Saigon, Vietnam

Kimdo Royal City hotel

Poloha: Kvalitní čtyřhvězdičkový hotel nabízí vysokou úroveň služeb a pohodlí. Hosté, kteří navštíví rušné brány tohoto asijského města, zde našli pohostinnost a kvalitní služby. Hotel se nachází přímo v centru Ho Chi Minh City (Saigonu), s výhodným přístupem k turistickým atrakcím, nákupním i zábavným centrům. Mezinárodní letiště je od hotelu vzdálení cca 15 minut jízdy.
Vybavení: Tento velmi kvalitní hotel svým hostům nabízí lobby, restauraci "Boulevard" s místními specialitami , "Randevous Bar", obě navíc s Wifi připojením, centrum zdraví "Healt Club" (sauna, parní lázně, fitness centrum, jacuzzi, plavecký bazén, lázně), obchodní centrum, kadeřnický a kosmetický salón, obchod se suvenýry, směnárnu a další.
Ubytování: Hotel má k dispozici 130 pokojů a apartmá, které jsou rozděleny do několika kategorií. Všechny pokoje a apartmány jsou elegantně navrženy a vkusně zařízené pro vaše pohodlí a komfort. Každý pokoj je vybaven dřevěným nábytkem, klimatizací, telefonem s přímou volbou, TV se satelitním příjmem, minibarem, varnou konvicí na přípravu kávy/čaje, vysoušečem vlasů, elektronickým trezorem atd. Apartmány jsou prostornější, více vybavenější a mají jacuzzi.
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Kvalitní hotel s výbornou pohou v centru města.
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 22°C
Teplota vody: 26°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Saigon, Vietnam
Název hotelu/resortu: Kimdo Royal City hotel
Přeprava
Zobrazit mapu