Koh Samui, Thajsko dovolená

Melati Beach Resort & Spa

Poloha: Tento luxusní hotelový komplex se nachází v zálivu Thongson Bay, v nejsevernějším výběžku třetího největšího ostrova v Thajsku, Koh Samui. Ostrov leží v Jihočínském moři a díky jemnému bílému písku, panenské džungli, horským řekám s vodopády a nádhernými plážemi je někdy označovaný za nejhezčí ostrov v Thajsku. Letiště je vzdáleno cca 10 minut jízdy a rušné centrum Chaweng s mnoha restauracemi, bary, obchody a nočním životem je vzdáleno cca 15 minut. Jednoduše řečeno – na tomto kouzelném ostrově naleznete vše.
Vybavení: Plážový resort Melati, který je postavený ve stylu moderní thajské vesničky, byl uveden do provozu v prosinci 2007 a od té doby si získal srdce všech, kteří milují luxus a klidnou atmosféru. Hostům resortu je k dispozici prostorná vstupní hala, recepce, restaurace „Kan Sak Thong“ s nabídkou tradiční thajské a asijské kuchyně, restaurace „View Pha Ngan“ nabízející pokrmy z celého světa, středomořskou kuchyni, mořské plody, gril, apod., 2 bary u bazénu, lobby bar, beach bar, 2 bazény s lehátky a slunečníky, dětský bazén, lázeňské centrum se skvělými službami pro regeneraci těla i duše, fitness centrum, internetové připojení, transfery do Chawengu, sportovních aktivity: šnorchlování, potápění, kajak, rybolov, cyklistika a další možnosti.
Ubytování: K dispozici je ubytování v 79 moderních thajských vilkách a suitách rozesetých v bohatě kvetoucí tropické zahradě, z nichž 41 má vlastní bazén. Všechny kategorie jsou luxusně vybaveny, mají klimatizaci, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, dvojité umyvadlo, TV se satelitním příjmem, CD/DVD přehrávač, trezor, minibar, kávovar, internetové připojení, pohovku a terasu. Základní typ pokoje grand deluxe, v přízemí, má rozlohu 95 m2. Dále je zde 14x Private Garden Pool o rozloze 144 m2, s prostornou terasou s nábytkem a vlastním bazénem s venkovní sprchou, 12x Pool Villa o rozloze 143 m2, s terasou s nábytkem, obývacím pokojem s přímým vstupem do bazénu, ložnicí a venkovní sprchou.
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Velice kvalitní resort splňuje požadavky i velmi náročných klientů.
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Koh Samui, Thajsko dovolená
Název hotelu/resortu: Melati Beach Resort & Spa
Přeprava
Zobrazit mapu