Dubaj, Spojené Arabské Emiráty

Marine Beach Resort

Poloha: Tento kvalitní resortse nachází v poměrně klidném místě Jumeirah, na okraji Dubaje, pouhých 10 minut jízdy do centra města, 15 minut od letiště, cca 15 minut od divokého vodního parku, pár minut chůze od resortu se nachází velké nákupní středisko atd …
Vybavení: Klienti zde naleznou vše potřebné pro strávení kvalitní dovolené. 2patrový hotel je umístěn v tropické zahradě v rozlehlém areálu, k dispozici jsou recepce s lobby barem, 12 restaurací a barů (italská, japonská, arabská, libanonská, francouzská, mexická, thajská, …), kavárna, 2 bazény s dětským bazénem, konferenční místnost, business centrum s internetem, fitness centrum, obchůdky, noční klub s diskotékou, kadeřník a salón krásy, tenisové kurty, squash, stolní tenis, fitness centrum, aerobik, lázeňské centrum, sauna, pára, masáže, vodní lyžování, windsurfing, plachetnice, katamarán, banán, vodní skútry.
Ubytování: Resort nabízí celkem 195 pokojů, různých kategorií. Včechny jsou plně klimatizované, satelitní TV, rádio, minibar, telefon, trezor, sociální zařízení, fén, výhled do zahrady …(junir suite mají jacuzzi)
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Velice kvalitní resort, umístěný v nádherné, tropické zahradě
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Dubaj, Spojené Arabské Emiráty
Název hotelu/resortu: Marine Beach Resort
Přeprava
Zobrazit mapu