Jste sám/sama a hledáte parťáka na cesty?


Nezávazná rezervace


     Jste sám/sama a hledáte parťáka na cesty, protože nechcete platit příplatek za jednolůžkový pokoj?


    Cestovní kancelář Premium by ráda pomohla najít single klientům spolucestující osobu k doplnění dvoulůžkového pokoje na námi pořádaných zájezdech.

    Cestujícím, kteří nemají s kým cestovat a hledají k doplnění dvoulůžkového pokoje druhou samostatně cestující osobu, pomáháme s vyhledáním spolucestující osoby.

 

    Pokud máte zájem o některou z námi nabízených speciálních akcí, jste sám/sama a uvítali byste druhou spolucestující osobu, která by byla ubytována společně s vámi ve dvoulůžkovém pokoji, informujte nás o tom a my se Vám pokusíme najít druhou spolubydlící osobu.

    V případě zájmu nám pošlete Váš kontakt, uveďte svůj věk a záliby (kromě cestování) a my Vás zařadíme do databáze single osob. V případě, že bude jiná single osoba hledat (k sobě) druhou osobu, na některou speciální akci, budeme Vás o tom informovat a bude záležet jen na Vás, zda se budete chtít vybrané akce společně s druhou single osobu zúčastnit. 
    Stejně takto funguje opačně. Když sám/sama budete chtít odjet na některou z námi nabízených speciálních akcí a uvítali byste doprovodnou osobu, budete nás o tom informovat a stejným způsobem se pokusíme k Vám najít single osobu. 

 


    Vaše CK Premium


                                                    odkaz na speciální akce  zde    

Nezávazná rezervace

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Název akce: Jste sám/sama a hledáte parťáka na cesty?
Termín:
Strava: - dle programu
Přeprava
Způsob: Letecky