Saigon, Vietnam

Equatorial hotel - Ho Chi Min City

Poloha: Hotel Equatorial Ho Chi Minh City je mezinárodní 5ti hvězdičkový hotel, který se nachází v místě, kde hranice města protínají čtyři hlavní čtvrti, tedy v samém srdci a skutečném centru Ho Chi Minh City. Mezinárodní letiště Tan Son Nhat je od hotelu vzdálené cca 30 - 45 minut, zatímco hlavní obchodní a zábavní oblasti jen pouhých 8 minut jízdy autem.
Vybavení: K vybavení patří lobby, konferenční prostory, open-air bazén (s barem), fitness centrum, lázně spa a masážní služby, několik restaurací a barů, např. "Orientica Seafood Restaurant & Bar" (restaurace se skutečným Teppanyaki pultem, live-mořské plody a živé vaření), "Chit Chat kavárna" ( snídaně, obědy a večeře - formou bufetu), "Lobby Lounge" (klidná a komfortní oáza s řadou teplých i studených nápojů) a další.
Ubytování: Pro hotelové hosty je zde k dispozici celkem 333 pokojů a apartmánů, s krásným a elegantním designem a s důrazem na detail pro maximální komfort. Jsou rozděleny do několika kategorií a k základnímu vybavení patří klimatizace, sociální zařízení, telefon s přímou volbou, TV se satelitním příjmem, tezor, minibar, přípojka na internet, vysoušeč vlasů, varná konvice na přípravu kávy/čaje atd. Vyšší kategorie jsou větší a vybavenější.
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Velice kvalitní hotel Equatorial Ho Chi Minh City je ideální volbou pro návštěvu nejživějšího a nejvzrušujícího města ve Vietnamu.
Teplota den: 31°C
Teplota noc: 22°C
Teplota vody: 26°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Saigon, Vietnam
Název hotelu/resortu: Equatorial hotel - Ho Chi Min City
Přeprava
Zobrazit mapu