Phuket, Thajsko dovolená

Patong Beach hotel Phuket

Poloha: Patong Beach hotel má výbornou polohu přímo v centru města. 3km dlouhá písečná pláž s bílým pískem se nachází pouhé 3 minuty chůze a další ýhodnou je polohu v blízkosti místních obchodů, restaurací a nočního života. Ve okolí naleznete všechno, co potřebujete ke strávení spokojené dovolené.
Vybavení: K dispozici je zde několik restaurací a barů - The Andaman Coffee Shop, Andaman Garden, Banana Pub, Banana discotheque, Andaman Garden a The Deck. Dále zde naleznete kosmetický salón, nákupní Arcade, směnárnu, trezor, dva venkovní bazény, fitness centrum, saunu, jacuzzi, internetové připojení, různé hry a další...
Ubytování: Patong Beach hotel nabízí velký výběr ubytování. K dispozici je celkem 245 pokojů, rozdělené do několika kategorií - Superior Sunrise Wing, Superior Siam Wing, Deluxe Siam Wing, Junior Suite, Sunset Spa Suite a Sunset Suite. Superior Siam Wing a Superior Sunrise Wings nabízí kvalitní pokoje a relaxační atmosféru v základní kategorii, modernější Sunset Wing až po suity s panoramatickým výhledem na moře z horních pater. Pokoje superior (36 m²) mají balkon, sociální zařízení s vanou, klimatizaci, telefon s přímou volbou, TV se satelitním příjmem, minibar, 24hodinový pokojový servis, varnou konvici na přípravu kávy/čaje, vysoušeč vlasů, koupací plášť, deštníky atd. Čím vyšší kategorie, tím o něco prostornější a vybavenější.
Stravování: se snídaní
Náš tip: Kvalitní hotel s vynikající polohou
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 22°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Phuket, Thajsko dovolená
Název hotelu/resortu: Patong Beach hotel Phuket
Přeprava
Zobrazit mapu