Kandy, Srí Lanka

Earls Regency hotel

Poloha: Earl je Regency je krásný a strategicky umístěný hotel ve městě Kandy. Nachází se cca 120 km od hlavního města Colomba. Jedná se o jeden z nejlepších hotelů v Kandy a okolí, který poskytuje všechny moderní a základní služby s cílem zajistit příjemný pobyt.
Vybavení: V hotelu jsou k dispozici restaurace a bary. Kulinářské speciality v Aitken Spence Hotels patří mezi jedny z nejlepších na Srí Lance, které získali četná ocenění v průběhu let. Restaurace v Earl Regency spojuje nejlepší tradice, takže jídla jsou zde nezapomenutelným a jedinečným zážitkem. Tradiční srílanské jídlo je skvělý mixem chuti, barvy a vůně. Připraven je dále nádherný plavecký bazén, tenisové kurty, badminton, putting green, fitness centrum, lázně Diviyan, s uklidňující masáží obličeje, obchody se suvenýry z naší bižuterie, směnárna, poštovní služby. Zájemcům o golf zajistíme dopravu na golfové hřiště Victoria and Country Resort.
Ubytování: Hotel Earl Regency má k dispozici celkem 104 pokojů, v několika kategoriích a rozdělené mezi hlavní budovou, jižním křídlem a křídlem Knuckles. Každý z překrásných pokojů má vlastní balkon s výhledem na řeku, zelené kopce, nebo do vzdálených hor. Místní materiály jsou používány z dřevěnými podlahami a nábytkem a zakázkovými toaletními potřebami. Reliéf mladé palmy, které uvidíte na zdi ložnic jsou symbolem prosperity a růstu Srí Lanky. Všechny pokoje jsou vybaveny ventilátorem a klimatizací, TV se satelitním příjmem, minibarem, varnou konvicí na přípravu kávy/čaje, vysoušečem vlasů, sociálním zařízením, telefonem s přímou volbou a trezorem.
Stravování: snídaně - popř. dle dohody
Náš tip: Velice luxusní hotel vhodný pro všechny kategorie.
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 0°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Kandy, Srí Lanka
Název hotelu/resortu: Earls Regency hotel
Přeprava
Zobrazit mapu