Moorea Island, Tahiti

Intercontinental Moorea resort & SPA

Poloha: Ostrov Moorea patří, společně s Tahiti do souostroví Společenských ostrovů. Ostrov Moorea je sopečného původu je mimořádně krásný s vysokými horami a malebnými zálivy. Množství bílých pláží, rozmanitost korálů a podmořského života a zdejší ananasy nejvyšší kvality přitahují turisty. Má vlastní letiště, ale vzhledem k ne příliš velké vzdálenosti od ostrova Tahiti doporučujeme použít katamarán, který pluje 30 minut (let trvá 10 minut).
Vybavení: Tento resort se nachází v nádherné 11 ha zahradě, na úpatí hory v laguně u zátoky Opunohu a je chráněn před pravidelnými větry. Nachází se zde Aquascope – napůl ponořená stavba, umožňující sledovat podmořský život, nebo můžete absolvovat procházku po dně mělké laguny s potápěčskou helmou - určeny pro naprosté „nepotápěče“. Za zmínku stojí nedaleké centrum delfínů, možnost vyjížďky do okolní přírody na koních, nebo v džípech. Je tu rovněž lázeňské centrum "Heleny Sillinger", které využívá čerstvých produktů zdejší přírody k příjemným masážím.
Ubytování: Ubytování je možné v 50 bungalovech nad vodou, 28 na pláži a 16 v zahradě a ve 48 pokojích v dvoupodlažní budově. K základnímu vybavení patří klimatizace, balkon nebo terasa, koupelnoa s vanou i sprchou, internet, minibar a varná konvice na přípravu kávy/čaje a další.
Stravování: dle výběru
Náš tip:
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 22°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Moorea Island, Tahiti
Název hotelu/resortu: Intercontinental Moorea resort & SPA
Přeprava
Zobrazit mapu