Mahe, Seychely

Story Seychelles resort

Poloha: Story resort se nachází na ostrově Mahé. Leží na vyhlášené pláži Beau Vallon cca 30 minut od letiště a cca 15 minut od Victorie. Resort je zasazen do bujné zeleně NP Morne Seychellois.
Vybavení: Vstupní hala s recepcí s nepřetržitou 24 službou, 7 restaurací a barů, tenis ,fitness centrum, welness centrum, lázně, šnorchlování, turistika, plážový volejbal, pétanque, surfování, venkovní bazén, bazén, lehátky a plážové osušky zdarma, dětský klub, tenis, pétanque.
Ubytování: Resort nabízí prostorné, komfortně vybavené ubytování v seychelském stylu. Má 100 suit a vil u vyhlášené pláže Beau Vallon. Junior Suite (55 m2) má vlastní balkón nebo terasu s malebným výhledem na kvetoucí zahradu, velkou koupelnu se samostatnou vanou a oddělenou sprchou, satelitní TV, TV s plochou obrazovkou, mini bar, trezor, klimatizaci s individuální kontrolou, stropní ventilátor, vnitřní a venkovní pohovku, vnitřní a venkovní prostory pro stolování , vybavení na přípravu kávy a čaje, zdarma vysokorychlostní internet. Suity jsou situovány v prvním nebo druhém patře. Garden Suite (55 m2) jsou situovány v přízemí, mají soukromou terasu vedoucí do zahrady. Beach vily (150 m2) mají vlastní bazén, sluneční terasu s lehátky. Grand beach vily (300 m2) je situován přímo na pláži, má vlastní bazén, altánem, venkovní dešťovou sprchu, samostatný obývací pokoj s jídelním stolem. Vily mají espresovač.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Hotel s příjemnou atmosférou je vhodný pro rodiny s dětmi, pro páry, skupiny přátel i samostatné cestovatele. Služby resortu jsou na vysoké úrovni. Vstup do moře je pozvolný a místní kuchyně nabízí vynikající kulinářský zážitek.
Teplota den: 33°C
Teplota noc: 27°C
Teplota vody: 30°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Mahe, Seychely
Název hotelu/resortu: Story Seychelles resort
Přeprava
Zobrazit mapu