie"  -  poznávací okruh ostrovy Bali a Lombok se zakončením u moře
  -  "Malajsie - to nejlepší"  -  opakování speckální akce - Kuala Lumpur, Taman Negara, Melaca, Langkawi - závěr u moře
  -  "Japonsko - země úsměvů a vycházejícího slunce"  -  připravujeme další velkou propagační akci
  -  "Bahamy - opravdový ráj na zemi"  - neskutečně krásná příroda, kvalitní ubytování, All inclusive
  -  "Fascinující Kostarika"  -  atraktivní okruh Kostarikou - od Karibiku k Pacifiku - se zakončením u moře

   

  

U nabízených speciálních akcí se můžete těšit na atraktivní a bohatý program, který v závěru vystřídá relax u moře.
(vyjma akcí na Bahamy a Seychely, které jsou specifické)


****************************************************************************


Další informace:

 

 

Napsali o nás. Pro komentáře od klientů klikněte  ZDE 
                         Pro komentáře umělců klikněte   ZDE
***************************************************************************     


 

-  pokud si chcete prolistovat katalog  CK Premium - Exotika, kliknete na jeho název  
V případě zájmu o tento katalog si o něj napiště a uveďte adresu, na kterou jej chcete poslat.. 

 

 

 

V případě zájmu, či jakýchkoliv informací nás kontaktujte :

e-mail:          ckpremium@volny.cz
                      exotika@ckpremium.cz

                      info@ckpremium.cz
                      travelagencypremium@gmail.com

telefon:         222 96 70 60 
                      603 10 92 44 

skype:           ck premium


 


Těšíme se na Vás.

                                                     Vaše
                                                                          cestovní kancelář PREMIUM


 

Nezávazná rezervace

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Název akce: "KOUZELNÁ ČÍNA" - vysoká kvalita služeb a ubytování
Termín: 16. - 28.4. 2019
Strava: - dle programu
Přeprava
Způsob: Letecky