Ras Khaimah, Spojené Arabské Emiráty

Double Tree by Hilton resort & SPA Marjan Island

Poloha: Hotel Double Tree by Hilton Resort & Spa Marjan Island byl postaven na prvním uměle vytvořeném ostrově v emirátu Ras al Khaimah. Jedná se o souostroví čtyř ostrovů. Hotel obklopený tropickou vegetací se nachází přímo na 650 metrů dlouhé soukromé pláži se světlým pískem. V Ras al Khaimah se nachází nákupní centra Al Hamra Mall, Al Manar Mall i rušný trh Souq Muairedh, kam lze využít bezplatný shuttle. Nedaleko od hotelu (13km) se nachází akvapark "Iceland Waterpark" a dva golfové cluby s 18 jamkami. Al Hamra Golf Club 9 km a Tower Links Golf Club 30 km. Atraktivní je výlet do nádherného pohoří Musandam - na hranicích s Ománem (30 minut jízdy), či prohlídka "ománských fjordů" na tradiční plachetnici. Hotel leží 20 minut jízdy (18 km) od letiště Ras Al Khaimah a necelou hodinu jízdy (80 km) od mezinárodního letiště v Dubaji.
Vybavení: Hotel nabízí svým hostům luxusní prostředí a skvělé služby. K dispozici je vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem, 7 restaurací a barů s místní a mezinárodní kuchyní, 2 speciální restaurace a střešní bar. Dále konferenční místnosti, herna, obchůdky, speciální recepce s nabídkou výletů a jiných aktivit, půjčovna aut, lázeňské wellness centrum, sauna, fitness centrum, 5 bazénů s nastavitelnou teplotou, včetně 2 bazénů pro děti, vodní skluzavky, dětský klub pro děti 4-12 let a další.
Ubytování: K dispozici je celkem 485 klimatizovaných pokojů a suite, rozdělených do několika kategorií: King Deluxe room s balkonem. Deluxe pokoj s balkonem, King Deluxe pokoj s výhledem na moře a s balkonem, Twin Deluxe pokoj s výhledem na moře a s balkonem, pokoj King s balkonem, pokoj King s výhledem na moře a s balkonem, King Suite s výhledem na moře a s balkonem a One bedroom Suite s výhledem na moře a s balkonem. K základnímu vybavení patří Wi-Fi připojení, minibar, set pro přípravu čaje a kávy, TV s plochou obrazovkou a satelitním příjmem, telefon, vybavená koupelna s oddělenou vanou, sprchovým koutem a vysoušečem vlasů. Některé pokoje mají přímý přístup na pláž. Čím vyšší kategorie, tím vybavenější a prostornější.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Velmi kvalitní hotel vhodný i pro náročné klienty.
Teplota den: 33°C
Teplota noc: 24°C
Teplota vody: 29°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Ras Khaimah, Spojené Arabské Emiráty
Název hotelu/resortu: Double Tree by Hilton resort & SPA Marjan Island
Přeprava
Zobrazit mapu