Hanoi, Vietnam

Mercure La Gare hotel Hanoj

Poloha: Hotel se nachází naproti hlavnímu vlakovému nádraží v Hanoji. Mercure Hanoi La Gare je příjemnou oázou v srdci rušného centra města. V blízkosti naleznete Old Quarter, obchodní zóny a ICE Výstaviště, včetně Chrámu literatury a Hoan Kiem Lake.
Vybavení: Pro hotelové hosty je zde k dispozici recepce, fitness centrum, obchodní centrum, Wifi připojení, moderní a stylová restaurace "Veranda" se může pochlubit inovativním vinným lístkem, chutným menu, které nabízí řadu vietnamských i mezinárodních specialit. Relax a odpočinek nabízí "Veranda Bar", který nabízí kromě lákavých koktejlů i mezinárodní a místní pivo, lihoviny a velký výběr vín.
Ubytování: Hotel má k dispozici celkem 102 pokojů, rozdělených do několika kategorií. K základnímu vybavení patří klimatizace, sociální zařízení, minibar, TV se satelitním příjmem, trezor, telefon s přímou volbou, připojení na internet, vysoušeč vlasů, varná konvice na přípravu kávy/čaje atd. Vyšší kategorie jsou prostornější a ještě více vybavenější.
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Hezký a příjemný hotel s ideální pohou na podnikání výletů.
Teplota den: 28°C
Teplota noc: 18°C
Teplota vody: 23°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Hanoi, Vietnam
Název hotelu/resortu: Mercure La Gare hotel Hanoj
Přeprava
Zobrazit mapu