Bentota, Srí Lanka

Vivanta Taj Resort

Poloha: Luxusní hotel leží v klidném prostředí, uprostřed palmového háje, na malé skalní plošině s krásným panoramatickým výhledem na jednu z nejhezčích pláží na Srí Lance. Městečko Bentota s obchody, restauracemi a bary je od resortu vzdálené přibližně 2 km. Vzdálenost resortu od letiště je 90 km a od hlavního města Colomba 65 km. Za hotelem vede železniční trať spojující hlavní město Colombo a Galle.
Vybavení: Hotelový komplex nabízí svým klientům recepci s lobby barem, nákupní zónu, několik barů a restaurací s nabídkou národní i mezinárodní kuchyně, např. "The Palms" (hlavní restaurace), "Sea View" (večeře v kouzelném prostředí s výhledem na oceán), "S.H.A.C.K" (nabídka mořských specialit), "Oriental Pavilion" (nabídka čínských speciality), "Tease" (bar s velkou nabídkou nápojů/koktejlů) a další. Dále zde naleznete velký sladkovodní bazén se sluneční terasou a nádherným výhledem na Indický oceán, lázně "Jiva SPA", s nabídkou různých masáží a terapií Ayurveda, fitness centrum, saunu, jacuzzi a řadu sportovních aktivit v hotelu i na pláži, zábavu a další.
Ubytování: V tomto luxusním resortu je hostům k dispozici 160 pokojů, rozdělených do několika kategorií: Superior Charm, Deluxe Delight – Garden View, Deluxe Delight – Garden View, Deluxe Delight – Garden Terrace, Superior Charm - Sea View, Deluxe Delight – Sea View, Premium Indulgence, Deluxe Allure Suite, Premium Temptation Suite a Presidential Suite, které naleznete v budovách, či mimo ně. K základnímu vybavení patří klimatizace, sociální zařízení, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, minibar, trezor, varná konvice na přípravu kávy/čaje, některé pokoje mají balkon, nebo terasu a další. Čím vyšší kategorie, tím prostornější a vybavenější.
Stravování: Dle výběru: snídaně. polopenze, plná penze
Náš tip: Velice hezký a luxusní resort s přátelskou atmosférou a kvalitním servisem je vhodný i pro náročné hosty.
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Bentota, Srí Lanka
Název hotelu/resortu: Vivanta Taj Resort
Přeprava
Zobrazit mapu