Habarana, Srí Lanka

Camellia resort & Spa

Poloha: Tento resort patří mezi vyhledávané, především pro jeho služby, které jsou zde prvotřídní - podle starých srílanských zvyků.
Vybavení: K vybavení resortu patří lobby, bary a restaurace s nabídkou srílanské, indické, čínské i evropské kuchyně. Pokrmy se připravují výhradně z čerstvých potravin. Večeřet můžete i při svíčkách pod hvězdnou oblohou. K dispozici je plavecký bazén s barem a především lázně, s různými speciálními masážemi: Thalia Abyanga (celotělová), Shiro Abyanga (masáž hlavy, krku, ramen a zad, Cammeliare Fresch (masáž chodidel), dále prathijanaka (reflexní masáže), ajurvédské masáže, obličejové masáže, dále jsou k dispozici parní lázně, sauna a další.
Ubytování: Připraveno je celkem 41 prostorných pokojů, které jsou rozděleny do čtyř kategorií: Deluxe room, Suite, Heritage & Cultural room a Family room. K základnímu vybavení patří sociální zařízení, otevřená veranda/ balkon, TV se satelitním příjmem, varná konvice na přípravu kávy/čaje, klimatizace a další vybavení. Čím vyšší kategorie, tím prostornější a vybavenější.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Příjemný resort, postavený na místě, odkud se dají podnikat zajímavé výlety.
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 22°C
Teplota vody: 0°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Habarana, Srí Lanka
Název hotelu/resortu: Camellia resort & Spa
Přeprava
Zobrazit mapu