Pattaya, Thajsko dovolená

Amari Nova Suite

Poloha: Tento elegantní hotel se nachází v severní části Pattaye. Vzdálenost do centra města cca 600m, od pláže cca 900m.
Vybavení: Klientům je zde k dispozici lobby nonstop, můžete si vychutnat večeři v hotelové restauraci, nebo se pobavit v příjemné společnosti u baru. V hotelu naleznete také útulnou vinárnu. Sportovně aktivní hosté jsou zváni k využití fitness centra, nebo na na relax do jacuzzi, či strávit příjemné chvíle na plovárně hotelu, nebo na masáži. K dispozici je Vám pokojová služba. Informace k hotelové půjčovně aut a další informace Vám poskytne příjemný personál hotelu.
Ubytování: Luxusní hotel má celkem 76 kvalitně vybavených pokojů a apartmánů. Veškeré pokoje jsou vybaveny klimatizací a kromě toho nabízejí ještě další vybavení pro váš komfort, jako např. koupelnu se soc. zařízením, kabelovou televizi, přístup k internetu, telefon, možnost přípravy kávy nebo čaje, vysoušeč vlasů, trezor ... Některé pokoje nabízejí také balkón - uveďte své přání při rezervaci pokoje. V tomto hotelu si můžete rezervovat také nekuřácký pokoj (je-li k dispozici).
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Komfortní resort je vhodný i pro náročné klienty
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Pattaya, Thajsko dovolená
Název hotelu/resortu: Amari Nova Suite
Přeprava
Zobrazit mapu