Zanzibar

Blue Bay Beach resort & Spa

Poloha: Tento rozsáhlý hotelový komplex je situován přímo u písčité pláže na východním pobřeží ostrova v oblasti Kiwengwa, cca hodinu jízdy od letiště. Výskyt korálů cca 500 m od břehu.
Vybavení: Resort nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, několik restaurací a barů: "Makuti", "Pool bar", "Beach bar and restaurant", "The Bahari Grill", "Club24 restaurant", dále obchod se suvenýry, internetový koutek, diskotéku, TV koutek, trezor, bazén se sladkou vodou, jacuzzi, lékařskou službu, fitness centrum, lázeňské a relaxační centrum, tenisový kurt, potápěčské centrum PADI, stolní tenis, kulečník a vodní sporty – windsurfing, kánoe, plachtění. Příležitostné večerní zábavní programy.
Ubytování: Resort nabízí celkem 112 pokojů, které jsou rozděleny do několika kategorií: superior rooms, gardens rooms, Junior Suites a Sultan Suites. K základnímu vybavení patří manželská postel nebo dvě oddělená lůžka, šatna, koupelna, venkovní veranda nebo balkon, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, vysoušeč vlasů, telefon, TV se satelitním příjmem, trezor, příslušenství na přípravu čaje a kávy a další.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Velice hezký a příjemný resort s kvalitním servisem.
Teplota den: 34°C
Teplota noc: 24°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Zanzibar
Název hotelu/resortu: Blue Bay Beach resort & Spa
Přeprava
Zobrazit mapu