KEŇA - to nejlepší


Nezávazná rezervace

 

                              Atraktivní speciální akce !

 

 

                       "KEŇA - to nejlepší"

               
      
Africké safari - zážitek na celý život !

 

        + noční prohlídka Dubaje - při cestě do Keni

 

 

  Termín:  20.11 - 1.12.2018  (12dnů / 9nocí )

 

Vážení přátelé cestování,

    ve spolupráci s našimi partnery jsme pro vás připravili další lahůdku. Po nabídce speciální akce na delší termín (nalzenete mezi dalšími nabídkami) jsme pro vás připravili i kratší variantu atraktivní akce do Keni. Po návštěvě nejhezčích a nejznámějších lokalit, národních parků a rezervací (např. Aberdares, Navaisha Lake, Masai Mara, Amboseli, Ol Pejeta a dalších) bude program akce zakončen pobytem u moře v krásném resortu v jižní části Keni, nedaleko Mombasy. Po celou dobu vás, kromě velice atraktivního programu, čeká kvalitní ubytování kategorie 4 a 5*, plná penze po dobu safari a polopenze při závěrečném pobytu u moře (dle programu).  Na určitý počet zájemců čeká velice zajímavé cenové zvýhodnění.

 

 

 

  Atraktivní program, kvalitní služby a ubytování.

  

  Cestovní kancelář Premium vždy preferuje kvalitní služby. 

 

1/   doprava   -    letecká přeprava s jednou z nejlepších leteckých společností, Emirates
2/   program  -    lokality a místa jsou vybírány ve spolupráci s našimi zahraničními 
                          partnery tak, aby zahrnovali to nejlepší a nejatraktivnější, co může 
                          destinace nabídnout.

3/   ubytování -   po celou dobu akce je zajištěno velice kvalitní ubytování v resortech/
                          hotelech/lodge, kategorie 3*+ - 4* 

4/   stravování -  po dobu okruhu po safari - plná penze  (pouze 1 den polopenze) 
                         po dobu závěrečného relaxu u moře - s polopenzí 

5/   průvodce -   kvalitní český průvodce, po celou dobu akce 


 

 

 

Program této velké propagační akce:


1.den   20.11.2018   Praha - Dubaj
Odpoledne odlet z letiště Václava Havla Praha do Dubaje, s leteckou společností Emirates.  2.den    21.11.2018   Dubaj - Nairobi                  ( -------  / ------ / večeře)
Po příletu do Dubaje jsme pro Vás připravili zcela netradiční a určitě velmi zajímavý program "Dubai City tour by night" (noční okruh Dubají). 
  V průběhu okruhu si budete moci prohlédnout Dubaj jiným pohledem, klidnou a krásně nasvícenou. V průběhu programu uvidíte: Deira - staré město, Bur Dub, Creek, Al Fahidi, Jumeirah, Union, mešitu Jumeirah, navštívíme pláž vedle věhlasného a nejluxusnějšího hotelu Burj Al Arab 7*, dále Souk Madinat, hotel Palm Jumeirah Beach, hotel Atlantis, který se nachází na samém cípu uměle vytvořeného ostrova ve tvaru palmy, dále JBR, Shekh Zayed Road, Down Town, nejvyšší budovu "Burj Khalifa, Dubai Mall …  
 
   Po tomto netradičním velkém okruhu (délka je cca 6 hodin) se skupina vrátí zpět na letiště a následuje odlet do Nairobi. 
Po přistání na mezinárodním letišti Jomo Kayatta v Nairobi a přivítání vás čeká transfer do velice hezkého a příjemného hotelu Amber a ubytování.

 


3. den   22.11.2018   Nairobi -  Masai Mara             (snídaně / oběd / večeře)

V 7.30 hodin snídaně, po níž následuje cesta do rezervace národního parku Masai Mara, přes Narok. Cesta nabízí nádherné scenérie a spoustu zážitků. Je to snad jediné místo v Keni, kde mohou návštěvníci vidět zvířata ve stejně hojném počtu, jako před sto lety. NP Masai Mara je totiž obdařen trvalým zásobištěm vody, a proto se zde zdržuje stálá populace.
Zde bude zastávka na piknik. Poté pokračuje odpolední část safari v rezervaci.  Na závěr přijedete do tábora Fig Tree Mara Camp, kde se ubytujete. 
Večeře a nocleh v resortu.


