Dubaj, Spojené Arabské Emiráty

Anantara the Palm resort & Spa 5*

Poloha: Resort byl otevřen 15. 9. 2013, má atraktivní polohu, nachází se v oblasti the Palm Jumeirah, cca 45 minut od letiště. Dubai Mall a Burj Khalifa je vzdáleno cca 30 minut.
Vybavení: Hostům tohoto luxusního resortu je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik restaurací a barů, např. Crescendo, Mekong, BUSHMAN Australský Grill, The Beach House, Lotus Lounge, Dining by Design. Dále zde naleznete lázně Anantara Spa, které mají celkem 10 místností, jacuzzi, fitness centrum, tenisové kurty, plavecký bazén, 400m dlouhá pláž s nabídkou vodních sportů atd...
Ubytování: Pro ty, kteří hledají skutečně jedinečné zážitky, resort nabízí 293 luxusních pokojů a vil, z nichž každý je vkusně zařízený s výjimečným vybavením. K dispozici jsou tyto kategorie: Premier Lagoon View Room, Deluxe Lagoon View Room, Premier Lagoon Access Room, Deluxe Lagoon Access Room, Deluxe Family Lagoon View Room, One Bedroom Beach Pool Villa, One Bedroom Over Water Villa, Anantara Two Bedroom Beach Pool Villa. Kochat se můžete výhledem na úchvatné laguny a zahrady. Pokoje Lagoon Accesss se nacházejí u laguny, Beach Pool Villa mají soukromý bazén, bezkonkurenční pohodlí naleznete v Over Water Villas, s výhledem na Arabský záliv, z nichž většina má skleněnou podlahu. Pro rodiny a skupiny přátel jsou připravené prostorné vilky se dvěmi ložnicemi Beach Pool Villa, které jsou ztělesněním prostoru a stylu.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Na Dubaj velice netradiční, avšak velmi kvalitní a luxusní resort.
Teplota den: 35°C
Teplota noc: 25°C
Teplota vody: 29°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Dubaj, Spojené Arabské Emiráty
Název hotelu/resortu: Anantara the Palm resort & Spa 5*
Přeprava
Zobrazit mapu