Negombo, Srí Lanka

Amagi Resort Negombo

Poloha: Hotel Amagi Lagoon boutique se nachází ve městě Negombo na 2 akrech. Mezi zajímavosti v této oblasti patří pláž Negombo.
Vybavení: V hotelu Amagi Lagoon jsou k dispozici restaurace a bary: „Laguna“ (hlavní restaurace), „Katamaran“ (bar u restaurace) a nádherný „Tree House“, postavený na kouzelném, vyvýšeném místě mezi stromy, dále lázeňské služby, jóga, plavecký bazén, fitness centrum, vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu, prádelna, zahrada atd. Hosté mohou za poplatek využívat kyvadlovou přepravu k nákupnímu centru
Ubytování: K dispozici je 22 klimatizovaných pokojů, rozdělených do 3 kategorií. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na moře, na jezero nebo na bazén. Dále mají CD přehrávač, připojení na vysokorychlostní internet (pevné i bezdrátové), LCD televize (32 palcová), psací stůl, telefon s přímou volbou, sociální zařízení, ledničku, minibar a varnou konvici na přípravu kávy/čaje, DVD přehrávače, vestavěný trezor, vysoušeč vlasů, žehlička a žehlicí prkno a buzení telefonem atd.
Stravování: snídaně - popř. dle dohody
Náš tip: Příjemný hotel boutiqového typu, vhodný při okruhu Srí Lankou.
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Negombo, Srí Lanka
Název hotelu/resortu: Amagi Resort Negombo
Přeprava
Zobrazit mapu