Národní park Masai Mara
Rezervace Masai Mara se rozprostírá na rozloze více než 1500 kilometrů čtverečních a je jedním z nejoblíbenějších turistických destinací v Keni. Tato rezervace se nachází mezi Great Rift Valley a Viktoriiným jezerem. Bažinatá půda poskytuje lepší přístup k vodě pro zvěř a horší přístup pro turisty. Východní konec je nejblíže od Nairobi a tudíž je snadněji přístupný pro turisty. Rezervace Masai Mara je považována za klenot pro sledování divoké zvěře v Keni. Dle záznamů zde žije 95 druhů savců, obojživelníků a plazů a přes 400 druhů ptáků. Nikde v Africe nenajdete více volně žijících živočichů, než právě tady. A proto je poměrně velká pravděpodobnost, že návštěvník zde spatří velkou pětku (buvola, slona, levharta, leva a nosorožece).

 

 

4. den  23.11.2018    Masai Mara                (snídaně / oběd / večeře)

Celodenní návštěva rezervace s více než 450 druhy ptáků a hojností velkých druhů savců. Národní rezervace Masai Mara patří mezi nejznámější v Keni. Byla založena v roce 1961 a každý rok tudy migruje více jak 2 miliony zvířat z NP Serengeti. Rezervace má více ekosystémů a řeku Mara River, která je důležitou životní tepnou. Masai Mara je proslavena svými šelmami, ze kterých je možno běžně vidět lvy, gepardy, hyeny i levharty. Jsou zde k vidění samozřejmě také žirafy, různé druhy antilop, nosorožci dvourohé a další. Řeky jsou zase plné hrochů a krokodýlů. 
Prohlédnete si pláně i kopce, kde spatříte krásné scenérie s kouzelným výhledem na divokou zvěř, pohybující se v přirozeném prostředí. 
K večeru návrat do tábora Fig Tree Mara Camp, večeře a nocleh.

 

 

5. den  24.11.2018    Massai Mara – Lake Naivasha          (snídaně / oběd / večeře)
Po snídani následuje odjezd do Naivasha (Lake Naivasha), kolem úpatí Great Rift Valley. Cestou zastávka na picknick.
Po příjezdu do resortu Lake Naivasha Sopa Lodge 5* ubytování.

Fakultativně: Procházka půlměsícem ostrova.   Usd 40 osobu
Večeře a nocleh v resortu.
 

Národní park Naivasha Lake
Naivasha se nachází v nejvyšší nadmořské výšce 1,884 m n. m., ve složité geologické kombinaci vulkanických hornin a sedimentárních ložisek z větší éry pleistocénu jezera. Na rozdíl od přechodových proudů je jezero napájeno pomocí trvalých přítoků řek Malewy a Gilgil.  Jezero nemá žádný odtok, ale protože je voda poměrně čistá, předpokládá se, že se ztrácí do země. Celková plocha jezera je 139 km. Je obklopeno bažinami, které se rozkládají na ploše 64 km čtverečních, ale to se může ve velké míře měnit a to v závislosti na množství srážek. Jezero má průměrnou hloubku 6 m a maximální hloubka je 30 m. Město Naivasha leží na severovýchodním okraji, vysoko nad jezerem a tvoří vchod do národního parku.  

 

 

 

6. den  25.11.2018    Lake Elementaita - Národní park Amboseli       (snídaně / oběd / večeře)

Po snídani v hotelu v cca 7.30 hodin odjezd do národního parku Amboseli (přes Nairobi). Park se nachází ve stínu nejznámějšího symbolu Afriky, Kilimandžára, nejvyšší hory v Africe a nejvyšší volně stojící hory na světě. Zasněžený vrchol hory bude fascinující dominantou pozadí, při fotografování divoké zvěře a kouzelných scenérii.  Podzemní proudy na ploše pod Kilimandžárem vytváření bažiny, které přitahují bohatou rozmanitost divoké zvěře a ptactva.  
Poté dorazíte do resortu Kibo Safari Camp, kde se ubytujete a naobědváte. 
V odpoledních hodinách pokračuje návštěva NP Amboseli. Tento park se nachází na jihu Keni, nedaleko od hranic s Tanzánií, sice nepatří mezi největší, ale rozhodně mezi nejnavštěvovanější národní parky v Keni. 
Poté se vrátíte do Campu, večeře a přenocování.


Národní park Amboseli
Národní park Amboseli je známý svojí velkou sloní populací a některých působivě statných býků, kteří se vyžívají ve velkých bažinách. Tato oblast je domovem mnoha komunit Masajů, nacházejících se kolem parku. Park má rozlohu 400 km čtverečních. Zde můžete pozorovat stáda pakoňů, zeber a impala, jak se pasou na otevřených pláních. Existují oblasti, akátové lesy, které jsou vhodné na dobré pozorování ptáků a které jsou domovem mnoha drobných savců. V parku je možno poměrně často vidět i gepardy. Hlavní dominantou Amboseli je Kilimandžáro. Jeho vrchol ve výšce 5.895 m nad mořem z něj dělá nejvyšší horu Afriky. Při jasné obloze a často v dopoledních hodinách jsou návštěvníci odměněni nádherným výhledem na sněhem pokrytý vrchol hory.

