Singapur

Peninsula Excelsior hotel

Poloha: Čyřhvězdičkový hotel Excelsior Peninsula se nachází jen pár minut od hlavního obchodního centra a dalších nákupních center. V blízkosti hotelu naleznete Marina Bay Sands, Singapore Flyer, Orchard Road, či Universal Studios. Transfer od mezinárodního letiště Changi trvá cca 20 minut.
Vybavení: Hostům hotelu je k dispozici, lobby, 24-hodinová pokojová služba, obchodní centrum, Grand Ballroom, zasedací místnost, Executive floor, několim restaurací a barů: dvoupodlažní Sky Lounge pro hosty Premier ClubSky Lounge, ze kterého je úchvatný výhled na panorama Singapuru, dále Coleman Cafe, Lobby Lounge, Spinelli Coffee a hudební salonky. Dále zde naleznete fitness centrum, saunu, dva plavecké bazény a další.
Ubytování: Tento velmi kvalitní hotel má k dispozici 600 luxusních pokojů a apartmá rozdělených do několika kategorií: Superior, Deluxe, Premier, Premier Studio, Premier Club Room, Premier Club Studio, Premier Executive Suite a Premier Deluxe Suite a všechny jsou připraveny zajistit hostům maximální pohodlí. Pokoje jsou navrženy s jemným nádechem, které vytváří příjemné prostředí. Elegantní dřevěný nábytek akcentuje prostorové teplo a bohaté vybavení dokončuje jemný set-up. K základnímu vybavení patří Wi-Fi připojení k internetu, telefon s přmou volbou, TV se satelitním příjmem, elektronické klíče od pokoje, kódovaný trezor, kávovar na přípravu kávy a čaje, vysoušeč vlasů, minibar, sociální zařízení a další.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Velice příjemný hotel s výbornou polohou uprostřed města.
Teplota den: 31°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 26°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Singapur
Název hotelu/resortu: Peninsula Excelsior hotel
Přeprava
Zobrazit mapu