Bora Bora, Tahiti

Four Seasons resort Bora Bora

Poloha: Na korálovém ostrůvku, poblíž hlavního ostrova Bora Bora se nachází luxusní resort Four Seasons. Můžete zde obdivovat majestátní vrchol Mount Otemanu, ale také si užívat pestrý podmořský život kolem korálových útesů. Není proto divu, že si resort oblíbily jak páry, tak rodiny s dětmi. Všichni hosté zde naleznou potřebné zázemí pro prožití své dovolené, ať již touží po relaxaci na písčité pláži, či se hodlají věnovat vodním radovánkám a objevování mořského života.
Vybavení: K dispozici je krásná pláž s průzračnou lagunou, která se vine kolem ostrova. Dále čtyři restaurace a bary, např. restaurace "Tere Nui" - zde jsou podávány snídaně a večeře, resturace "Arii Moana" romantické večeře, "Sunset Restaurant & Bar" - asijské speciality, "Faré Hoa" - koktejlový bar a další. Můžete zde šnorchlovat, nebo se potápět na korálové, útesu. V resortu jsou lázně, s pestrou nabídkou masáží a procedur a další služby.
Ubytování: Připraveno je celkem 100 vodních bungalovů. Všechny jsou postaveny ze dřeva a jsou moderně vybaveny. Jednotlivé kategorie ubytování se odlišují podle výhledu, který se z nich nabízí. Z terasy si tak můžete užívat výhled na lagunu, resort nebo na horu Mount Otemanu. Některé z bungalovů mají malý privátní bazén, mezi nejoblíbenější patří prostorný Otemanu Over Water Bungalow, ve kterém naleznete obývací místnost i jídelnu. Pro rodiny a početnější skupiny je ideální některá ze tří plážových vil, které nabídnou několik ložnic, soukromou zahradu a bazén.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Luxusní resort s vynikajícím servisem.
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Bora Bora, Tahiti
Název hotelu/resortu: Four Seasons resort Bora Bora
Přeprava
Zobrazit mapu