Hambatota, Srí Lanka

Peacock Beach Resort

Poloha: Peacock Beach Resort se nachází na jihu, v oblasti Hambantota, podél východního pobřeží Srí Lanky. Oblast je známá jako domov pro některé z největších divokých zvířat v zemi a také se může pochlubit krásnými, nedotčenými plážemi, vhodnými na surfování. V oblasti se nachází přírodní rezervace Yala, Bundala, Weerawila a Uda Walawe, ve kterých volně žijí různí živočichové. Nachází se 237 km od Colomba.,
Vybavení: Tento hotel se nachází přímo u pláže a má ideální místo pro výlety do okolních národních parků. Pro hosty tohoto hotelu jsou k dispozici 2 sladkovodní bazény s lehátky a slunečníky, jeden s výhledem na Indický oceán. Dále zde naleznete fitness centrum, vybavené moderním zařízením, dvě restaurace – hlavní restaurace„Monara“ a „Werala“, s nabídkou místních specialit a dva bary – Caffee shopp & Bar „Lihiniya“ a „bar u bazénu „Menik“. Dále možnost připojení na internet, obchodní část a další.
Ubytování: Připraveno je ubytování ve dvou kategoriích: „Deluxe room“ a „Blue Sapphire & Pink Sapphire Suite“. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizorem (26 ") s kabelovým příjmem, telefonem, klimatizací, minibarem, varnou konvicí na přípravu kávy/čaje, trezorem, sociálním zařízením a balkonem (některé mají výhled na moře). Vyšší kategorie je mnohem prostornější (má ložnici a obývací část) a vybavenější. Samozřejmostí je přímý výhled na moře.
Stravování: dle výběru - snídaně, obědy, večeře
Náš tip: příjemný resort na atraktivním místě - národní parky a moře -zvláště vhodné na surfování
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 22°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Hambatota, Srí Lanka
Název hotelu/resortu: Peacock Beach Resort
Přeprava
Zobrazit mapu