Koh Phi Phi, Thajsko dovolená

Phi Phi Island Village & Spa

Poloha: Tento resort se nachází v tropickém ráji s 800 m dlouhou soukromou pláží. Svým hostům dokáže zajistit velmi vyhledávané soukromí. Pojďte relaxovat v tradičních thajských bungalovech umístěných v zahradě s tropickou faunou a florou.
Vybavení: Hostům resortu je k dispozici několik restaurací s výbornou kuchyní (mezinárodní, čínská, thajská atd.), několik barů, včetně baru u bazénu. Dále zde naleznete malé divadlo, plavecký bazén s brouzdalištěm pro děti, obchod se suvenýry, lázně, soukromou pláž, směnárnu, slunečníky a lehátka, prádelnu, masáže, lázně, kosmetiku, kadeřnictví, internet, hotelový trezor, hlídání dětí, fitness centrum, dětský klub, bazén pro děti, 24-hod.servis. K dispozici je potápěčské centrum, sportovní centrum s možností vyzkoušet řadu vodních sportů, tenisové kurty, kajaky atd.
Ubytování: Vily jsou rozmístěné ve svahu s nádherným výhledem. Každá vila je individuelně řešená a vybavená. Ve vilkách superior (39m2) naleznete ložnici a obývací pokoj, klimatizaci, koupelnu se sprchou a WC, privátní terasu, satelitní TV, telefon, trezor, minibar, vysoušeč vlasů a kávovar. Vilky deluxe jsou stejně vybavené, ale větší (43m2). Ve vilkách Beachfront Junior Suite (79m2) naleznete navíc privátní jacuzzi, LCD TV, přehrávač CD a DVD, kouzelná výhed, tisk atd... a ve vilkách Hilside Jacuzzi Pool Villas (110m2) naleznete privátní bazén, fantastický výhled na Andamanský záliv a dalších vylepšení, např. mikrovlná trouba, toaster atd...
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Velice kvalitní resort je vhodný především pro milovníky kvality a romantiky.
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 20°C
Teplota vody: 26°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Koh Phi Phi, Thajsko dovolená
Název hotelu/resortu: Phi Phi Island Village & Spa
Přeprava
Zobrazit mapu