 

 

7. den   26.11.2018    Národní park Amboseli            (snídaně / oběd / večeře)

Po snídani v hotelu vás čeká celodenní návštěva národního parku Amboseli.
Koncentrace zvířat je zde poměrně vysoká, jsou zde stáda slonů, která čítají nezřídka i více než 100 kusů, dále buvoli, pakoně, zebry, šakali, lvi, levharti, gepardi, nosorožci a řada dalších. U jezera Amboseli jsou k vidění další živočichové, včetně spousty druhů vodních ptáků. Po návratu do hotelu večeře a přenocování.8. den  27.11.2018     Amboseli - Tsavo West National Park                (snídaně / oběd / večeře)

Po snídani odjezd do národního parku Tsavo West přes pláně Kuku. Pastevci a pěstitelé plodin sdílejí přírodní zdroje s divokou zvěří a je běžné vidět domácí akáciovém mezi volně žijících savců. Navštivte Shetani starověké lávový proud na úpatí rozsahu Chyulu a později navštívit Mzima pramenů. Dorazí na chatě, check in a oběd. V odpoledních hodinách, dělat safari v parku. Večeře a přenocování v lodge / kempu.


Tsavo West National Park
                
Národní park Tsavo West National Park pokrývá plochu 7065 km2, přibližně 30% rozlohy národních parků v Keni a obsahuje rozmanitost přírodních míst, volně žijících živočichů a horskou malebnou krajinu.
V parku je obrovská rozloha savany táhnoucí se od Mtito Andei, podél silnice Mombasa-Nairobi až na jih k tanzanské hranice. The North Eastern hranice podél silnice napojuje Tsavo East National Park, ale Tsavo West má pestřejší topografii s pestřejší škálou stanovišť, než svého souseda. stanoviště parku patří otevřené pláně se střídají s Savannah pouzdrem a polopouštními křovinami, lesy akácie, skalními hřebeny se širším rozsahem izolovaných kopců; pásy říční vegetace, palmových houštin a horského lesa na Chyulu Hills. Tam jsou četné skalní výchozy a hřebeny a část parku, směrem k Chyulu Hills, je nedávného sopečného původu s proudy lávy a popela kuželů včetně lávového proudu Shetani, příklad nedávného volacano. V dalekém jihozápadním rohu, na hranici Keni a Tanzanie se nachází jezero Jipe (Lake Jipe), jehož část se nachází v parku. Jedná se o velmi atraktivní jezero, které je zásobováno odtokem vody z hory Kilimandžára a severní hory Pare. V Mzima Springs, tryská přefiltrovaná voda, zespodu lávového hřebenu Chyulu Hills do řady jasných bazénů.

 

 

9. den  28.11.2018   Tsavo West National Park - Mombasa South      (snídaně / ---------- / večeře)

Casta povede přes Mombasu, do Vašeho hotelu na jižním pobřeží. Obrovský a nerušený úsek bílých písečných pláží s fascinujícími opálovými lagunami. Po příjezdu do hotelu, ubytování a relax na pláži.
Fakultativní výlety jsou k dispozici. Večeře a nocleh.


 

10.den   29.11.2018     Mombasa South      (snídaně / --- / večeře)

Po snídani můžete relaxovat, užívat si hotelové zázemí a pláže. 
Možnost fakultativních výletů.   Večeře v resortu.


Mombasa South      
Pobřeží jižně od Mombasy je tropickým rájem. Palmami lemované bílé písečné pláže, tyrkysové vody Indického oceánu, či krásné korálové útesy. Ochranné útesy tvoří ideální pláže pro příjemné a klidné strávení vašeho pobytu u vody. Dny jsou zde plné sluníčka a noci jsou teplé s jemným mořským vánkem.
Pobřežní útesy s živými korály, množstvím ryb, mořských želv a delfínů to je jižní pobřeží Mombasy. Obě stěny (vnější a vnitřní) nabízí prvotřídní potápění do nádherných korálových zahrad. Rezervace Kisite-Mpunguti Marine Reserve byla založena kolem krásného ostrova Wasini, což je ideální výlet pro potápěče a na šnorchlování.

