KEŇA - to nejlepší


Nezávazná rezervace

 

                              Atraktivní speciální akce !

 

 

                       "KEŇA - to nejlepší"

               
      
Africké safari - zážitek na celý život !

 

 

  Nezávazná rezervace  

 

 

Termín:       11. - 20.11.2019   

 


Vážení přátelé cestování,

    ve spolupráci s našimi partnery jsme pro vás připravili další lahůdku. Po nabídce speciální akce na delší termín (nalzenete mezi dalšími nabídkami) jsme pro vás připravili i kratší variantu atraktivní akce do Keni. Po návštěvě nejhezčích a nejznámějších lokalit, národních parků a rezervací (např. Aberdares, Navaisha Lake, Masai Mara, Amboseli, Ol Pejeta a dalších) bude program akce zakončen pobytem u moře v krásném resortu v jižní části Keni, nedaleko Mombasy. Po celou dobu vás, kromě velice atraktivního programu, čeká kvalitní ubytování kategorie 4*, plná penze po dobu safari a polopenze při závěrečném pobytu u moře (dle programu).  Na určitý počet zájemců čeká velice zajímavé cenové zvýhodnění.

 

 

 

  Atraktivní program, kvalitní služby a ubytování.

  

  Cestovní kancelář Premium vždy preferuje kvalitní služby. 

 

1/   doprava   -    letecká přeprava s kvalitních leteckých společností, KLM
2/   program  -    lokality a místa jsou vybírány ve spolupráci s našimi zahraničními 
                          partnery tak, aby zahrnovali to nejlepší a nejatraktivnější, co může 
                          destinace nabídnout.

3/   ubytování -   po celou dobu akce je zajištěno velice kvalitní ubytování v resortech/
                          hotelech/lodge, kategorie 4
* - 5* 

4/   stravování -  po dobu okruhu po safari - plná penze  (pouze 1 den polopenze) 
                         po dobu závěrečného relaxu u moře - s polopenzí 

5/   průvodce -   kvalitní český průvodce, po celou dobu akce 


 

 

 

Program této velké propagační akce:

 

 

1. den   11.11.2019      Praha - Amsterdam - Nairobi                     

Odlet brzy ráno z letiště Václava Havla Praha do Amsterdamu a po přestupu odlet do  Nairobi.
Po večerním příletu na mezinárodní letiště Jomo Kenyatta v Nairobi a  odbavení následuje transfer do hotelu Ibis Styles hotel 4* a ubytování. 

 


2. den   12.11.2019      Nairobi -  Masai Mara             (snídaně / oběd / večeře)

 

Cca v 7.00 hodin snídaně, po níž na vás již budou čekat minibusy s otevírací střechou a následuje cesta do rezervace národního parku Masai Mara, přes Narok. Cesta nabízí nádherné scenérie a spoustu zážitků. Je to snad jediné místo v Keni, kde mohou návštěvníci vidět zvířata ve stejně hojném počtu, jako před sto lety. NP Masai Mara je totiž obdařen trvalým zásobištěm vody, a proto se zde zdržuje stálá populace. Po příjezdu do Mara Fig Tree Camp 4*, ubytování a oběd. 

Odpoledne prohlídka národního parku. 
Poté návrat do Campu, večeře a nocleh.


Národní park Masai Mara
Rezervace Masai Mara se rozprostírá na rozloze více než 1500 kilometrů čtverečních a je jedním z nejoblíbenějších turistických destinací v Keni. Tato rezervace se nachází mezi Great Rift Valley a Viktoriiným jezerem. Bažinatá půda poskytuje lepší přístup k vodě pro zvěř a horší přístup pro turisty. Východní konec je nejblíže od Nairobi a tudíž je snadněji přístupný pro turisty. Rezervace Masai Mara je považována za klenot pro sledování divoké zvěře v Keni. Dle záznamů zde žije 95 druhů savců, obojživelníků a plazů a přes 400 druhů ptáků. Nikde v Africe nenajdete více volně žijících živočichů, než právě tady. A proto je poměrně velká pravděpodobnost, že návštěvník zde spatří velkou pětku (buvola, slona, levharta, leva a nosorožece).

