Tanzánie

Exploreans Ngorongoro Lodge

Poloha: Tento resort se rozkládá na 50ti akrech panenské tanzanské buše v sopečné krajině Ngorongoro, cca 160km od letiště Arusha. Všechny apartmány a dřevěné sruby se nachází jen pár kroků od rezervace Game Reserve Gate a 20 minut jízdy od kráteru Ngorongoro, který má velmi hustou koncentraci divoké zvěře v Africe.
Vybavení: Hostům tohoto resortu je k dispozici recepce s nonstop 24 hodinovým servisem, internetové připojení, čistírna a prádelna, pokojový servis, TV se satelitním příjmem, lázně "Mvua African Rain Spa", obchůdky, plavecký bazén se slunečníky, rezervační systém na Safaris a další.
Ubytování: Připraveno je celkem 20 luxusních apartmánů v jednotlivých chatách s otevřeným krbem v ložnici a obývacím pokoji a velké soukromé vyhlídkové terasy s pohovkou a jídelním koutem. Všechny kategorie jsou plně vybaveny postelí King Size, s nebesy s kvalitním ložním prádlem, butler na zavolání, en-suite - zařízení se solárního ohřevu vody, toaleta s velmi prostornou koupelnou, velkým sprchovým koutem, WC, dále komfortním obývacím pokojem s křesly, rozkládací pohovkou a konferenčním stolkem, trezorem atd.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Velice hezký a kvalitní hotel na kraji.
Teplota den: 33°C
Teplota noc: 24°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Tanzánie
Název hotelu/resortu: Exploreans Ngorongoro Lodge
Přeprava
Zobrazit mapu