Dubaj, Spojené Arabské Emiráty

Al Maha Desert Resort & Spa

Poloha: Hotel Al Maha Desert Resort je ideální pro romantiky, milovníky wellness a objevitele přírody. Tento resort je situován uprostřed nekonečné pustiny, jen 45 minut jízdy od metropole Dubaj. Je dosažitelný pouze vozem s pohonem na všechny čtyři kola, a to mu zajišťuje klid a luxusní ústraní.
Vybavení: Hotel má dvě "majlis", tradiční arabské společenské místnosti, plavecký bazén a sluneční terasu. Resort se také vyznačuje vysokou angažovaností pro ochranu přírody. Okna jsou konstruována tak, že nevedou žádné teplo, veškerá voda je recyklována, soukromá vozidla jsou tu přísně zakázána. A to proto, aby 225 km2 velká rezervace a její zvířecí svět zůstaly téměř nedotčené. V ceně ubytování jsou 2 aktivity nebo výlety denně, jako např. pozorování divoké zvěře, pouštní safari, jízda na velbloudech, soukromé sokolnické představení, lukostřelba. Za poplatek jsou lázně (wellness centrum) "Timeless Spa" kde se nachází sauna, parní lázeň, jacuzzi, fitness centrum a masáže.
Ubytování: Pro hosty tohoto hotelu jsou připraveny luxusní suity, které jsou rozděleny do několika kategorií. Beduinské suity (75 m2) mají kombinovaný obývací prostor se spaním a nádherný výhled do pouště. Royal suity (175 m2) mají 2 ložnice. Emirates suity (375 m2) mají 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyní, vnitřní dvůr se studní a extra velkou terasu. Všechny suity mají teplotně upravované soukromé bazény, velkou koupelnu, župany, klimatizaci, ventilátor, TV se satelitním příjmem, DVD-přehrávač, internet W-LAN, vlastní terasu, varnou konvici na přípravu kávy/čaje, trezor a 24-hodinový servis. Kuchyně v hotelu Al Maha patří mezi ty nejlepší v celých Emirátech. Restaurace "Al Diwaan" servíruje arabské, středomořské a asijské speciality. Jídla jsou servírována také na soukromých terasách vilek. Absolutní vrchol představuje arabská večeře na dunách v poušti s hudbou a vodní dýmkou „shisha“.
Stravování:
Náš tip: Velice příjemný hotel, vhodný pro náročné klienty
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Dubaj, Spojené Arabské Emiráty
Název hotelu/resortu: Al Maha Desert Resort & Spa
Přeprava
Zobrazit mapu