 


 

3. den    13.11.2019        Masai Mara                (snídaně / oběd / večeře)

Celodenní návštěva rezervace s více než 450 druhy ptáků a hojností velkých druhů savců. Národní rezervace Masai Mara patří mezi nejznámější v Keni. Byla založena v roce 1961 a každý rok tudy migruje více jak 2 miliony zvířat z NP Serengeti. Rezervace má více ekosystémů a řeku Mara River, která je důležitou životní tepnou. Masai Mara je proslavena svými šelmami, ze kterých je možno běžně vidět lvy, gepardy, hyeny i levharty. Jsou zde k vidění samozřejmě také žirafy, různé druhy antilop, nosorožci dvourohé a další. Řeky jsou zase plné hrochů a krokodýlů. 
Prohlédnete si pláně i kopce, kde spatříte krásné scenérie s kouzelným výhledem na divokou zvěř, pohybující se v přirozeném prostředí. 
K večeru návrat do tábora Fig Tree Mara Camp 4*, večeře a nocleh.
 

4. den    14.11.2019       Masai Mara – Lake Naivasha         (snídaně / oběd / večeře)

Po snídani odjezd k jezeru Naivasha s velkolepým postavením na úpatí údolí Rift Valley, po cestě uděláme zvláštní zastávku, abyste si mohli užít výhledy na údolí Great Rift Valley. Jezero Naivasha s množstvím rozmanitých ptáků a opic Colobus, které jsou často vidět v baldachýnu arabských lesů v okolí jezera a na severním břehu jezera Buffalo, Waterbuck a Eland jsou často vidět pasoucí se. V oblasti Naivasha další turistické atrakce místo zahrnuje Hell's Gate a Mount Longonot národní park. Příjezd a odbavení, oběd a relaxace. 
Odpoledne možnost fakultativně jízdu po jezeře s procházkou po srpovém ostrově. Večeře a nocleh v Naivasha Sopa Resort 4*.


Národní park Naivasha Lake
Naivasha se nachází v nejvyšší nadmořské výšce 1,884 m n. m., ve složité geologické kombinaci vulkanických hornin a sedimentárních ložisek z větší éry pleistocénu jezera. Na rozdíl od přechodových proudů je jezero napájeno pomocí trvalých přítoků řek Malewy a Gilgil.  Jezero nemá žádný odtok, ale protože je voda poměrně čistá, předpokládá se, že se ztrácí do země. Celková plocha jezera je 139 km. Je obklopeno bažinami, které se rozkládají na ploše 64 km čtverečních, ale to se může ve velké míře měnit a to v závislosti na množství srážek. Jezero má průměrnou hloubku 6 m a maximální hloubka je 30 m. Město Naivasha leží na severovýchodním okraji, vysoko nad jezerem a tvoří vchod do národního parku.  
 

5. den  15.11.2019    Lake Naivasha - Národní park Amboseli       (snídaně / oběd / večeře).

 

Po snídani odjezd, přes Nairobi, do národního parku Amboseli. Park se nachází ve stínu nejznámějšího symbolu Afriky, Kilimandžára, nejvyšší hory v Africe a nejvyšší volně stojící hory na světě. Zasněžený vrchol hory bude fascinující dominantou pozadí, při fotografování divoké zvěře a kouzelných scenérii.  Podzemní proudy na ploše pod Kilimandžárem vytváření bažiny, které přitahují bohatou rozmanitost divoké zvěře a ptactva.  
Poté dorazíte do resortu Kibo Safari Camp 4*, kde se ubytujete. 

