Koh Yao Yai, Thajsko dovolená

Santhiya Koh Yao Yai resort & Spa 5*

Poloha: Tento kouzelný a zcela nový resort naleznete na dalším z nepoznaných thajských klidných ostrůvku, v klidné zátoce ostrova Yao Yai. Resort Santhiya Koh Yao Yai Resort & Spa se nachází na západním pobřeží a je obklopen 38 akry panenského tropického lesa. Tranfer z Phuketu trvá pouhých 20 minut jízdy motorovým člunem.
Vybavení: Připraveno je zde lobby s nepřetržitým provozem, restaurace By The Sea a Saaitara s bohatým výběrem kvalitní gastronomické nabídky, lázně Ayurvana Spa s velkou nabídkou masáží a terapií, opravdu velký plavecký bazén "Gigantic Free Form Outdoor Swimming Pool" (1500m2), který je obklopen svěží tropickou krajinou, dětský bazén, masážní bazén s vodním paprskem a vodopád "Cascading", odkud padá voda z 2,8 m vysokého balvanu přímo do bazénu. Můžete zde popíjet osvěžující koktejly v baru u bazénu, nebo nasávat tropické slunce v pohodlí na plyšových lehátkách na soukromé pláži. V okolí resortu se nachází mnoho báječných míst na potápění, podmořské zahrady se mohou pochlubit rozmanitými korály, stejně jako hojným mořským životem. Také proto stojí za to navštívit tento resort s vašimi přáteli, rodinou, či láskou a z první ruky budete mít krásné vzpomínky na tento unikátní resort a fantastický podvodní svět ostrova Koh Yao Yai.
Ubytování: Hostům je k dispozici celkem 30 vil z teakového dřeva, rozdělených do dvou kategorií: Santhiya Ocean View Pool Villa Suite a Santhiya Royal Grand Pool Villa Suite. Resort svým architektonickým řešením připomíná starobylé království Lanna, zahrnující jedinečné prvky ze severního, severovýchodního a středního Thajska. Po celé délce pokojů jsou prosklené dveře, které se dají zcela otevřít na prostorný dřevěný balkon nebo terasu, odkud vás čeká fascinující 180st. výhled na oceán. Santhiya Koh Yao Yai Resort & Spa nabízí to nejlepší z obou světů - klid přírody s komfortem moderního luxusu. Všechny pokoje mají nádherný výhled, velké balkony nebo terasy, zábavní centrum s TV se satelitním příjmem a DVD / CD přehrávačem, minibar, konvici na přípravu čaje/kávy, samostatný sprchový kout s vanou, exkluzivní toaletními potřeby a bezplatný Wi-Fi internet v celém objektu.
Stravování: dle výběru
Náš tip:
Teplota den: 31°C
Teplota noc: 22°C
Teplota vody: 27°C
 

 

**********************************************


     video     SANTHIYA RESORT KOH YAO YAI  5***********************************************

 Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Koh Yao Yai, Thajsko dovolená
Název hotelu/resortu: Santhiya Koh Yao Yai resort & Spa 5*
Přeprava
Zobrazit mapu