Ha Long, Vietnam

Pelican cruise Ha Long

Poloha: Pelican Cruise Halong nabízí luxusní plavidla s nekompromisním standardem kvality a bezpečnosti. Flotila Pelican Cruise byla vyrobena v tradičním vietnamském stylu, všechny lodě jsou s francouzskou architekturou. Lodě s plným vybavením, nejvyššími bezpečnostními standardy se sondou a radary. Luxusní výletní linky zajišťuje management s odborným personálem a společnost zaručuje svým zákazníkům intimní atmosféru a vysokou úroveň služeb.
Vybavení: Na lodi naleznete vše potřebné k vaší pohodlné cestě - kvalitní restauraci, bar, masážní služby, sportovní vyžití (kajaky a pod.) mnoho dalšího.
Ubytování: K dispozici je celkem 28 krásných kajut, které jsou rozděleny do pěti kategorií: Deluxe Ocen Full View (14) - všechny kabiny jsou speciálně navrženy s velkými okny s výhledem na moře a to i z postele. Rodinné Deluxe Ocean Full View - nachází se v prvním patře s propojenými pokoji a panoramatickými okny s výhledem na moře. Tato kajuta je dobrou volbou pro rodiny s dětmi. Apartmá Ocean View - nachází se ve druhém patře s různými styly a panoramatickými okny s výhledem na moře. Rodinné apartmá Ocean View - kajuty se spoustou propojených pokojů a panoramatických oken s výhledem na moře. Tato chatka je dobrou volbou pro malé skupiny, nebo rodiny s dětmi. King Apartmá Ocean View - královské apartmá s výhledem na oceán a soukromými balkony jsou opravdu nejlepší volbou pro vaši cestu. Obývací pokoj (30m2), se zábavnou atmosférou, abyste se cítili pohodlně, jako doma.
Stravování: se stravováním
Náš tip: Velice zajímavá jízda po kouzelných zákoutích Halong Bay.
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 24°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Ha Long, Vietnam
Název hotelu/resortu: Pelican cruise Ha Long
Přeprava
Zobrazit mapu