 

Národní park Amboseli
Národní park Amboseli je známý svojí velkou sloní populací a některých působivě statných býků, kteří se vyžívají ve velkých bažinách. Tato oblast je domovem mnoha komunit Masajů, nacházejících se kolem parku. Park má rozlohu 400 km čtverečních. Zde můžete pozorovat stáda pakoňů, zeber a impala, jak se pasou na otevřených pláních. Existují oblasti, akátové lesy, které jsou vhodné na dobré pozorování ptáků a které jsou domovem mnoha drobných savců. V parku je možno poměrně často vidět i gepardy. Hlavní dominantou Amboseli je Kilimandžáro. Jeho vrchol ve výšce 5.895 m nad mořem z něj dělá nejvyšší horu Afriky. Při jasné obloze a často v dopoledních hodinách jsou návštěvníci odměněni nádherným výhledem na sněhem pokrytý vrchol hory.
6. den  16.11.2019    Národní park Amboseli - Tsavo West       (snídaně / oběd / večeře)

 Brzy ráno odjezd do národního parku Amboseli. Po návratu do Campu bude snídaně a poté odjezd do národního parku Tsavo West. Cesta prochází krásnou  přírodou s různorodými ekonomickými aktivitami a řídkou divokou přírodou. Oběd v Kilaguni Serena Safari Lodge a poté návštěva národního parku.
Po skončení odjezd do Voyager Ziwani Camp 4*, ubytování a večeře.


Tsavo West National Park                
Národní park Tsavo West National Park pokrývá plochu 7065 km2, přibližně 30% rozlohy národních parků v Keni a obsahuje rozmanitost přírodních míst, volně žijících živočichů a horskou malebnou krajinu.
V parku je obrovská rozloha savany táhnoucí se od Mtito Andei, podél silnice Mombasa-Nairobi až na jih k tanzanské hranice. The North Eastern hranice podél silnice napojuje Tsavo East National Park, ale Tsavo West má pestřejší topografii s pestřejší škálou stanovišť, než svého souseda. stanoviště parku patří otevřené pláně se střídají s Savannah pouzdrem a polopouštními křovinami, lesy akácie, skalními hřebeny se širším rozsahem izolovaných kopců; pásy říční vegetace, palmových houštin a horského lesa na Chyulu Hills. Tam jsou četné skalní výchozy a hřebeny a část parku, směrem k Chyulu Hills, je nedávného sopečného původu s proudy lávy a popela kuželů včetně lávového proudu Shetani, příklad nedávného volacano. V dalekém jihozápadním rohu, na hranici Keni a Tanzanie se nachází jezero Jipe (Lake Jipe), jehož část se nachází v parku. Jedná se o velmi atraktivní jezero, které je zásobováno odtokem vody z hory Kilimandžára a severní hory Pare. V Mzima Springs, tryská přefiltrovaná voda, zespodu lávového hřebenu Chyulu Hills do řady jasných bazénů.

 


 

7. den  17.11.2019    Tsavo West - Mombasa       (snídaně / oběd / večeře)

Po snídani v campu návštěva národního parku Tsavo West, v průběhu cesty obědový picnic a poté odjezd do Mombasy. 
K večeru dorazíte do přímořské oblasti Diani, kde se ubytujete v Pinewood Beach Resort 4* - večeře v resortu. 8. den     18.11.2019       Mombasa           (snídaně / ------ / večeře)

Po snídani v resortu máte volný den na relax u moře.
Večeře v resortu.


 

9. den  19.11.2019         Mombasa             (snídaně / ----- / večeře)

Po snídani v resortu máte volný den na relax u moře.
Večeře v resortu.


Snídaně v resortu. Dopoledne odhlášení z pokojů, transfer na letiště v Mombase a přelet do Nairobi. 

Později večer odlet do Dubaje.

 

 

10.den     20.11.2019     Mombasa - Nairobi - Amsterdam - Praha  

Cca v 1 hodinu po půlnoci (bude upřesněno) transfer na letiště a přelet z Mombasy do Nairobi.
Po přestupu odlet do Amsterdamu a následně do Prahy.
Přílet do Prahy již 17:45 hodin. 

 

                                                                                          *  změna programu vyhrazena

 

 

 

  Nezávazná rezervace  


 


Ceny :

 

Běžná prodejní cena:    98.850,-Kč/os 
(88.870,-Kč/os
 + 9.980,-Kč - veškeré letištní poplatky)

 

 

Speciální akční cena : 

78.850,-Kč/os
( 68.870,-Kč/os   + 9.980,-Kč  veškeré let.poplatky)     

 

 

Speciální cena snížena o 20.000,-Kč/osoba !!!

