Spojené Arabské Emiráty

Burj Al Arab - Luxury hotel

Poloha: Burj Al Arab, dubajský klenot - patří mezi nejluxusnější hotely na světě. Tvarem připomíná napnutou plachtu typických plachetnic a je jednou z nejobdivovanějších staveb světa. Nachází se na umělém ostrově vzdáleném cca 280 m od pobřeží. Všechny hotelové prostory, restaurace a suity jsou navrženy tak, aby hostům poskytly nezapomenutelný zážitek a dokonalé pohodlí. Všudypřítomný luxus ve spojení se špičkovou úrovní služeb a osobním přístupem ke každému klientovi činí z hotelu Burj Al Arab místo, na které se nezapomíná do konce života. Transfer z letiště do hotelu vrtulníkem trvá pouze pár minut. Můžete však využít i cestu hotelovou limuzínou značky Rols Royce.
Vybavení: Tento hotel je vysoký 321m a uvnitř naleznete obrovské akvárium (250.000 litrů), či sloupy ze zlata. V každém patře je recepce s komorníkem. Je zde několik barů a restaurací. Každá restaurace v hotelu je něčím specifická, všechny však mají jedno společné – špičkový servis a delikátní pokrmy. Restaurace "Al Mahara", specializující se na mořské plody, je pod hladinou moře. Oproti tomu "Al Muntaha" se tyčí dvě stě metrů nad zemí a její součástí je Skyview Bar se širokou nabídkou koktejlů. Restaurace "Al Iwan" se nachází v atriu, spolu s arabskými specialitami si tu vychutnáte i pohled na 42metrovou fontánu. V japonské restauraci "Junsui" připravují pokrmy přímo před vámi. U venkovního bazénu je restaurace "Bab Al yam", na pláži pak "Majlis Al Bahar" se středomořským jídelním lístkem. Naleznete zde veškerý komfort - lázně, saunu, jacuzzi kosmetický, či kadeřnický salón, masáže, squash, golfový trenažér, tenisové kurty atd…
Ubytování: Hotel nabízí celkem 202 suit, které jsou rozděleny do několika katgorií: 1-Bedroom Deluxe Suite, 2-Bedroom Deluxe Suite, Panoramic Suite, Club Suite, Diplomatic Suite, Presidential Suite a Royal Suite. Na každém podlaží se nachází recepce s komorníkem, který se stará o hosty na patře. Všechny suity jsou dvoupatrové s ložnicí v horním patře. Dole se nachází mramorová koupelna, obývací pokoj a pracovní stůl s telefonem, faxem, tiskárnou a laptopem, který je hostům volně k dispozici. Pokoje jsou velmi prostorné, mají vlastní bar a jídelnu. Maximálně zážitková je kategorie Panoramic Suite. Apartmá má skla po celém obvodu, takže se hosté mohou kochat krásným výhledem.
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Hotel ze říše pohádek, vhodný pro velmi náročné a movité klienty.
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 24°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Spojené Arabské Emiráty
Název hotelu/resortu: Burj Al Arab - Luxury hotel
Přeprava
Zobrazit mapu