Mahe, Seychely

Sunset Beach Boutique Hotel

Poloha: Tento malý Boutique hotel je zasazen do exotické přírody na útesu, pod kterým se nachází pohádková pláž s bílým pískem, která je lemovaná řadou kokosových palem a průzračnou, azurově modrou vodou oceánu. Hotel nabízí stylové zařízení, pohodovou atmosféru a příjemný personál. Nachází se v severozápadní části ostrova Mahé a má krásný výhled na Indický oceán, velkolepou zátoku Beau Vallon a tajemné ostrovy Silhouette a L'Ile du Nord. Tento zrekonstruovaný hotel byl dvakrát vyhlášen nejlepším Boutique hotelem na Seychellách "World Travel Awards" [2007, 2008]. V okolí se nachází několik restaurací, obchůdků i barů a od hlavního města Victoria je vzdálen 7 km a od mezinárodního letiště cca 15 km.
Vybavení: Pro hosty tohoto hotelu je připraven vyvýšený venkovní plavecký bazén lemovaný tropickými palmami, s lehátky a slunečníky, dále několik restaurací a barů, např. "Silhouette Restaurant" - stylová restaurace nabízející nejen kreolskou a francouzskou, ale i mezinárodní kuchyni s překrásným výhledem na oceán, Bar "On the Rocks", kde Vám připraví nejrůznější míchané nápoje a které si vychutnáte s pohledem na kouzelné panorama, které Vám bar nabízí. Říká se, že ze Sunset Beach je nejlepší výhled na západ slunce na Seychelách. Dále je zde k dispozici fitness centrum, nabídky různých her, šnorchlování, potápění atd. Resort nabízí příjemnou a klidnou atmosféru. Akceptuje pouze děti nad 10 roků.
Ubytování: K dispozici je celkem 15 standardních pokojů s výhledem na moře, 9 suit a 2 vily s dvěma ložnicemi. K základnímu vybavení pokojů patří klimatizace, sociální zařízení (koupelna + WC), osobní trezor, TV se satelitním příjmem, minibar, telefon s přímou volbou, vysoušeč vlasů atd. Vily mají navíc privátní zahradu a terasu, romanticky zasazenou přímo do tropické vegetace.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Velice hezký a kvalitní resort nacházejí se v nádherné lokalitě.
Teplota den: 28°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Mahe, Seychely
Název hotelu/resortu: Sunset Beach Boutique Hotel
Přeprava
Zobrazit mapu