* Nabídka platí pouze do vyprodání limovaných míst , nejpozději však do 31.3.2019 !uvedené speciální ceny platí při účasti minimálního počtu 10 osob !

skupinu doprovází český průvodce již z Prahy !!!

 

 

 

Cena za 1 osobu zahrnuje:
- ubytování na 9 nocí ve dvoulůžkovém pokoji  (kategorie 4*)
- stravování :  plná penze (v závěru u moře polopenze)
- mezinárodní i vnitrostátní leteckou přepravu v ekonomické třídě zajišťuje
   letecká společnost KLM, ve spolupráci s Kenya Airways
- veškeré letištní taxy, poplatky a palivové příplatky

- safari – dle programu, včetně vstupů do národních parků a rezervací
- transfery – na safari minibusy s otevírací střechou
- profesionální český průvodce po celou dobu akce
(od odletu z Prahy po přílet)
- pojištění CK ze zákona 159
 

 

Cena nezahrnuje:
- vstupní vízum do Keni (51 USD) - nutno žádat elektronicky minimálně
               3 pracovní dny před odletem  ---   můžeme zajistit – cena 1.850,-

- cestovní pojištění do zahraničí včetně pojištění Storno poplatku zájezdu  -  na přání zajistíme
- spropitné pro místní průvodce a řidiče

 

 

  Nezávazná rezervace  

 

******************************************************************

 

Napsali o nás. Pro komentáře od klientů klikněte ZDE 
                       
Pro komentáře umělců klikněte ZDE

 

*************************************************************************


 

Další nabídky speciálních akcí 2018 - 2019:


  -  "Peru - přes Amazónii a Machu Picchu" -  atraktivní akce do kouzelného Peru   
  -  "Kouzelná Čína"  okruh Čínou - Peking, Terakotova rmáda, Šanghaj, Suzhou, Sanya - závěrečný pobyt u moře   
  -  "Kouzlo Vietnamu" -  cesta Vietnamem od Hanoje po Saigon, s návštěvamí těch nejatraktivnějších míst a krásné přírody    
  -  "Seychely - neskutečná krása přírody"  - pobyt na 3 ostrovech, velmi kvalitní ubytování, včetně výletů ..
  -  "Myanmar (Barma) - best of - Exclusive" -  neskutečně krásná a téměř nedotčená země 
  -  "Kouzlo Srí Lanky "- opakování úspěšné akce - velký okruh Srí Lankou, zakončený pobytem u moře
 
  -  "Krásná Indonésie"  -  poznávací okruh ostrovy Bali a Lombok se zakončením u moře
  -  "Malajsie - to nejlepší"  -  opakování speckální akce - Kuala Lumpur, Taman Negara, Melaca, Langkawi - závěr u moře
  -  "Japonsko - země úsměvů a vycházejícího slunce"  -  připravujeme další velkou propagační akci
  -  "Bahamy - opravdový ráj na zemi"  - neskutečně krásná příroda, kvalitní ubytování, All inclusive
  -  "Fascinující Kostarika"  -  atraktivní okruh Kostarikou - od Karibiku k Pacifiku - se zakončením u moře

   

  

U nabízených speciálních akcí se můžete těšit na atraktivní a bohatý program, který v závěru vystřídá relax u moře.
(vyjma akcí na Bahamy a Seychely, které jsou specifické)

  

 ------------------------------------------------------------------


   -  chcete-li se podívat na další nabízené resorty v této destinaci, klikněte ZDE. 
                                                                                                    

 

 

   -  pokud si chcete prolistovat nejnovější katalog, klikněte na:  CK PREMIUM - EXOTIKA  
(v případě zájmu o tištěný katalog pošlete adresu, na kterou jej chcete poslat) 

 

 

 

V případě zájmu, či jakýchkoliv informací nás kontaktujte :

e-mail:          ckpremium@volny.cz
                      exotika@ckpremium.cz
                      info@ckpremium.cz
                      travelagencypremium@gmail.com

telefon:           222 96 70 60 
                      603 10 92 44 

skype:           ck premiumNezávazná rezervace

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Název akce: KEŇA - to nejlepší
Termín: 20. 2. - 2. 3. 2019
Strava: - dle programu
Přeprava
Způsob: Letecky