 

 

11.den   30.11.2018     Mombasa South - Nairobi                (snídaně / --- / --- )

Po snídani můžete relaxovat, užívat si hotelové zázemí a pláže.  
Poté transfer do Nairobi a pozdě večer odlet do Dubaje  

 

 

12.den     1.12.2018     Dubaj - Praha             

Po příletu do Dubaje přestup na let do Prahy. Odlet z Dubaje cca v 08.55 hodin. Přílet do Prahy po poledni.

 

                                                                                                            *  změna programu vyhrazena
Ceny :

 

Běžná prodejní cena:    102.850,-Kč/os 
(93.000,-Kč/os + 9.980,-Kč - veškeré letištní poplatky)

 

 

Speciální cena : 

87.850,-Kč/os
( 77.870,-Kč/os   + 9.980,-Kč  veškeré let.poplatky)     

 

 

Speciální cena snížena o 15.000,-Kč/osoba !!!

                                         * Nabídka platí do 31.5.2018, nebo do vyprodání míst !uvedené speciální ceny platí při účasti minimálního počtu 10 osob !

skupinu doprovází český průvodce již z Prahy !!!

 

 

 

Cena za 1 osobu zahrnuje:
- ubytování na 9 nocí ve dvoulůžkovém pokoji  (kategorie dle výběru)
  ( 9 x v kvalitních lodge/hotelech/resortech kategorie 4* )
- stravování :  plná penze (okruh) (kromě dne příletu) a polopenze (u moře))
- mezinárodní leteckou přepravu v ekonomické třídě: Praha – Nairobi - Praha
 
- veškeré letištní taxy, poplatky a palivové příplatky

- safari – dle programu, včetně vstupů do národních parků a rezervací
- transfery – na safari terénními vozidly s otevírací střechou
- profesionální český průvodce po celou dobu akce
(od odletu z Prahy po přílet)
- pojištění CK ze zákona 159
 

 

Cena nezahrnuje:
- vstupní vízum do Keni (51 USD) - nutno žádat elektronicky minimálně
               3 pracovní dny před odletem  ---   můžeme zajistit – cena 1.850,-

- cestovní pojištění do zahraničí včetně pojištění Storno poplatku zájezdu  -  na přání zajistíme
- spropitné pro místní průvodce a řidiče

 

******************************************************************


 Programová nabídka platí pro skupinové i individuální cesty. Jejich ceny jsou rozdělené, dle termínů, počtu osob (skupiny i jednotlivci) a volné kapacity letecké přepravy a ubytování.


 

*****************************************************************
 
 
Pokud Vás tato "propagační" nabídka zaujala, napište si o podrobné informace.
Pošleme Vám je obratem na Vaší mailovou adresu a naleznete v nich veškeré potřebné informace, včetně obrazových materiálů, ubytovacích zařízení atd...
 
 

**************************************************************************

 

Napsali o nás. Pro komentáře od klientů klikněte ZDE 
                       
Pro komentáře umělců klikněte ZDE

 

*************************************************************************


Další nabídky speciálních akcí:

2018

  -  "Kouzlo Vietnamu" -  cesta Vietnamem od Hanoje po Saigon, s návštěvamí těch nejatraktivnějších míst a krásné přírody   
  -  "Seychely - neskutečná krása přírody"  - pobyt na 3 ostrovech, velmi kvalitní ubytování, včetně výletů ..
  -  "Myanmar (Barma) - best of - Exclusive" -  neskutečně krásná a téměř nedotčená země  


  U nabízených speciálních akcí se můžete těšit na atraktivní a bohatý program, který v závěru vystřídá relax u moře.
(vyjma akcí na Bahamy a Seychely, které jsou specifické)

  


 


   -  chcete-li se podívat na další nabízené resorty v této destinaci, klikněte ZDE. (Keňa), nebo ZDE (Tanzánie)
                                                                                                    

 

 

   -  pokud si chcete prolistovat nejnovější katalog, klikněte na:  CK PREMIUM - EXOTIKA  
(v případě zájmu o tištěný katalog pošlete adresu, na kterou jej chcete poslat) 

 

 

 

V případě zájmu, či jakýchkoliv informací nás kontaktujte :

e-mail:          ckpremium@volny.cz
                      exotika@ckpremium.cz
                      info@ckpremium.cz
                      travelagencypremium@gmail.com

telefon:           222 96 70 60 
                      603 10 92 44 

skype:           ck premiumNezávazná rezervace

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Název akce: KEŇA - to nejlepší
Termín: 15. - 26.2.2018
Strava: - dle programu
Přeprava
Způsob: Letecky