Dambulla, Srí Lanka

Amaya Lake resort srl

Poloha: Tento resort se nachází cca 160 km severovýchodně od hlavního města Colomba, nedaleko od Dambully, pouzek kousek od břehu nádherného jezera Kandalama, na hranici tropického pralesa.
Vybavení: Je postaven v tradičním srílanském stylu a má nezaměnitelnou intimní atmosféru. Naleznete zde restauraci, recepci, bar, bazén a možnosti především sportovního vyžití, např. tenis, volejbal, vodní pólo, vyjížďky na člunu, na kole atd. Můžete navštívit nedalekou pevnost Sigiriya, nebo jinou z četných kulturních památek, nebo si prohlédnout terasy a výhled z jejího vrcholu. Po návratu do hotelu můžete navštívit vynikající centrum tradiční přírodní medicíny Ayurveda a nechat se hýčkat ajurvédskými masážemi - obsahující voňavé oleje, po němž následovala bylinné lázně a bylinné páry. Některé večery se zde rovněž konají folklorní vystoupení.
Ubytování: Pro hosty jsou připraveny přízemní vilky, rozdělené do několika kategorií. Vilky se nacházejí v tropické zahradě a jsou stylové a velice prostorné (92). Všechny jsou klimatizované, mají sociální zařízení, telefon, rádio, terasu. Jsou velice prostorné, s obývacím koutem a ložnicí. Vyšší kategorie jsou navíc ještě více prostornější a vybavenější..
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Toto místo je ideální zastávkou při okruhu Srí Lankou, nebo jako výchozí bod pro poznávání okolních krás.
Teplota den: 28°C
Teplota noc: 20°C
Teplota vody: 24°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Dambulla, Srí Lanka
Název hotelu/resortu: Amaya Lake resort srl
Přeprava
Zobrazit mapu