Zanzibar

Neptune Pwani resort & Spa

Poloha: Resort Neptune Pwani Beach leží přímo na písečné pláží na severovýchodním pobřeží ostrova.
Vybavení: Resort je postavený v typickém zanzibarském stylu, má vstupní halu s recepcí, jednu hlavní restauraci, 4 restaurace a´la carte, 1 snack restauraci, plážový bar, lázně Rain & Earth Spa, Spherique Boutique, dva velké sladkovodní bazény, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, směnárnu, fitness centrum a další sportovní vyžití: volejbal, plážový volejbal, fotbal, šipky, kulečník, stolní tenis. Wifi připojení k internetu v celém areálu hotelu zdarma.
Ubytování: V resortu je k dispozici celkem 150 pokojů, rozdělených do několika kategorií, které jsou standardně vybavené koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, moskytiérou, TV se satelitním příjmem, minibarem, trezorem, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, wifi připojením k internetu zdarma a balkonem nebo terasou s posezením.
Stravování: Resort nabízí program All inclusive, který zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, pivo, víno, snack během dne, zapůjčení osušek na pláži, vybavení na windsurfing, kánoe, animační programy atd.
Náš tip: Velice hezký a příjemný resort s kvalitním servisem.
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 24°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Zanzibar
Název hotelu/resortu: Neptune Pwani resort & Spa
Přeprava
Zobrazit mapu